Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0. Sprawiedliwy remis

4 sierpnia 2018 (artykuł sprzed 5 lat)

Obie drużyny nie były konkretne pod bramką przeciwnika. Najbardziej aktywni byli skrzydłowi: Lukas Haraslin (z piłką) i Sebastian Szymański, ale z ich strzałów lub dośrodkowań gole też nie padły. Obie drużyny nie były konkretne pod bramką przeciwnika. Najbardziej aktywni byli skrzydłowi: Lukas Haraslin (z piłką) i Sebastian Szymański, ale z ich strzałów lub dośrodkowań gole też nie padły.

Lechia Gdańsk zremisowała na wyjeździe z Legią Warszawa 0:0. Biało-zieloni utrzymują miano niepokonanej drużyny po trzech kolejkach tego sezonu w ekstraklasie. Z przebiegu gry podział punktów jest zasłużony. Do gości należało inauguracyjne pół godziny gry. Po przerwie optyczną przewagę mieli miejscowi. Jednak oba zespoły miały problemy z precyzją pod bramką przeciwnika, a zatem zbyt wielu spięć podbramkowych, czy celnych strzałów nie było.

Legia Warszawa Legia Warszawa
1 Malarz - 20 Vesović, 4 Wieteska, 34 Astiz, 14 Hlousek - 53 Szymański, 29 Mączyński, 25 Cafu, 18 Kucharczyk - 27 Carlitos, 19 Kante
Sędziowie: Musiał (Kraków) oraz Siejka, Mucha
Widzów: 21 932
12 Kuciak - 41 Stolarski, 25 Nalepa, 26 Augustyn, 22 Mladenović - 35 Łukasik - 8 Mak, 6 Kubicki, Lipski, 17 Haraslin - 28 Paixao
  • 46' 27 Carlitos Zmiany 7 Antolić
  • 59' 26 Cafu Zmiany 21 Nagy
  • 83' 14 Hlousek Zmiany 6 Philipps
  • 62' 8 Mak Zmiany 19 Fila
  • 76' 9 Lipski Zmiany 90 Sopoćko
  • 86' 17 Haraslin Zmiany 4 Chrzanowski
  • 35' Nalepa
  • 38' Mak
  • 89' Fila

asystent pierwszego trenera Lechii - Łukasz Smolarow zapewniał, że biało-zieloni nie tylko zagrają bez bojaźni z mistrzami Polski, ale będą w tym meczu odważni.

PRZECZYTAJ, JAKIE PROBLEMY MIAŁA LECHIA I JAKIE WYCIĄGNĘŁA Z NICH WNIOSKI PRZED WYJAZDEM DO WARSZAWY

Legia dziś z tymczasowym trenerem Vikoviciem. Natomiast pamiętamy, że wiosną przed meczem Lechia - Legia do zmiany szkoleniowca doszło w... Gdańsku

PRZYPOMNIJ SOBIE DEBIUT TRENERA STOKOWCA W LECHII I MECZ Z LEGIĄ W GDAŃSKU
Lechia stawia na konsekwencję. W składzie pomiędzy kolejkami znów tylko jedna zmiana. Miejsca w "11" nie utrzymał Nunes. Znów szansa przed Stolarskim (LECHIA Gdańsk), którego umieściliśmy na zdjęciu czołówkowym artykułu, którym zapowiadamy ten mecz

JOAO NUNES DEKLARUJE LOJALNOŚĆ TRENEROWI. PRZECZYTAJ WYWIAD Z OBROŃCĄ LECHII GDAŃSK
pewne miejsce w "11" ma oczywiście Kubicki (LECHIA Gdańsk), jak na razie jedyny piłkarz, który tego lata został przez Lechię kupiony.

PRYWATNIE BIEGAĆ NIE LUBI, ALE W EKSTRAKLASIE W TYM SEZONIE PRZEBIEGŁ NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW. PRZECZYTAJ O JAROSŁAWIE KUBICKIM, POMOCNIKU LECHII
jego partnerem na środku drugiej linii będzie Łukasik (LECHIA Gdańsk), który w... Legii debiutował w ekstraklasie

SPRAWDŹ, CO MÓWI M.IN. O LEGII DANIEL ŁUKASIK, KTÓRY DO GDAŃSKA TRAFIŁ WŁAŚNIE Z WARSZAWY
bez zmian w ofensywie. Tutaj od początku sezonu trener Stokowiec stawia konsekwentnie na tych samych graczy m.in. na Maka

MICHAŁ MAK: ZA DUŻO DZWONÓW OD ŻYCIA. PRZECZYTAJ WYWIAD Z PIŁKARZEM LECHII
a gdy przypominamy debiut trenera Stokowca w Lechii przeciwko Legii, to warto przypomnieć, że zarazem był to ostatni mecz w biało-zielonych barwach w wyjściowym składzie dla Milosa Krasicia

MILOS KRASIĆ ZAMIAST W WARSZAWIE MOŻE ZAGRAĆ TYLKO W IV LIDZE PRZECIWKO GKS PRZODKOWO. SPRAWDŹ, DLACZEGO?
rezerwowi Lechii w Warszawie. Tutaj też nie ma niespodzianek: 1 Alomerović, 3 Nunes, 4 Chrzanowski, 16 Borysiuk, 18 Arak 19 Fila, 80 Sopoćko,
szkoleniowiec tymczasowy Legii - Vuković w porównaniu do ostatniego meczu trener Klafuricia, który został zwolniony po odpadnięciu z kwalifikacji Ligi Mistrzów, dokonał 4 zmian. Do gry od początku wchodzą: Astiz (Legia Warszawa), Carlitos (Legia Warszawa), Szymański (Legia Warszawa) i Cafu (Legia Warszawa)
przede wszystkim jednak Legia rezygnuje z gry na trzech obrońców, która wybitnie jej nie wychodziła. Dziś ustawienie 1-4-4-2
rezerwowi Legii: 33 Cierzniak, 2 Pazdan, 6 Philipps, 7 Antolić, 21 Nagy, 23 Żyro, 32 Radović
przed meczem upamiętniona rocznica Powstania Warszawskiego, które wybuchło 1 sierpnia 1944 roku
skandowanie z trybun: "Cześć i chwała bohaterom"
piłkarze już na prezentacji. Lechia stalowe stroje, Legia na biało
minuta ciszy na cześć zmarłego Ścibora-Rylskiego, szefa stowarzyszenia Powstańców Warszawskich, który zmarł dzień przed meczem
przemawia Eugeniusz Tyrański, powstaniec, w wieku 92 lat. Powiedział kibicom, że jest "kumplem z Łazienkowskiej", gdyż przed wojną mieszkał naprzeciwko stadionu
gdy kapitanowie losowali piłkę i połowy, głośne skandowanie z sektora gości "Lechia Gdańsk"
syreny, które w kolejne rocznice powstania o godzinę 17 przypominają o tym wydarzeniu, a następnie hymn narodowy
oprawa na cześć powstania na sektorach Legii
1'
od środka zaczęła Legia
3'
na razie gra w środku boiska
3'
pierwszy rzut rożny dla Lechii po akcji Stolarskiego (LECHIA Gdańsk)
4'
dośrodkowanie z rogu Mladenovicia (LECHIA Gdańsk), a po chwili piłka ponownie trafiła do Serba, tylko on był już na spalonym
6'
Lechia atakuje, ale brakuje dokładności w polu karnym Legii
7'
na spalonym Lipski (LECHIA Gdańsk)
9'
teraz próba dłuższego ataku pozycyjnego Legii, ale skończona po dobrej interwencji Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
10'
na spalonym Carlitos (Legia Warszawa)
10'
na razie brakuje składnych, dynamicznych akcji z obu stron
12'
przechwyt Stolarskiego (LECHIA Gdańsk) na środku boiska i popędził na bramkę rywali. Jego dośrodkowanie zablokował Wieteska (Legia Warszawa). Będzie róg
12'
Malarz (Legia Warszawa) piąstkuje po dośrodkowaniu Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) z rogu
12'
strzał Lipskiego (LECHIA Gdańsk) z dystansu zablokowany
12'
jeszcze piłka pod nogami Mladenovicia (LECHIA Gdańsk), ale złe dośrodkowanie lewego obrońcy
14'
na razie wyrównany mecz
14'
aktywny jest Mladenović (LECHIA Gdańsk). Kolejna jego akcja lewą stroną, ale znów dośrodkowanie zablokowane
15'
paradoksalnie to na razie boczni obrońcy Lechii są bardziej aktywni w ofensywie niż skrzydłowi. Ci schodzą do środka, robiąc miejsce po bokach atakujących z głębi kolegom
16'
rykoszet po strzale Haraslina (LECHIA Gdańsk). Róg dla Lechii
17'
tym razem z rogu Lipski (LECHIA Gdańsk), bo dośrodkowanie z prawej strony bramki Legii. Nalepa (LECHIA Gdańsk) zgrał głową, a uderzał, również głową Augustyn (LECHIA Gdańsk). Jednak Malarz (Legia Warszawa) świetnie obronił
19'
Carlitos (Legia Warszawa) potrzebuje pomocy medycznej po starciu ze Stolarskim
20'
Legia chwilę w "10", ale Carlitos (Legia Warszawa) może kontynuować grę
21'
Vesović (Legia Warszawa) wybił piłkę na róg po dośrodkowaniu Maka
21'
w rogach 4:0 dla Lechii
21'
i będzie za chwilę piąty korner, bo zablokowane dośrodkowanie Nalepy (LECHIA Gdańsk)
21'
wulgarnie z trybun pod adresem gości
22'
Wieteska (Legia Warszawa) wybił piłkę, którą z narożnika boiska dośrodkował Mladenović (LECHIA Gdańsk)
22'
gdy róg jest z lewej strony bramki Legii to wykonuje go Mladenović (LECHIA Gdańsk), gdy z przeciwnej to egzekutorem jest Lipski (LECHIA Gdańsk)
23'
Paixao (LECHIA Gdańsk) na pograniczu spalonego doszedł do piłki i próbował przelobować Malarza (Legia Warszawa). Zagrał piłkę zarówno ponad bramkarzem, jak i bramką
24'
Malarz (Legia Warszawa) rzuca się pod nogi Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) i przejmuje piłkę
25'
na razie większe posiadanie piłki Legii, ale bardziej konkretne, ofensywne sytuacje po stronie Lechii
25'
tak jak zapowiadał przed meczem Kubicki (LECHIA Gdańsk), pomocnicy Lechii przejmują w środku boiska tzw. drugie piłki i stąd nie pozwalają przejąć kontroli na meczem Legii
28'
Malarz (Legia Warszawa) broni strzał z dystansu Haraslina (LECHIA Gdańsk)
29'
coraz większa dominacja Lechii na stadionie w Warszawie
29'
trzeba być jednak czujnym. Jak teraz Łukasik (LECHIA Gdańsk), który zablokował strzał Cafu (Legia Warszawa). Róg dla gospodarzy
30'
i drugi róg z rzędu Legii, po wybiciu piłki przez Augustyna (LECHIA Gdańsk)
30'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rogu Szymańskiego (Legia Warszawa)
33'
bardziej zdecydowane ataki Legii od kilkudziesięciu sekund, ale bez zagrożenia dla Lechii
34'
Mak (LECHIA Gdańsk) zdecydował się na indywidualną akcję, ale stracił piłkę na linii pola karnego Legii
34'
kolejny strzał Haraslina (LECHIA Gdańsk) sprzed "16". Znów piłka po ziemi, którą pewnie złapał Malarz (Legia Warszawa)
35'
Żółtą kartką został ukarany Nalepa (LECHIA Gdańsk), który sfaulował Kucharskiego, ale to konsekwencja błędu Augustyna, który przy wyprowadzeniu piłki podał do rywali
36'
po wolnym, róg dla Legii, po piłka opuściła boiska ocierając nogę Paixao (LECHIA Gdańsk)
36'
defensywa Lechii radzi sobie z dośrodkowaniem z rogu Carlitosa (Legia Warszawa)
38'
Żółtą kartką został ukarany Mak (LECHIA Gdańsk) po faulu na Kucharczyku, który wcześniej założył mu "siatkę"
39'
znów po wolnym róg dla Legii. W ostatniej chwili Mladenović (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę
40'
z rogu Szymański (Legia Warszawa), niecelnie strzelał Cafu (Legia Warszawa)
42'
co jakiś czas z sektora gości rozlega się głośne skandowanie: "Lechia Gdańsk"
44'
obaj trenerzy od początku mecz na stojąco przy ławkach rezerwowych
45'
bardzo dobrze Augustyn (LECHIA Gdańsk) zabrał piłkę Carlitosowi (Legia Warszawa), a po chwili jeszcze został sfaulowany przez Mączyńskiego (Legia Warszawa), gdy próbował zacząć kontrę
45'
minuta doliczona do pierwszej połowy
45+1
długa piłka w kierunku Paixao (LECHIA Gdańsk). Malarz (Legia Warszawa) szybszy od Paixao (LECHIA Gdańsk) przy piłce, ale też miał do niej bliżej
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY> LECHIA REMISUJE W WARSZAWIE 0:0
Dobra połowa Lechii na Łazienkowskiej. To gdańszczanie byli groźniejszym zespołem. Malarz (Legia Warszawa) musiał interweniować trzykrotnie, a najwięcej kłopotów sprawił mu strzał Augustyna (LECHIA Gdańsk).
Natomiast Kuciak (LECHIA Gdańsk) ani razu nie musiał bronić uderzenia piłkarzy gospodarzy. Zaledwie cztery ich próby były niecelne.
Tak jak zakładał trener biało-zielonych, przejęli oni inicjatywę w drugiej linii. Legia nie potrafi przejść przez zasieki stawiane przez Kubickiego (LECHIA Gdańsk) i Łukasika (LECHIA Gdańsk). Gdy do tego gdańszczanie dołożą większą precyzję w ataku, to śmiało po przerwie mogą walczyć o komplet punktów.
Z drugiej strony muszą się też pozbyć chwil dekoncentracji, bo dwie straty w pierwszej połowie musieli naprawiać faulami, kosztującymi kartki, by nie doszło do groźnych sytuacji pod ich bramką
46'
Legia Warszawa przeprowadza w przerwie zmianę. Boisko opuszcza Carlitos, w jego miejsce wchodzi Antolić.
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia
46'
zmiana Legii zwiastuje, że gospodarze zamierzają podjąć walkę o środek boiska. Stąd nieco bardziej defensywny Antolić (Legia Warszawa), od mającego najwięcej atutów w ofensywie Carlitosa (Legia Warszawa)
47'
Malarz (Legia Warszawa) nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Haraslina (LECHIA Gdańsk), ale też Mak (LECHIA Gdańsk) na spalonym
48'
Astiz (Legia Warszawa) wybił piłkę na róg po kolejnym dośrodkowaniu Haraslina (LECHIA Gdańsk)
48'
zbyt mocne dośrodkowanie z rogu Lipskiego (LECHIA Gdańsk). Piłka minęła wszystkich piłkarzy i wyszła poza boisko
51'
szybsza akcja Legii, zakończona niecelnym strzałem z 6. metra Kante (Legia Warszawa). Będzie róg, bo piłka dotknęła nogi Nalepy (LECHIA Gdańsk)
52'
Augustyn (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Szymańskiego (Legia Warszawa)
53'
Legia na początku drugiej połowy o wiele bardziej zdecydowana niż przed przerwą
54'
kolejny róg dla gości po wrzutce z wolnego Szymańskiego (Legia Warszawa)
54'
Paixao (LECHIA Gdańsk) pomógł kolegom w defensywie. Teraz to on wybijał piłkę po dośrodkowaniu z rogu Szymańskiego (Legia Warszawa)
55'
piłka wraca w pole karne Lechii. Kuciak (LECHIA Gdańsk) uprzedza Kante (Legia Warszawa). Sędzia odgwizdał jeszcze spalonego
56'
znów Kante (Legia Warszawa) na spalonym. Na wszelki wypadek Kuciak (LECHIA Gdańsk) odbił piłkę po strzale napastnika gospodarzy głową
57'
niecelny strzał z pola karnego z woleja Kubickiego (LECHIA Gdańsk). Wrzucał piłkę Mak
59'
będzie kolejna zmiana w Legii
59'
Legia Warszawa przeprowadza drugą zmianę. Boisko opuszcza Cafu, w jego miejsce wchodzi Nagy.
60'
kolejna roszada w drugiej linii Legii
60'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) pewnie broni strzał Szymańskiego (Legia Warszawa) z dystansu. To pierwsze celne uderzenie gospodarzy w tym meczu
60'
w drugiej połowie optyczna przewaga Legii
61'
przygotowywana też zmiana w Lechii
62'
LECHIA Gdańsk przeprowadza pierwsza zmianę. Boisko opuszcza Mak, w jego miejsce wchodzi Fila.
62'
można powiedzieć, że tradycyjna w tym sezonie na prawym skrzydle. Mak (LECHIA Gdańsk) nie kończy meczu. W jego miejsce po raz drugi z rzędu Fila (LECHIA Gdańsk), choć to nie jest jego nominalna pozycja
63'
Fila (LECHIA Gdańsk) podczas wypożyczenia w poprzednim sezonie do I-ligowej Chojniczanki grał na prawej obronie. Może zatem chodzić o wzmocnienie defensywny na tej stronie boiska, bo Legia staje się rozpędzać z każdą minutą
67'
róg dla Legii
67'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) pewnie łapie piłkę po główce Wieteski (Legia Warszawa) i dośrodkowaniu z rogu Szymańskiego (Legia Warszawa)
68'
Lechia po przerwie głównie cofnięta pod własną bramkę
70'
niecelny strzał po indywidualnym rajdzie Stolarskiego (LECHIA Gdańsk)
73'
Paixao (LECHIA Gdańsk) swobodnie radził sobie z piłkarzami Legii, zagrał nawet piętką, ale w polu karnym miejscowych ta akcja się skończyła bez strzału na bramkę
74'
będzie kolejna zmiana w Lechii i debiut
76'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Lipski, w jego miejsce wchodzi Sopoćko.
76'
19-letni Sopoćko (LECHIA Gdańsk) debiutuje w ekstraklasie
76'
Oficjalna frekwencja 21 932 kibiców. To najliczniejsza publika w tym sezonie w Warszawie
78'
Kucharczyk (Legia Warszawa) faulowany prze Nalepę (LECHIA Gdańsk) tuż przed linią boczną pola karnego Lechii
78'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) miał już żółtą kartę, a zatem piłkarze Legii kłócą się z arbitrem, że tym razem nie ma kartki. Sędzia Musiał zdania nie zmienia. Gdańszczanie mogą grać w "11"
79'
Mączyński (Legia Warszawa) zdecydował się z wolnego na strzał, choć kąt był ostry. Piłka wysoko nad poprzeczką
82'
Hlousek (Legia Warszawa) potrzebuje pomocy medycznej
82'
na trybunach wulgaryzmy z miejscowych sektorów
83'
za Hlouska będzie potrzebna zmiana
83'
Legia Warszawa przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Hlousek, w jego miejsce wchodzi Philipps.
83'
zablokowany w polu karnym Sopoćko (LECHIA Gdańsk)
85'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) uchronił Lechię od straty gola. Po akcji Szymańskiego bramkarz gości odbił piłkę po strzale Mączyńskiego, a dobitka Nagy'a wysoko nad poprzeczką
86'
LECHIA Gdańsk przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Haraslin , w jego miejsce wchodzi Chrzanowski.
87'
jasny przekaz trenera Lechii. "Obrona wyniku". Haraslin (LECHIA Gdańsk) był najaktywniejszym piłkarzem w ofensywie. W jego miejsce obrońca
88'
Lechia broni się na swojej połowie
89'
Żółtą kartką został ukarany Fila (LECHIA Gdańsk) po faulu na Nagy'u
89'
starcie Łukasika (LECHIA Gdańsk) z Nagy'm (Legia Warszawa) już po gwizdku sędziego. Wcześniej faulował Węgier. Sędzia nie sięga po kartki
90'
4 minuty doliczone
90+2
na spalonym Kante (Legia Warszawa)
90+3
Lechia wyszła z kontrą i wywalczyła róg
90+3
Augustyn (LECHIA Gdańsk) faulował Wieteskę (Legia Warszawa) w pojedynku powietrznym o górną piłkę po rogu Mladenovicia (LECHIA Gdańsk)
90+4
w ostatnich sekundach to Lechia utrzymuje się przy piłce
90+4
KONIEC MECZU. LECHIA ZREMISOWAŁA Z LEGIĄ NA WYJEŹDZIE 0:0
kibice z Warszawy gwiżdżą, z sektora gości zaś skandowanie: "Lechia Gdańsk"
Druga połowa była słabsza w wykonaniu Lechii. Gdańszczanie skoncentrowali się głównie na obronie punkty. Po przerwie nie oddali żadnego strzału.
Po zmianie stron Legia przeważała, ale tak naprawdę tylko raz zagroziła Kuciakowi (LECHIA Gdańsk). Bramkarz biało-zielonych popisał się kapitalną interwencją, broniąc strzał Mączyńskiego (Legia Warszawa).
Z przebiegu gry remis na pewno nie krzywdzi żadnej drużyny. Lechia nadal bez porażki w tym sezonie, a także bez straty gola z gry. Na razie gdańszczan zaskoczył jedynie Śląsk, ale było to po dośrodkowaniu z rogu.

• Wisła Płock - Korona Kielce 1:2 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
  • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:1 (0:0)
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:3 (1:0)

Opinie (192) ponad 10 zablokowanych

• Brawo Lechia (14)

Widać, że w końcu biegają i walczą na boisku.
    Teraz dołożyć tylko więcej skuteczności i będzie super.
    Z taką grą śledzi w derbach rozjedziemy.

Brawo dla kibiców za doping i za akcję pod kasami!!!!!!!!

• 170 32

• . (3)

akcja na remis

• 7 14

• dobry remis z ległą w Warszawie, ostatnio trudno nam tam było coś ugrać (2)

• 21 6

• (1)

Tak..Tylko powiedzcie która drużyna z ostatnich 5 meczy ( wliczając superpuchar i eliminacje lm)zagrała z legia złe?Kazdy ich punktuje tylko koronie się nie udało. Jak narazie niema co się jarac.Za chwile uwierzą ze już wogole nie misza grać a wyniki dostaną na tacy od sędziego.Balonik już prawie napompowany na maxa !!!

• 10 8

• Pamięta , ze grali z topowymi drużynami naszej ligi na chwile obecna.
            Jaga zgwałciła Arke i awans pucharowy, Slask niepokonany no i Legia , która zawsze jest topem (szczególnie teraz, jak piłkarze są pod fala krytyki).Pewnie , ze gra była ładniejsza w 2017.Ale po poprzednim sezonie budujmy powoli i do przodu.Trzeba się odbudować - czytaj ci*lac punkciki.Bez zuchwałości i bojaźni.
            Niech robią swoje.

• 0 1

• Co za akcja była pod kasami (5)

...

• 14 5

• Bojówka Lechii wjechała w kibiców ległej (1)

• 20 7

• Za takie akcje

PZPN powinien automatycznie odejmować klubom po minimum 6 punktów i walić kary finansowe idące w setki tysięcy. Kibole nie zrozumieją to kluby będą grały w okręgówkach a nie w Ekstraklasie.

• 13 13

• Niespotykane w dzisiejszych czasach

Dobra akcja Gdańszczan .Szacun z Warszawy dla Was .

• 23 7

• c.... z lechii (1)

Zanim zaczniecie sie jarac to poczytajcie na stadionowych oprawcach i obejrzyjcie jak lechia zaatakowala kase na trybune zwyklych kibicow, nie zylety i jak uciekajac spod kas dostal od kibica Janusza „bojowkarz lechii” KO.

• 19 5

• i co z tego? przecież to normalne..wjazd to wjazd...co za lamus

• 1 13

• marny ekspert jestes

• 3 6

• (2)

Na ustawkę niech się umówią a nie decydować się na bandycki napad na Bogu ducha winnych ludzi przy kasach .Gdzie wasz honor wojownika ?????

• 20 4

• (1)

z nimi się nie da ustawić oni tylko banda na bandę i to w wawie 5h jadą po ziomkach co nawet nie kibicują ale coś trenują i w 3 krotnie większej liczbie jadą to jest banda frajerów i każdy kto ich broni niech się zastanowi. Legła to klub bez honoru

• 10 2

• Napad to jednak akt bez szacunku i honoru i tak to ludzie widzą i dlatego nie ma u nas kompletów widzów na stadionach

• 9 1

• Ale to bylo marne widowisko, aż oczy bolały. i jeszcze te bijatyki (17)

Całe szczescie że Musiał jak zwykle gwizdał pod Lechię, bo Nalepa powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą kartkę.

• 37 171

• (8)

Widać że jesteś z Gdyni

• 50 17

• masz racje, wali śledziem na kilometr (7)