Terminarz
28.04 (wt)
g.20:00
|
Asseco Resovia | 3:1 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
24.04 (pt)
g.18:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 2:3 | Asseco Resovia Rzeszów | LIVE! | |||
19.04 (nd)
g.13:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:1 | Asseco Resovia Rzeszów | LIVE! | |||
18.04 (sob)
g.14:45
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:1 | PGE Skra Bełchatów | LIVE! | |||
15.04 (śro)
g.20:00
|
Asseco Resovia Rzeszów | 3:0 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
04.04 (sob)
g.20:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:2 | PGE Skra Bełchatów | LIVE! | |||
18.03 (śro)
g.20:30
|
PGE Skra Bełchatów | 0:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
14.03 (sob)
g.20:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 1:3 | PGE Skra Bełchatów | LIVE! | |||
07.03 (sob)
g.14:45
|
PGE Skra Bełchatów | 2:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
03.03 (wt)
g.20:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:1 | Transfer Bydgoszcz | LIVE! | |||
28.02 (sob)
g.18:00
|
Transfer Bydgoszcz | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
21.02 (sob)
g.17:00
|
AZS Politechnika Warszawska | 3:1 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
15.02 (nd)
g.14:45
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:1 | Jastrzębski Węgiel | LIVE! | |||
07.02 (sob)
g.17:30
|
Asseco Resovia | 3:1 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
04.02 (śro)
g.20:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 1:3 | PGE Skra Bełchatów | LIVE! | |||
31.01 (sob)
g.14:45
|
Cuprum Lubin | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
28.01 (śro)
g.19:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:1 | Transfer Bydgoszcz | LIVE! | |||
24.01 (sob)
g.18:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 2:3 | BBTS Bielsko-Biała | LIVE! | |||
18.01 (nd)
g.15:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 0:3 | AZS Częstochowa | LIVE! | |||
14.01 (śro)
g.18:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:2 | BBTS Bielsko-Biała | ||||
09.01 (pt)
g.20:00
|
Banimex Będzin | 0:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
07.01 (śro)
g.18:00
|
Effector Kielce | 0:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
03.01 (sob)
g.18:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:2 | Transfer Bydgoszcz | ||||
19.12 (pt)
g.19:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:0 | Cerrad Czarni Radom | ||||
13.12 (sob)
g.14:45
|
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
06.12 (sob)
g.14:45
|
Indykpol AZS Olsztyn | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
29.11 (sob)
g.18:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:2 | AZS Politechnika Warszawska | LIVE! | |||
26.11 (śro)
g.20:30
|
Jastrzębski Węgiel | 2:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
23.11 (nd)
g.18:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:2 | Asseco Resovia Rzeszów | LIVE! | |||
16.11 (nd)
g.14:45
|
PGE Skra Bełchatów | 3:2 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
12.11 (śro)
g.18:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 0:3 | Cuprum Lubin | LIVE! | |||
07.11 (pt)
g.18:30
|
BBTS Bielsko-Biała | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
29.10 (śro)
g.18:30
|
AZS Częstochowa | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
25.10 (sob)
g.19:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:0 | Banimex Będzin | ||||
22.10 (śro)
g.18:00
|
Transfer Bydgoszcz | 1:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
19.10 (nd)
g.15:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:0 | Effector Kielce | ||||
15.10 (śro)
g.18:00
|
Cerrad Czarni Radom | 2:3 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||
10.10 (pt)
g.17:00
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:0 | Zaksa Kędzierzyn Koźle | LIVE! | |||
05.10 (nd)
g.15:30
|
LOTOS TREFL Gdańsk | 3:1 | Indykpol AZS Olsztyn | LIVE! |
Tabela końcowa
Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
2 | LOTOS TREFL Gdańsk | ||||||
3 | PGE Skra Bełchatów | ||||||
4 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
5 | Transfer Bydgoszcz | ||||||
6 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
7 | Cuprum Lubin | ||||||
8 | AZS Politechnika Warszawska | ||||||
9 | Cerrad Czarni Radom | ||||||
10 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
11 | Banimex Będzin | ||||||
12 | Effector Kielce | ||||||
13 | BBTS Bielsko-Biała | ||||||
14 | Azs |
- Finał
- Asseco Resovia - LOTOS TREFL Gdańsk 3-0
- o 3. miejsce
- PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3-2
- o 5. miejsce
- ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Transfer Bydgoszcz 3:1, 0:3, złoty set 12:15
- o 7. miejsce
- AZS Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin 1:3 i 1:3
- o 9. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 1:3 i 0:3
- o 11. miejsce
- Banimex Będzin - Effectro Kielce 3:0 i 3:1
- o 13. miejsce
- AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała 1:3, 3:0 złoty set 11:15
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asseco Resovia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Jastrzębski Węgiel
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
PGE Skra Bełchatów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
LOTOS TREFL GDAŃSK
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 | |||
Cerrad Czarni Radom
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Cuprum Lubin
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Transfer Bydgoszcz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Asseco Resovia
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
1 | |
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
LOTOS TREFL GDAŃSK
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
3 |
Finał | |
---|---|
Asseco Resovia
zwycięzca półfinału 1
|
3 |
LOTOS TREFL GDAŃSK
zwycięzca półfinału 2
|
0 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Voitto Koykka
ocena
4.05(21 ocen) -
Kewin Sasak
ocena
3.67(21 ocen) -
Jordan Zaleszczyk
ocena
3.35(26 ocen)
Najbliższe spotkanie
Najlepiej typujący wyniki Trefla
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Wojteks 23 | 28 | 50 | 64.3% |
2. Miś Beżuś | 28 | 49 | 71.4% |
3. Piotr Fritza | 28 | 49 | 64.3% |
4. Renata Koczyńska | 27 | 48 | 63% |
5. Mateo Wycz | 28 | 47 | 64.3% |
Relacje LIVE
-
22 marca 2024, godz. 17:30
-
17 marca 2024, godz. 18:00
-
9 marca 2024, godz. 17:30