Wiadomości

List otwarty Stowarzyszenia Kibiców Wybrzeża Gdańsk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Kibice gdańskich żużlowców domagają się ustąpienia prezesa klubu Macieja Polnego i to bez względu na końcowy wynik osiągnięty przez zespół w tym sezonie.
Kibice gdańskich żużlowców domagają się ustąpienia prezesa klubu Macieja Polnego i to bez względu na końcowy wynik osiągnięty przez zespół w tym sezonie. fot. Piotr Pędziszewski / Trojmiasto.pl

Sympatycy gdańskich żużlowców żądają dymisji zarządu GKS Wybrzeże SA. Stowarzyszenie Kibiców Wybrzeża Gdańsk przesłało do naszej redakcji pismo, w którym zarzuca nieudolność prezesowi Maciejowi Polnemu i wzywa go do ustąpienia ze stanowiska.Maciej Polny, prezes GKS Wybrzeże.
Maciej Polny, prezes GKS Wybrzeże. fot. Piotr Pędziszewski/trojmiasto.pl
Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach sytuacja wokół Lotosu Wybrzeże jest bardzo napięta. Słabe wyniki zespołu zajmującego ostatnie miejsce w tabeli ekstraligi i spadająca z meczu na mecz frekwencja wywołały niezadowolenie nie tylko pośród fanów, ale również po stronie głównego sponsora klubu, Grupy Lotos SA, która zapowiedziała wycofanie swego wsparcia wraz z kolejnym sezonem (czytaj więcej).

Z kolei zarząd klubu oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej. I choć zdecydowana większość naszych czytelników uznała, że gremium to powinno niezwłocznie go odwołać (czytaj więcej i weź udział w sondzie), żadne decyzje nie zapadły.

Definitywnie cierpliwość stracili za to kibice, również ci najzagorzalsi, którzy od lat aktywnie wspierają klub i jego wizerunek nie tylko za sprawą dopingu na trybunach. Stowarzyszenie Kibiców Wybrzeża Gdańsk w minionych latach wykazało się między innymi działalnością charytatywną na rzecz domów dziecka, a także zbiórką pieniędzy w 2010 roku na zakup sprzętu dla jednego z zawodników, Pawła Hliba.

W dniu dzisiejszym do naszej redakcji wpłynął list wystosowany przez stowarzyszenie. Kibice domagają się w nim dymisji prezesa i to bez względu na końcowy wynik osiągnięty przez zespół w tym sezonie. Sympatycy gdańskiej drużyny zarzucają Polnemu, który swoją funkcję pełni od 2006 roku, nieudolność w zarządzaniu klubem. Upatrują w niej główną przyczynę zagrożenia kolejną w ostatnich latach degradacją z najwyższej klasy rozgrywkowej, a w konsekwencji "dramatyczną" - jak piszą, atmosferę wokół klubu.

"Naturalną reakcją wobec tak bolesnych porażek jest próba odnalezienia ich przyczyny. Nie inaczej jest w przypadku analizy sytuacji GKS Wybrzeże, gdzie nie sposób odstąpić od szukania winnych zaistniałej sytuacji wśród członków zarządu gdańskiego klubu, z prezesem Maciejem Polnym na czele. Głównym zarzutem wobec prezesa Polnego jest zupełne wyczerpanie posiadanych zasobów ludzkich, a co za tym idzie, brak jakichkolwiek perspektyw na poprawę pogłębiającej się beznadziei. - piszą kibice.

Fani podkreślają, że Polny nie wywiązał się z powierzonego mu przed siedmioma laty zadania, którym było zbudowanie w Gdańsku silnego ośrodka żużlowego mającego nawiązać do tradycji z lat 80, gdy Wybrzeże regularnie walczyło o medale mistrzostw Polski.

"Fakty nie pozostawiają złudzeń. Zespół budowany zawsze w komfortowych warunkach ani razu nie był w stanie utrzymać się w elitarnym gronie Speedway Ekstraligi, stale lawirując na granicy pierwszej i drugiej klasy rozgrywkowej. Do stagnacji sportowej dodać należy także zastój marketingowy i organizacyjny. W obu przypadkach zamiast choćby minimalnego postępu coraz silniej uwidacznia się spadek jakości działań. Rezultatem powyższego jest rokrocznie słabnące zainteresowanie żużlem wśród mieszkańców trójmiejskiej aglomeracji. Drastycznie malejąca frekwencja na obiekcie im. Zbigniewa Podleckiego w chwili obecnej osiągnęła poziom niespotykany nawet za czasów startów Wybrzeża na drugoligowych torach!" - czytamy dalej.

Stowarzyszenie wytyka też prezesowi jakoby jego działania odstraszały potencjalnych nowych zawodników od podpisania umowy z gdańskim klubem, czego konsekwencją ma być słaba siła przebicia na rynku transferowym

"Proporcjonalnie do spadku liczby kibiców na trybunach rośnie z kolei liczba żużlowców, którzy w Gdańsku jeździć nie chcą ze względu na problemy z regularnością wypłat, niepewną sytuacją finansową klubu, a także przez wzgląd na uwłaczające praktyki prezesa, który specjalizuje się w publicznych oświadczeniach bezpośrednio godzących w swoich podopiecznych".

Kolejnym zarzutem w stronę zarządu klubu są trwające od lat bezskuteczne próby znalezienia kolejnego po Grupie Lotos SA partnera strategicznego. Autorzy listu nie widzą możliwości by dalsza prezesura Macieja Polnego rokowała poprawę sytuacji.

"GKS Wybrzeże Gdańsk, klub który zapisał w historii polskiego żużla wiele wspaniałych kart, stoi dzisiaj nad przepaścią. W przededniu 70-lecia jego istnienia zwracamy się do obecnego zarządu klubu o niezwłoczne podanie się do dymisji i tym samym dopuszczenie do władzy nowych osób, posiadających faktyczne kompetencje do zarządzania profesjonalnym klubem sportowym, opartym na stabilnych finansach oraz dalekosiężnej strategii rozwoju: organizacyjnego i sportowego".

Kibice zwrócili się jednocześnie do władz miasta Gdańska i przedstawicieli lokalnego biznesu o dialog mający na celu poprawę sytuacji w gdańskim żużlu.

"Apelujemy, aby w tych trudnych chwilach wykazać się Solidarnością i odrzucić wszelkie animozje w imię ratowania naszego wspólnego dobra, jakim niewątpliwie jest GKS Wybrzeże Gdańsk. Ze swojej strony deklarujemy, że jako SKWG dołożymy wszelkich starań, by w końcu nastały lepsze czasy dla naszego klubu, zarządzanego wreszcie przez ludzi kompetentnych, profesjonalnych i pełnych pasji do rozwoju "czarnego sportu" w grodzie Neptuna."

O ustosunkowanie się do treści cytowanego listu zwróciliśmy się bezpośrednio do Macieja Polnego. Prezes GKS Wybrzeże SA. odmówił komentarza w tej sprawie przynajmniej do czasu spotkania z przedstawicielami kibiców zaplanowanego na piątkowy wieczór.

Opinie (165) ponad 20 zablokowanych

 • w końcu (9)

  Mam nadzieję,że machina naprawcza ruszyła...

  • 65 6

  • Prezesem Marcin Plichta, przewodniczącym Rady Nadzorczej Michał Tusk i jedziemy!

   • 19 7

  • (7)

   Mi ten prezes nie przeszkadza, za jego kadencji klub się odbudował. Co można zarzucić Polnemu? Chyba tylko, że Lotos woli dawać kasę na inne sporty.

   • 11 10

   • Normalny kibic? (6)

    To chyba żart! Transfery! Chrzanek od 4 lat kompletnie nie potrafi jezdzić na żużlu i Świder który może kontuje wyleczy za roka a może wogóle, oraz Szymko wiecej żelu na głowie niż talentu. O tym wiedział każdy tylko nie nasz prezesik!!! Zatrudniając takich fajterów z góry było się skazanym na porażke!! To kto Twoim zdaniem za to odpowiada - ,,normalny kibic''!!!!!!!

    • 9 6

    • (5)

     Twoje zarzuty, to tylko te dwa mało trafione transfery? W dodatku Chrzanek w Grudziądzu jeździł dobrze, a Świderski zapewniał i gotowości na nowy sezon. Ta cała nagonka wygląda mi podejrzanie.

     • 6 7

     • to ja może podam inny argument na wywalenie polnego (4)

      zwykle tak jest że jak są wyniki to "nie zmienia się zwycięskiego składu" Jakbyśmy spokojnie się utrzymali nadal ludzie by go nie lubili ale dali by sobie na wstrzymanie i czekali na rozwój sytuacji. Otóż my takiej okazji nie mamy, jest niemal pewne że spadamy. Do tego doszło kilka zawodów związanych z słabymi transferami, cenami biletów, dyscypliną, sponsorami czy wystawianym zespołem. To wszystko przelało szale. Ludzie chcą odejścia polnego bo tego ten klub zwyczajnie potrzebuje. Raz że oczyści się atmosfera, powrócą jakieś nadzieje a dwa że tego wymaga zwykła ludzka przyzwoitość. Jeśli drużyna zajmuje na koniec sezonu ostatnie miejsce to prezes odchodzi bo zobowiązał się do wyższych pozycji i nie spełnił obietnicy. Nie sprawdził się. A jeśli ktoś w swojej pracy nie spełnia oczekiwań pracodawców (czyt. kibiców) powinien zostać wyrzucony z pracy, gdyż działa na szkodę klubu (niezależnie od intencji)

      • 6 2

      • A co ty jasnowidz jesteś? (3)

       Jeszcze sezon się nie skończył, a ty tak źle życzysz swojemu klubowi? Jesteśmy w Ekstralidze, jeszcze dużo czasu zostało do końca sezonu, a maruderzy już najchętniej by zakończyli rozgrywki i posłali nas do ligi niżej. A skoro jesteś tak głupio mądry to powiedz co dalej? Jaki następny prezes i co on powinieneś robić, żebyśmy zostali mistrzem Polski (którym nigdy nie byliśmy).

       • 1 5

       • Polny? To Ty?

        • 5 1

       • odpowiadam (1)

        wyobraź sobie że chce abyśmy się utrzymali ale widzę co się dzieje w klubie i zwyczajnie przestałem się łudzić. Obyś miał rację że się utrzymamy oczywiście. Dużo czasu nie pozostało, właściwie to już jesteśmy pod ścianą. co dalej? Polny rezygnuje a w jego miejsce jest wybierany ktoś świeży. Nie podam ci nazwiska bo nie mam takiej wiedzy kto mógłby to być. Ja nie jestem od wybierania, jestem kibicem i oceniam pracę po owocach. To co prezes powinien robić to on powinien wiedzieć najlepiej. Ja mogę tylko oceniać jego działania. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy mistrzostwo. Polny obiecywał spokojne utrzymanie i nie spełnił obietnicy. Tak nawiasem mówiąc mam wrażenie że odpisuje smarkaczowi. Wnioskuje to po tym że imputujesz mi złożyczenie, wymysły o majstrze, "głupio mądry" i jeszcze to wymądrzanie się o tym że nigdy nie zdobyliśmy DMP.

        • 2 1

       • A kto ma wiedzieć, jak nie ten co krytykuje? Typowy polski kibol-zadymiarz, czyli drzeć mordę, a w głowie siano i nic więcej.

        • 1 1

 • czy na to spotkanie o 17:30 ma być podstawiona taczka?

  • 65 12

 • BAJ BAJ MASZKARO !!!!!! SUWENIROM BACH !!!!!

  • 32 8

 • Maciek, trzymaj sie i nie daj sie !!! (6)

  Jak Polny nie daj Boże odejdzie to kto przyjdzie na jego miejsce?

  Ps. Ciekawe cz chociaż jedna osoba zgodzi się z moją opinią

  • 58 65

  • jesteśmy na szarym dnie

   ktokolwiek przyjdzie nie będzie od niego gorszy, może co najwyżej mu dorównać

   • 19 7

  • Kostecki

   • 8 6

  • Słyszałem, że Żabulek kończy z żużlem

   i przejmuje pałeczkę po Polnym!

   • 0 8

  • Dałem plusa ....

   Ja się zgadzam z Twoją opinią. Mamy klub w najwyższej klasie rozgrywkowej, walczymy o utrzymanie (niektórzy już nas wysłali do 1 ligi), klub liczy się w polskim żużlu (w przeciwieństwie do Rawicza, Opola ..). Myślicie, że w Tarnowie, Lesznie czy Gorzowie mają lepszych prezesów? Nie, oni mają sponsorów pro żużlowych, a nie taki Lotos co myśli, że jest super sponsorem, a niestety w Trójmieście tak wygląda gospodarka, że lepszych i większych potencjalnych sponsorów nie ma.

   • 15 6

  • (1)

   Zgadzam się,to nie Polny jest winien chociaż jakieś błędy są napewno Jego udziałem.To uproszczenie sprawy i szukanie kozła ofiarnego przez grupkę frustratów.To nie są żadni kibice GKSu tylko dziciarnia nie znająca realiów.Takie durne zachowanie może być gwożdziem do trumny gdańskiego żużla i nie zachęca do wysiłku w barażach ani zawodników ani działaczy.

   • 6 4

   • I na Plus I na Minus

    Fakt że cierpimy w extra jest słabym zakontraktowaniem zawodników.Trener wybierał ale Polny kontraktował,myślę że Treneiro chciał inaczej ale Polny miał swoje pomysły o tańszym budżecie i to jest mega minus.
    Natomiast uważam że niektóre kluby mają gorszych prezesów bynajmniej na dzień dzisiejszy nie słychać o długach albo nie porozumieniach. Jak zwalimy zarząd to Wybrzeże już nigdy się nie podniesie a obecni sponsorzy odejdą .Więc wydaje mi się żeby teraz walczyć na maxa w barażach nawet na rzęsach jak potrafią.Jak się uda ok, wywalić skład poza trójką i dobrać raiderów.Trener miał parę wpadek ale On też ma sytuację patową z tymi raiderami i sam się gubi, mimo to uważam żeby dostał kolejną szansę.
    Polny może odejść ale co potem kolejny łoś co będzie kręcił wirtualne kontrakty ? i zadłużenie po 6 baniek to dziękuje bo będzie wstyd i matactwa.Nawet nowe przepisy jak wejdą w życie to będą podwójne umowy te oficjalne i te nieoficjalne.Więć niech nikt nie liczy na to że będą wyrównane budżety i można Polnego zesłać bo nie potrzebny.Mam nadzieję że moje dzieci też pooglądają jeszcze speedway w Gdańsku tak jak ja oglądałem. Pozdrawiam wiernych Wybrzeżu

    • 9 0

 • Przeciez już od dawna kibice chcieli dymisji Polnego (1)

  mało to można było o tym usłyszeć czy przeczytać? Polny teraz troche może się upierać, tłumaczyć itd, ale to już jest koniec jego panowania. Ciekawe jaki będzie następca.

  • 32 6

  • Dobre pytanie "Ciekawe jaki będzie następca", banda półgłówków potrafi tylko robić zadymy, a co będzie dalej już ich nie obchodzi. To nie są prawdziwi kibice GKSu.

   • 1 2

 • SPRANA BLUZA WISŁY! (2)

  nowym prezesem. info 100%

  • 32 9

  • (1)

   Śmiechy, chichy a tacy ludzie faktycznie mogą przejąć władzę w klubie. A wtedy zamiast z rodziną na mecz żużlowy, to będziemy świadkami bitwy: policja kontra chuligani ala mecz piłkarki.

   • 0 4

   • sprana to nie hooligan

    • 0 0

 • Ciężko zdjąć d...psko z prezesowego fotela

  oj ciężko... A było tak pięknie :)

  • 42 4

 • Brawo kibice Wybrzeża! Nie jestem fanem żużla ,ale kibice to jedyne osoby (8)

  którym zależy na swoich klubach! Niedawno mieliśmy dobry przykład kibiców Arki, którzy po ponad pół roku walki z Zarządem i nieudolnymi działaczami - wygrali i doprowadzili do dymisji Prezesa i dyrektora sportowego!

  Im się udało, teraz jest super atmosfera, są oprawy prawie pełen stadion kibiców, czego życzć także i wam!

  • 57 7

  • skąd się biorą takie dziobaki co niczym się nie interesują ale na każdy temat mają najwięcej do powiedzenia?

   • 7 24

  • (6)

   Akurat słabe porównanie chuliganów z piłki kopanej do normalnych kibiców żużlowych.

   • 5 7

   • to żeś teraz pojechał (5)

    postaram się pisać tak żebyś zrozumiał bo widzę że mam do czynienia z kompletnym żółtodziobem.
    - kibice piłkarscy niczym nie różnią się od żużlowych, jako rzekomy kibic GKS-u powinieneś to wiedzieć bo to w Gdańsku tysiące ludzi chodzą i na GKS i na BKS, jak widać ty żyjesz w jakimś obłudnym strachu i stanowisz wyjątek, zresztą Gdańsk to nie jedyny przykład.
    - piszesz tak jakby wszyscy kibice piłkarscy byli hoolsami, nie wiem dlaczego ale lepiej żeby przeszła tobie ta nieprawdziwa ignorancja
    - piszesz że kibice żużlowi i piłkarscy są inni. To teraz słuchaj.
    - 90% albo i więcej kibiców Wybrzeża przynajmniej raz w roku pojawia się na Lechii i na odwrót. Tzn z tymi % trochę strzelam bo przecież nie jestem w stanie znać tylu ludzi. Za to wiem że w Gdańsku nie ma, nie było i nie będzie podziałów, wszyscy sobie nawzajem kibicują, choćby z relacji radiowej. Wniosek z tego taki że to są ci sami ludzie
    - i tu i tu przyśpiewki są podobne, jeśli chodzi o wyzwiska to są wszędzie
    - i na piłce i na żużlu są ultrasi
    - uwaga bo teraz cię zaszokuje. Na żużlu także są hoolsi, ty nawet o tym nie wiesz. Jakbyś trochę popytał to wiedziałbyś że Wybrzeże też nie jedno ma za uszami
    - mimo że jak możesz się domyślać za aRką nie przepadam to popieram wypowiedź kolegi z wioski zza Sopotu. Z chęcią zobaczę odpowiedź, bo jestem ciekaw jakie bzdury POkażesz tym razem

    • 10 4

    • pisałeś nawet w miarę sensownie, ale na samym końcu się zbłaźniłeś i pokazałeś jak ubogim intelektualnie człowiekiem jesteś... (1)

     pisząc o "wiosce zza Sopotu" i "POkażesz". dla jasności - jestem z Gdańska.

     • 5 7

     • czemu się zbłaźniłem

      napisałem "wioska zza Sopotu" i co z tego? równie dobrze mógłbym napisać duża wieś, na tym polega cynizm. A co do podkreślonych dwóch literek to co jest w tym dziwnego? PO przecież słynie z prowadzenia antykibicowskiej propagandy, jako że ujednoliciłeś postać kibica i chuligana czułem się w obowiązku aby podkreślić orędownikiem czyjej ideologii się stałeś

      • 7 6

    • Stek bzdur .... (2)

     Jestem kibicem GKSu, na Lechię nie chodzę (bo nie kibicuje im), wśród wielu znajomych którzy chodzą regularnie na mecze żużlowe znikomy procent pojawia się na piłce. Ostatnio na Lechii byłem tylko z ciekawości jak wygląda stadion i oczywiście bluzgi i wyzwiska psuły cały pobyt, gdzie na żużlu tego po prostu nie ma. I na siłę nie wciskaj kibiców żużlowych do jednego worka z piłką nożna, bo to inny świat inni ludzie.

     • 6 4

     • tylko GKS

      nie ma wyzwisk??? to nie wiem z jakiej bajki jestes.
      Pewnie zaraz jak to "niewierny Tomasz" bedziesz pytal o przyklady :
      Ad1: wizyta leszczynskiej Unii,tu akurat zaczeli oni -
      Ad2: wizyta Falubazow,poszly bluzgi na zaglebie
      Tak wiec przestan pieprzyc ze nic takiego na stadionach zuzlowych nie ma,podalem 2 przyklady,bo zeby zapamietac wszystkie wyzwiska musialbym chocdzic na speedway tylko po to zeby je kodowac

      • 4 2

     • stek bzdur to ty piszesz

      Ty chyba na GKS chodzisz na audycje radiowe. Natężenie bluzgów i na Wybrzeżu i na Lechii jest podobne więc jak możesz pisać że go nie ma? Na meczu z Falubazem co najmniej 5 razy słyszałem co ma w gębę zagłębie. Znikomy procent? hhahaaha. największa bzdura. Przejdź się po stadionie i popytaj kto bywa na Lechii a zobaczysz jaka rzesza ludzi tobie odpowie. Ja osobiście znam tyle osób ile jest na palcach jednej ręki co ograniczyli chodzenie na stadion tylko na Wybrzeże a i to głównie dlatego że jakieś błazny gadają że na piłce jest niebezpiecznie a mimo to także chcą by Lechia wygrywała. Wszyscy pozostali uczęszczają na oba. Kibice żużlowi i piłkarscy to ci sami kibice i żaden obłudny komentarz tego nie zmieni

      • 3 2

 • Żołnierze !!! (4)

  Dostaję od Was dużo wiadomosci ostatnimi dniami. Piszecie w nich że widzicie mnie w roli nowego Prezesa Wybrzeża Gdańsk.
  Za pomocą portalu trójmiasto.pl chciałbym raz na zawsze rozwiać te wątpliwości.
  Nie startuje i nie bedę startował na stanowisko Prezesa Wybrzeża Gdańsk.
  Moim jedynym celem życiowym jest bycie gniazdkowym i chcę abyście (moi wierni żołnierze) zostali wierni swoim zadaniom.
  Ps. Może Oski zostałby Prezesem (w tamtym tygodniu ochrona Juwentus go zwoliła i wiem że jest bez pracy).
  Tyle ode mnie.
  Rozjeśc sie !!!
  Widzimy sie na meczu w niedziele.

  • 34 7

  • mój mały dowódca (1)

   • 14 2

   • Brawo Gruby !!!

    • 4 1

  • łubu dubu łubu dubu

   • 9 1

  • Przechodze na twoja strone. Piekne oredzie

   • 4 1

 • Gerard Sikora !!!!!!!!! (3)

  Jedyna słuszna kandydatura!!!!

  • 29 14

  • Gerard, Gerard, .... tylko ON!!!

   Dlaczego nie słuchano go przez tyle lat dziś Wybrzeża Gdańsk byłoby The Best!!!

   No ale wszyscy zwłaszcza Adamowicz nie chcieli słuchać dziś mamy to co mamy.

   • 14 3

  • Do tego w skład zarządu jeden kibic (tylko nie sprana bluza, bo nie błyszczy inteligencją) i jeden, albo dwóch z Lotosu.

   • 14 0

  • A MI SIĘ WYDAJE, ŻE GRUBY W SPRANEJ TO DOBRY KANDYDAT.

   DOBRĄ DIETE BY PRZYPISAL

   • 7 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 16 27 62.5%
2. Sławek Surkont 16 26 62.5%
3. Marek Lamczyk 16 26 56.3%
4. Zdzisław Werner 16 25 50%
5. Radosław Dymkowski 16 24 62.5%

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
 • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
 • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
 • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
 • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Playoff

Półfinały
Cellfast Wilki Krosno
1 miejsce po rundzie zasadniczej
100
Arged Malesa Ostrów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
104
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
80
ROW Rybnik
3 miejsce po rundzie zasadniczej
75
Finał
Cellfast Wilki Krosno
zwycięzca półfinału 1
79
Arged Malesa Ostrów
zwycięzca półfinału 2
100

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane