Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 25%[46]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Awenta Pogoń Siedlce
(TYP 2) 74%[139]
 
13.06 nd
godz. 16:00
33
:
29
Awenta Pogoń Siedlce
Rugby ekstraliga. Zła kolejka dla trójmiejskich drużyn Rugby ekstraliga. Zła kolejka dla trójmiejskich drużyn 13 czerwca 2021 (53 opinie)

17. kolejka ekstraligi była zła dla trójmiejskiego rugby. Ogniwo Sopot...

Trener

Jurij Buchało
ocena
4.70 (44 oceny)

Zawodnicy

Zavien Klaasen
ocena
4.79 (48 ocen)
Kewin Bracik
ocena
4.78 (46 ocen)
Radosław Dabkiewicz
ocena
4.77 (44 oceny)
Krzysztof Smoliński
ocena
4.77 (47 ocen)
Bartosz Kruszczyński
ocena
4.76 (46 ocen)
Andile Ngonyama
ocena
4.76 (45 ocen)
Colin Nyaoda
ocena
4.76 (45 ocen)
Sebastian Kacprzak
ocena
4.76 (45 ocen)
Rafał Lademann
ocena
4.74 (46 ocen)
Marek Płonka
ocena
4.72 (46 ocen)
Jerzy Wojnicz
ocena
4.71 (45 ocen)
Olaf Niespodziany
ocena
4.71 (48 ocen)
Jakub Możejko
ocena
4.70 (47 ocen)
Paweł Boczulak
ocena
4.69 (48 ocen)
Robert Wójtowicz
ocena
4.69 (51 ocen)
Milan Kossakowski
ocena
4.67 (52 oceny)
Adrian Sajdowski
ocena
4.66 (47 ocen)
Igor Olszewski
ocena
4.64 (44 oceny)
Michał Krużycki
ocena
4.61 (44 oceny)
Rafał Janeczko
ocena
4.44 (48 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vladimir Bokovenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Buczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jeffrey Heinrich Erasmus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleko Gigashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Górniewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Norbert Kamoń
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sylwester Koper
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Kowalewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Kwiatkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jason Makhari
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alan Maszota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Muchlado
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Palamarczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Pawłowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Plich
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Rokicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brendon Venter
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wesołowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Wieczorkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Witoszyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wójcik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Zdun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Zieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Ćwieka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.06 (nd) godz.14:00 Juvenia Kraków 27:26 LECHIA Gdańsk
13.06 (nd) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 33:29 Awenta Pogoń Siedlce
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 52:27 LECHIA Gdańsk
23.05 (nd) godz.17:00 LECHIA Gdańsk 21:52 Master Pharm Łódź
16.05 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 25:21 LECHIA Gdańsk
01.05 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 25:0 walkower Edach Budowlani Lublin
11.04 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 29:29 bez publiczności LECHIA Gdańsk
03.04 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 12:13 bez publiczności Skra Warszawa
27.03 (sob) godz.13:30 LECHIA Gdańsk 33:21 bez publiczności Sparta Jarocin
06.03 (sob) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 29:13 bez publiczności LECHIA Gdańsk

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT
2 Master Pharm Łódź
3 Orkan Sochaczew
4 Skra Warszawa
5 Awenta Pogoń Siedlce 
6 LECHIA GDAŃSK
7 Edach Budowlani Lublin
8 Juvenia Kraków
9 ARKA GDYNIA
10 Sparta Jarocin
  • FINAŁ
  • OGNIWO SOPOT - Master Pharm Łódź 19:15 (13:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Skra Warszawa - Orkan Sochaczew 0:17 (0:10)
  • Kolejność na miejscach 5-10 ustalona po rozegraniu sezonu zasadniczego systemem każdy z każdym mecz i rewanż (18 kolejek)
  • Baraż o prawo gry w ekstralidze w sezonie 2021/22
  • Sparta Jarocin - Posnania Poznań 3:17 (3:10)
  • Posnania awansowała, Sparta została zdegradowana

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii