• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia 1:3. Sfrustrowany Tomas Fucik złamał kij

Mikołaj Pachniewski
24 stycznia 2020 (artykuł sprzed 4 lat) 
Hokeiści Lotosu PKH Gdańsk przegrali z Comarch Cracovią 1:3. Hokeiści Lotosu PKH Gdańsk przegrali z Comarch Cracovią 1:3.

Lotos PKH Gdańsk przegrał 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) z Comarch Cracovią w meczu 43. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Gdańszczanie popełnili wiele prostych błędów i za taki wymiar kary mogą dziękować bramkarzowi Tomasowi Fucikowi, który wielokrotnie ratował biało-niebieskich przed stratą bramki. Czech był już jednak sfrustrowany błędami kolegów i w ostatniej minucie złamał swój kij uderzając nim z wściekłością w słupek. Kolejny mecz już w niedzielę w Toruniu. Derbowe starcie z Energą rozpocznie się o godz. 17.33 Fucik; 55 Bilcik, 22 Havlik - 24 Steber, 11 Polodna, 73 Vitek; 44 Szurowski, 70 Krasowski - 66 Jełakow, 43 Rożkow, 77 Gołowin; 68 Pastryk, 3 Lehmann - 29 Danieluk, 93 Pesta, 71 Marzec; 15 Naróg, Teslukiewicz - 25 Popow, 21 Mocarski, 12 Smal
Miejsce: Hala OLIVIA
Sędziowie: Kaczmarek, Kryś - Moszczyński, Szachniewicz
Widzów: 1500
Składy
1 Kopriva; 97 Rompkowski, 89 Gula - 82 Leivo, 55 Urban, 95 Kapica; 85 Stebih, 90 Jezek - 24 Bepierszcz, 32 Bahensky, 90 Tvrdon; 91 Bychawski, 26 Kruczek - 16 Mikula, 84 Drzewiecki, 20 Domogała; 14 Dąbkowski, 34 Musioł - 28 Gajor, 13 Bryniczka, 8 Kamiński
 • 28:41' Havlik as. Steber - Vitek
Bramki Bramki
 • 1:09' Mikula as. Drzewiecki
 • 16:21' Leivo as. Kapica - Rompkowski
 • 44:49' Domogała as. Kruczek - Drzewiecki

Kibice oceniają


Relacja LIVE

Ostatni mecz tych drużyn odbył się 15 stycznia w Gdańsku. Wtedy górą byli biało-niebiescy, którzy wygrali po rzutach karnych.

Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia 2:1 po karnych. Zapis relacji live, oceny, zdjęcia

W poniedziałek Lotos PKH Gdańsk wygrał z Naprzodem Janów 7:1.

Naprzód Janów - Lotos PKH Gdańsk 1:7. Relacja, oceny

- Koncentrujemy się na tym, aby unikać kar - powiedział nam przed spotkaniem z Comarch Cracovią, obrońca Damian Szurowski.

Hokeiści zaczęli się pilnować z karami

1'
Rozpoczęła się pierwsza tercja! Wznowienie wygrali krakowianie.
1'
Uderzał Drzewiecki (Comarch Cracovia) i zadźwięczało obramowanie bramki strzeżonej przez Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).
bramka
1:09'
[0:1] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Mikula. Strzał Drzewieckiego odbił Fucik, ale do krążka dopadł Mikula i skierował go do odsłoniętej siatki.
2'
Próbował odpowiedzieć Mocarski (LOTOS PKH Gdańsk). Prosto w Koprivę (Comarch Cracovia).
ważne zdarzenie
3'
Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) sam na sam z krakowskim bramkarzem! Strzelił po lodzie i zdołał odbić krążek Kopriva (Comarch Cracovia)!
5'
Urban (Comarch Cracovia) spod bandy, niesygnalizowany strzał, ale poradził sobie z tym Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
6'
Zbyt dużo zabawy z krążkiem po stronie gdańszczan i dużo strat we własnej tercji.
7'
Trójkowa akcja pierwszej formacji Lotosu. Strzelał Vitek (LOTOS PKH Gdańsk), choć miał lepiej ustawionego Stebera (LOTOS PKH Gdańsk). Nic z tego nie wyszło.
9'
Rozkręcają się gdańszczanie. Robi się coraz groźniej pod bramką Koprivy (Comarch Cracovia).
11'
Rożkow (LOTOS PKH Gdańsk) z prawego bulika prosto w bramkarza.
11'
Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk) wyjechał przed bramkę i oddał strzał z bekhendu. Krążek utknął gdzieś pod parkanami Koprivy (Comarch Cracovia)!
13'
Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) minął dwóch rywali i wyłożył krążek do Rożkowa (LOTOS PKH Gdańsk), ale ten źle przyjął krążek i nie zdołał oddać strzału.
14'
Mecz ma podobny przebieg, jak przed dziewięcioma dniami. Znów to gdańszczanie prowadzą grę, a Cracovia przyczajona czeka na błąd rywala.
16'
Najpierw z dystansu uderzył Szurowski (LOTOS PKH Gdańsk), potem próbował poprawiać Polodna (LOTOS PKH Gdańsk), ale guma znów pomiędzy parkanami bramkarza gości.
bramka
16:21'
[0:2] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Leivo. Krążek odbity po strzale Kapicy dobił Leivo i guma prześlizgnęła się pomiędzy parkanami Fucika do bramki!
18'
Próbują odpowiedzieć gdańszczanie, ale wyraźnie ta bramka podcięła im skrzydła.
20'
Błąd obrony Cracovii i Rożkow (LOTOS PKH Gdańsk) miał szansę po przechwycie, ale strzelił ze zbyt ostrego kąta i Kopriva (Comarch Cracovia) nie miał problemów z tym uderzeniem.
20'
Zakończyła się pierwsza tercja.
ważne zdarzenie
W pierwszej tercji to goście dwukrotnie trafiali do siatki. Już w 69 sekundzie Tomasa Fucika (LOTOS PKH Gdańsk) pokonał Ondrej Mikula (Comarch Cracovia), a później w niemal bliźniaczy sposób krążek w bramce umieścił Tomi Leivo (Comarch Cracovia). Gdańszczanie mieli kilka dogodnych okazji, ale żaden z biało-niebieskich nie znalazł sposobności na Miroslava Koprivę (Comarch Cracovia).
21'
Rozpoczęła się druga tercja.
21'
Urban (Comarch Cracovia) wykładał do Leivo (Comarch Cracovia), ten miał pustą bramkę, ale w ostatnim momencie dobrze kijem interweniował Havlik (LOTOS PKH Gdańsk)!
23'
Pesta (LOTOS PKH Gdańsk) do Marca. Ten był przed bramką, ale strzelił prosto w Koprivę (Comarch Cracovia).
23'
Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) z bliska z bekhendu, ale prosto do łapaczki bramkarza.
kibice
24'
Kibice domagają się bramki dla Lotosu.
24'
Urban (Comarch Cracovia) miał dogodną okazję na trzecią bramkę dla Cracovii. Jego strzał z bekhendu obronił jednak Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
25'
Kamiński (Comarch Cracovia) zza bramki do Bryniczki (Comarch Cracovia). Strzał z najbliższej odległości broni jednak Fucik (LOTOS PKH Gdańsk)!
26'
Kotłuje się pod bramką Lotosu. Teraz szanse Kapicy (Comarch Cracovia) i Urbana (Comarch Cracovia)...rzucił się na krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) ratując biało-niebieskich przed stratą trzeciej bramki.
27'
Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) nieobstawiony przed Koprivą (Comarch Cracovia), trącił tylko krążek po podaniu jednego z kolegów, ale ten przeleciał niestety nad bramką. Jęk zawodu na trynunach.
29'
Z pełnego zamachu Bahensky (Comarch Cracovia). Odbił krążek do boku Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
bramka
28:41'
[1:2] LOTOS PKH Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Havlik. Havlik dostał krążek na niebieskiej, podjechał z nim na wysokość bulika i pociągnął w samo okienko! Kopriva bez szans.
kibice
29'
Cała hala "Jeszcze jeden! Jeszcze jeden..."
30'
Groźny strzał Bepierszcza (Comarch Cracovia) po tym, jak pogubili się dwaj gdańszczanie. Krążek odbił Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
32'
Dobra okazja gospodarzy, ale przekombinował Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) i zamiast strzelać zdecydował się podać. To nie był dobry wybór.
kibice
34'
Z trybun wulgarnie o PZHL po tym, jak sędziowie nie zareagowali po ostrym ataku przy bandzie, w którym ucierpiał jeden z gdańszczan.
35'
Dużo błędów popełniają dziś defensorzy Lotosu. Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) aż z niedowierzaniem kręci głową i próbuje pobudzić swoich kolegów.
36'
Polodna (LOTOS PKH Gdańsk) zmienił tor lotu krążka po strzale Havlika (LOTOS PKH Gdańsk), ale krążek minimalnie minął słupek bramki Koprivy (Comarch Cracovia)!
37'
Kapica (Comarch Cracovia) minął, jak tyczki defensorów Lotosu, ale strzelił prosto w Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).
38'
O dużym szczęściu mogą mówić gospodarze, bo zdecydowanie na zbyt wiele pozwalają krakowianom i ci co rusz dochodzą do dogodnych pozycji strzeleckich.
39'
Bepierszcz (Comarch Cracovia) sam przed Fucikiem (LOTOS PKH Gdańsk)! Kolejna świetna interwencja czeskiego bramkarza, ale znów aż nie dowierza w to, co wyczyniają jego partnerzy z pola.
40'
Rożkow (LOTOS PKH Gdańsk) tuż przed syreną ze ściąganej...krążek otarł się o bark Koprivy (Comarch Cracovia) i przeleciał ponad poprzeczką.
40'
Koniec drugiej tercji.
ważne zdarzenie
W drugiej tercji gdańszczanie znaleźli sposób na pokonanie Koprivy (Comarch Cracovia). Pięknym strzałem w samo okienko, pajęczynę z siatki ściągnął Havlik (LOTOS PKH Gdańsk). Hokeiści Lotosu na zbyt wiele pozwalają jednak gościom we własnej tercji i dużo pracy ma Fucik (LOTOS PKH Gdańsk). Ten staje na wysokości zadania i utrzymuje Lotos w grze.
41'
Rozpoczęła się trzecia tercja.
41'
Już było groźnie pod bramką Fucika (LOTOS PKH Gdańsk). Krakowianie nie potrafili jednak sfinalizować akcji celnym strzałem.
43'
Urban (Comarch Cracovia) sam na sam! Broni Fucik (LOTOS PKH Gdańsk)! Dobitka Kapicy (Comarch Cracovia) i Kamińskiego (Comarch Cracovia)...także górą bramkarz Lotosu!
44'
Bilcik (LOTOS PKH Gdańsk) uderzył z pełnego zamachu, ale krążek poleciał w sam środek bramki i Kopriva (Comarch Cracovia) nie miał problemu z interwencją.
bramka
44:49'
[1:3] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Domogała Koronkowa akcja gości, Kruczek wyłożył Domogale do pustej bramki i ten ze spokojem podwyższył prowadzenie.
47'
Bezradni gospodarze. Nie mogą zawiązać akcji, która przebiłaby szczelną defensywę Cracovii.
49'
Tvrdon (Comarch Cracovia) mocno, ale prosto w Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).
49'
Drzewiecki (Comarch Cracovia) i Mikula (Comarch Cracovia) zatrudnili gdańskiego bramkarza. Ten nie dał się pokonać.
51'
Polodna (LOTOS PKH Gdańsk) obrócił się z krążkiem i strzelił. Gumę barkiem odbił Kopriva (Comarch Cracovia).
kibice
52'
Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) uderzony w twarz, ale sędziowie nie reagują. Burza gwizdów na trybunach.
kara
52'
Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową. Jest to pierwsze wykluczenie w tym meczu.
53'
Wrzutka spod niebieskiej Bychawskiego (Comarch Cracovia). Na raty złapał krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
54'
Hokeiści Lotosu już w pełnym składzie.
55'
Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) z ostrego kąta i krążek padł łupem Koprivy (Comarch Cracovia).
56'
Polodna (LOTOS PKH Gdańsk) pod bramkę do Vitka, ale ten umiejętnie przyblokowany przez obrońcę Cracovii.
58'
Czas do końca ucieka, a wynik wciąż bez zmiany.
59'
Bahensky (Comarch Cracovia)! Jakimś cudem obronił to Fucik (LOTOS PKH Gdańsk). Z najbliższej odległości strzelał napastnik gości po szybkiej kontrze.
60'
Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) z wściekłości złamał kija o własną bramkę.
60'
Po strzale Kapicy (Comarch Cracovia) krążek z linii bramkowej wybił Bilcik (LOTOS PKH Gdańsk)!
60'
Koniec meczu. Lotos PKH Gdańsk przegrał 1:3 z wicemistrzem Polski.
ważne zdarzenie
Najlepszymi zawodnikami meczu wybrani: Havlik (LOTOS PKH Gdańsk) i Drzewiecki (Comarch Cracovia).
ważne zdarzenie
W trzeciej tercji gdańszczanie znów popełniali dużo błędów i wykorzystał to Adam Domogała (Comarch Cracovia) strzelając trzecią bramkę. To nie pobudziło gospodarzy do lepszej gry i bliżej było czwartej bramki dla przyjezdnych niż kontaktowej dla Lotosu. Cracovia dzięki tej wygranej wyprzedziła biało-niebieskich w tabeli. Obecnie Lotos zajmuje 7. lokatę.

Typowanie wyników

LOTOS PKH Gdańsk
Comarch Cracovia

Jak typowano

72% 163 typowania LOTOS PKH Gdańsk
11% 24 typowania REMIS
17% 39 typowań Comarch Cracovia

Twoje dane


Tabela po 43 kolejkach

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 GKS Tychy 41 28 1 3 9 177:75 89
2 Re-Plast Unia Oświęcim 41 24 3 3 11 149:86 81
3 JKH GKS Jastrzębie 40 22 5 1 12 170:87 77
4 Podhale Nowy Targ 41 20 5 5 11 156:91 75
5 GKS Katowice 41 22 2 3 14 124:74 73
6 Comarch Cracovia 41 18 3 10 10 126:107 70
7 Lotos Pkh Gdańsk 41 17 7 4 13 132:88 69
8 Energa Toruń 40 13 6 2 19 132:128 53
9 Zagłębie Sosnowiec 41 14 2 3 22 116:151 49
10 Kadra PZHL 20 1 0 0 19 31:151 3
11 Naprzód Janów 41 1 0 0 40 43:318 3
Drużyny Polskiej Hokej Ligi rozgrywają w sezonie zasadniczym pięć rund systemem każdym, z tym że ostatnia będzie według tabeli Bergera, do której wyjściem będzie kolejność po czterech rundach. W dwóch pierwszych rundach uczestniczyć będzie Kadra PZHL U-23.
Najlepszych 8 drużyn po sezonie zasadniczym awansuje do play-off.
Tabela wprowadzona: 2020-01-24

Wyniki 43 kolejki

 • LOTOS PKH GDAŃSK - Comarch Cracovia 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
 • JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
 • Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
 • Re-Plast Unia Oświęcim - Naprzód Janów 5:0 (1:0, 1:0, 2:0)
 • GKS Katowice - Energa Toruń 2:3 po karnych (1:1, 1:0, 0:1, k. 0:2)

Kluby sportowe

Wydarzenia

Opinie (180) ponad 10 zablokowanych

 • Cracovia sprowadziła was na ziemię... (15)

  pompowane balon pękł !

  • 20 34

  • Cracovia pokazała dziś to czego wam brakuje... (1)

   charakter !

   • 9 14

   • I gry ciałem.

    • 9 2

  • Brawo Bolo!!!!

   • 6 6

  • Bolo (2)

   Bolo. Za co ty tak nas nienawidzisz?

   • 9 5

   • Za pisanie bzdur... typu (1)

    mamy drużynę, jesteśmy mocni, wygramy z każdym, idziemy po medal itp. A prawda jest taka, że dużo Wam brakuje do czołówki !

    • 8 18

    • Bo wygraliśmy z każdym a z Tychami nawet 3 razy

     • 10 3

  • Może dzisiaj lodowisko znów było nie halo...

   Cracovii jak widać to nie przeszkadzało.

   • 6 11

  • Nie wiem kto jest głupszy - Stolec, czy osoby, które go lajkują.

   • 12 6

  • Stolec (5)

   Tylko ty sie pompujesz jak dziad na czeresnie i co miales byc czekalem na ciebie maly czlowieku z wielkim ego

   • 6 3

   • moze 31.01 ofermo ci pasuje (4)

    byś się spocił na Mój widok smerfie zafajdan.

    • 1 4

    • Obiecujesz i stolec z tego wychodzi tchurzu

     • 2 3

    • Aż taki brzydki jesteś boluś?

     • 2 2

    • Stolec (1)

     Ile razy Cie zapraszalem co internetowy trolu ty mi daty wyznaczasz zal mi ciebie bolek srolek stolec czy psi....... .. s bez S co

     • 0 2

     • piszesz tu takie bzdury pajacu o tej drużynie i o Mnie,że musisz byc niezłym przyglup..

      • 1 3

  • Balon to pękł twojemu staremu

   I wyszedł taki burak.

   • 6 2

 • (8)

  Żałosny mecz w naszym wykonaniu, Fucikowi powinni na kolanach dziękować że tylko 3 w plecy

  • 32 6

  • Gdyby nie Tomas to strzeliliby nam conajmniej 10 bramek... taka prawda. Nasi zawodnicy strasznie wolni. Zamiast szybko wracać po straconym krążku do swojej tercji to oni jadą jakby byli na ślizgawce

   • 8 2

  • Fucik odejdzie po sezonie

   Nie będzie mu się chciało grać w słabej drużynie. Dostatnie lepsze pieniądze gdzieś indziej. Ma najlepsze statystyki w lidze : Tomáš Fučík (Lotos PKH) 93,6 %. 36 spotkań, 987 strzałów, 924 obronione.

   • 16 3

  • Gdyby nie bramkarz Cracovii to i my byśmy strzelili te 10 bramek (5)

   Bo sytuacji było mnóstwo.

   • 7 4

   • Copriva bezrobotny (4)

    Jakie 10 bramek? Nasze strzały były słabe, zbyt czytelne i było ich bardzo mało. Ponadto z ostrego konta spod bandy ciężko strzelić bramkę..Fizycznie mocno odstawalismy od Cracovii. Bardzo lubię grę Vitka i Polodny czy Rozkowa, ale brakuje nam silnego i skutecznego napastnika..

    • 4 4

    • Takiego jak Artiom S.?

     • 0 5

    • Tylko ten rosły skuteczny napastnik musi dostać od kogoś dokładne podanie,a takich wczoraj nie widziałem.

     • 1 1

    • Bezrobotny??? (1)

     Uwijał się w tej bramce przez cały mecz, nie piernicz że był bezrobotny. I parę razy brakowało tylko szczęścia, bo guma już była praktycznie za nim.
     Z trochę gorszym bramkarzem Krakusy by wczoraj spokojnie 5, 6 goli dostali.

     • 2 2

     • z trochę lepszymi napadziorami też by było 5 lub 6:) tak to sobie można gadać

      • 0 2

 • (15)

  Ruskie dzisiaj przy 2 bramkach rozpykani jak dzieci

  • 25 2

  • (7)

   Brak kondycji... Cracovia zagrała na za wysokich obrotach dla nas.

   • 8 0

   • (6)

    Wszyscy tak beda grali w playoff także wiesz...

    • 6 1

    • (5)

     Wiem, nic nie ugramy. Szybkie 4-0 i wakacje

     • 5 3

     • (4)

      Rok temu też tak miało być wg znawców.
      A jak będzie to się okaże w praniu.

      • 4 1

      • Rok temu były wzmocnienia a teraz 6 dni do końca okienka... az jestem ciekaw jakie to kocury staranie wyszukiwane od listopada do nas przyjdą.

       • 1 4

      • (2)

       Tylko co rok temu ugraliśmy.Trzy mecze z Tychami, i co?. To oni awansowali dalej.

       • 0 2

       • (1)

        Ale to były dobre play offy z Tychami, było napięcie i nadzieja do końca, wczorajszy mecz nie napawa optymizmem.

        • 2 0

       • Tylko Panowie pod koniec wygrywali mecze jeden za drugim a teraz?

        • 0 2

  • Fucik wreszcie się wkurzył bo ile można d*pska ratować. Jakieś transfery beda czy dalej bez komentarza? Oby tylko tego Ruska z Torunia nie brali bo to byl by smiech bo podobno od listopada szukaja i znalesc nie moga. Profesor nas pięknie rozszyfrował Rusy to problem z wjazdem do tercji nawet maja.

   • 8 3

  • (3)

   Z tej ruskiej formacji tylko Rożkow coś gra, walczy, kąśliwe strzały, widać wkłada serce w grę. Reszta się tylko ślizga i robi wiatr.

   • 11 4

   • Rożkow robi głównie wiatr i pieprzy akcje kolegów z piątki. (2)

    Wczoraj dał ciała tyle razy że ręce opadają.

    • 2 4

    • (1)

     Rozkow wjeżdża do tercji i za niebieska zaraz traci krazek bo juz 3 przeciwnikow jest przy nim. Nie wiem z czego to wynika maja ewidentnie problem z rozegraniem, albo Rozkov nie ma do kogo podać bo nie umie albo pozostałym się nie chce jeździć

     • 1 3

     • Odpowiedziałeś sobie na pytanie, podjeżdżają do UE we trzech na są uczuleni że jest dobry, a pozostali są niekryci co z tego skoro nie nadążają za akcja

      • 2 1

  • (1)

   Ruscy byli przy trzech wpuszczonych...

   • 3 1

   • Tego farfocla juz nie liczę

    • 2 2

 • (8)

  Tralalala brawo Cracovia od razu trzeba przyznać że nic nie ugramy w tym sezonie.zarzad śpi ze wzmocnieniami mocar popop out!!!

  • 10 22

  • (7)

   Bo to już jest inna Crakovia.A my ciągle czekamy na wzmocnienia

   • 8 1

   • (6)

    Raczej się nie doczekamy, bo pozostało raptem 6 dni do zamknięcia okna transferowego.

    • 6 0

    • Transfery??? (5)

     Zarząd klubu nie ma kasy na zakup nowych zawodników i boi się do tego przyznać. Bez sensu. Niech ogłoszą składkę kibiców i na pewno dużo osób się zrzuci (ja na pewno). Bez wzmocnień nie mamy czego szukać w play - off..

     • 4 1

     • (4)

      Na składkę już jest za późno.

      • 0 0

      • (3)

       Kibice o tym gadaj od miesiąca wtedy był czas.

       • 2 2

       • (2)

        Gadają, gadają że paru gości sobie cośtam pogadało to nic nie znaczy. Pogadali i na gadaniu się skończyło.

        • 3 0

       • (1)

        to tak jak z transferami gadają od 2 miesięcy

        • 0 1

       • gadają, gadają i w końcu wygadali

        • 1 0

 • Graliśmy dzisiaj piach niestety (2)

  Szkoda bo Cracovia dzisiaj nie zagrała fantastycznego meczu a jedynie wykorzystała nasze wielbłądy.

  • 18 3

  • piach??? może jeszcze po głowach się kopali?

   • 3 2

  • Wielbłądy czy raczej wielkie błędy?

   • 0 0

 • Zobacza play off jak swinia niebo

  • 6 18

 • DNO (6)

  Fucik zlamal kij bo juz nie mogl sluchac tych wiejskich przyspiewek.nie ma nic gorszego niz spiewajace ... tak powaznie to jezeli jeszcze ktos nie dostrzega ,ze bez wzmocnien przed play off lezymy ,to musi byc slepy.Hawlik do odstrzalu,Marzec kompletne zero od czasu gdy zagral w kadrze.ani czesi ani ruskie nic nie pokazuja.inne kluby juz robia zakupy.mamy sponsora wiec na co czekamy.z ta ekipa w play off odpadamy po pirwszej rundzie tak jak w zeszlym roku.

  • 14 32

  • Havlik do odstrzału? (1)

   Ciekawe rzeczy kolega pisze.

   • 18 0

   • Jak to mówił spiker: Wladislaw Havlik.

    • 8 1

  • Ladislav Havlik (1)

   Ladislav w 31 meczach zdobył 24 pkt. 9 goli i 15 asyst. Najlepiej punktujący obrońca Lotos PKH Gdańsk.

   • 10 0

   • Po prawdzie

    to ma lepsze statystyki niż spora część napastników ...

    • 4 1

  • (1)

   "Fucik zlamal kij bo juz nie mogl sluchac tych wiejskich przyspiewek.nie ma nic gorszego niz spiewajace c...."

   Buhaha, idź sobie na szachy, albo snookera jak ci doping przeszkadza, dzbanie.
   Havlik do odstrzału? Marzec? Marny troll - nie wypowiadaj się jak masz głupoty pisać.

   Jeden z lepszych zawodników, a jakiś internetowy znaffca, mówi, że do odstrzału... Prawdą jest, że wystarczy wejść na neta, żeby zobaczyć ilu kretynów cię otacza.

   • 11 0

   • Przecież to bolec się spuszcza tylko się nie podpisuje :)

    • 1 0

 • Słabszy mecz czasem zdarza się każdemu więc nie ma co rozdzierać szat. Fucik powinien trochę popracować nad kontrolą emocji, bo znowu będzie miał problemy. I na koniec - po raz kolejny bezcenna sytuacja, kiedy pitekantropusy zamiast dopingować drużynę ryczą, że pokonają k*rwy, a przeciwnik dosłownie za chwilę zdobywa gola.

  • 32 8

 • nic sie nie stało

  • 8 4

 • Masakrycznie słaby mecz (4)

  • 19 2

  • (3)

   Chyba najgorszy w tym sezonie

   • 4 4

   • (2)

    Ja powiem inaczej : chyba najtrudniejszy przeciwnik w tym sezonie na Olivii, chociaż nie widziałem Podhala i Jkh. Nie lubię Cracovii ale trzeba im oddać że byli wyraźnie lepsi.

    • 8 2

    • Wicemistrz lepszy (1)

     Cracovia była od nas zdecydowanie lepsza to fakt. Janusz Filipiak to bogaty człowiek, który wykłada od lat spore pieniądze na swój klub. Kupują zawodników dobrej klasy i robią to na koniec sezonu, gdy inne zespoły są już przemęczone i brak im świeżości. Brakuje nam kasy na zakup nowych zawodników, aby zwiększyć konkurencję w zespole. Będzie lepiej.. Oby..

     • 8 3

     • Filipiak powiedział

      Interesują mnie dwa Mistrzostwa Polski,w hokeju i piłce, W piłce to nie wiem, ale w hokeju bardzo realne. Zajadą wszystkich fizycznością.

      • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

Najczęściej czytane