Hokeiści MH Automatyki Gdańsk przegrali z Cracovią

Rafał Sumowski
20 listopada 2018 (artykuł sprzed 5 lat)
Petr Polodna zdobył jedyną bramkę dla gdańszczan w meczu z Cracovią. Wyrównał na 1:1, ale później trafiali tylko goście. Petr Polodna zdobył jedyną bramkę dla gdańszczan w meczu z Cracovią. Wyrównał na 1:1, ale później trafiali tylko goście.

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk przegrali u siebie z Comarch Cracovią 1:5 (1:2, 0:2, 0:1). Nie udało im się zatem wygrać drugiego meczu z rzędu po tym jak przełamali serię ośmiu kolejnych porażek. - W środę rano spotkamy się z zarządem - tajemniczo zapowiedział trener Marek Ziętara.

Carogorodcew; Aleksiuk, Maly - Steber, Polodna, Marzec; Dolny, Tesliukiewicz - Vitek, Rożkow, Smal; Kantor, Lehmann - Maciej Rompkowski, Wróbel, Stasiewicz; Leśniak, Pastryk - Strużyk, Pesta, Szczerbakow
Miejsce: Hala OLIVIA
Sędziowie: Breske, Pobożniak, Pabisiak
Widzów: 800
Łuba; Kruczek, Sordon - Drzewiecki, Svec, Domogała; Mateusz Rompkowski, Noworyta - Bepierszcz, Wachowec, Csamango; Kamenew, Szurowski - Kamiński, Zygmunt, Brynkus; Gajor, Musioł - Kisielewski, Sztwierna, Kapica
  • 11:16' Polodna as. Steber - Marzec
  • 10:58' Mateusz Rompkowski
  • 11:39' Gajor as. Musioł
  • 27:39' Zygmunt as. Kamiński
  • 30' Drzewiecki 4 na 5 karny
  • 47:37' Kruczek

Pomeczowy dwugłos trenerów
Marek Ziętara (MH Automatyka): Cracovia wygrała zasłużenie. Wrócił temat poprzednich spotkań. Ciężko grać kiedy z pierwszych trzech strzałów dostajemy dwie bramki. Niepewnie interweniował nasz bramkarz, a to jest niezbędne w takich meczach, nie zdołał nas utrzymać przy życiu. Chcieliśmy gonić wynik i się otworzyliśmy, ale zrobiliśmy to źle. Robiliśmy więcej wiatru niż pożytku. Przeciwnik skrupulatnie to wykorzystał. Spotkamy się rano z zarządem, a później przekażemy odpowiednie informacje.

Rudolf Rohacek (Cracovia): Jestem zadowolony z wyniku. Po bramkach wygląda, że to był prosty mecz, ale tak nie było. Dwie pierwsze tercje były wyrównane, ale dopiero w trzeciej grało nam się lepiej. Chcieliśmy kontrolować grę i to nam się udało.

- Czujemy wielką ulgę. Po wygranej z Jastrzębiem, na poniedziałkowym treningu czuć było świeżą energię. Cracovia jest świetna w ofensywie, ale ma braki w obronie. Są do ogrania, jeśli znów zagramy dobrze taktycznie - mówił nam napastnik MH Automatyki Marek Wróbel, który kontynuuje sezon pomimo dość poważnej kontuzji dłoni.

PRZECZYTAJ CO PRZED MECZEM Z CRACOVIĄ MÓWIŁ MAREK WRÓBEL
1'
Rozpoczęła się I tercja
1'
Pierwsze wznowienie dla gości
1'
Na trybuny wrócił zorganizowany doping
2'
Błąd Rompkowskiego w ataku po wznowieniu w tercji Cracovii
2'
Wrzutka Stasiewicza (MH AUTOMATYKA Gdańsk) w światło bramki, broni Łuba (Comarch Cracovia)
kara
3'
Aleksiuk (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 min + 2 min
4'
Polodna (MH AUTOMATYKA Gdańsk) oddał strzał, ale guma odbiła się od obrońcy
5'
Zamek w tercji gdańszczan, strzał na bramkę, broni Carogorodcew (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
kara
5'
Drzewiecki (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
kara
6'
Wachowec (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
6'
Gdańszczanie zagrają 49 sekund w przewadze 4 na 3
6'
Maly (MH AUTOMATYKA Gdańsk) z dystansu, broni Łuba (Comarch Cracovia)
6'
Znowu Maly (MH AUTOMATYKA Gdańsk) i ponownie broni bramkarz
7'
Gdańszczanie grają 5 na 4
8'
Cracovia w komplecie
10'
Świetna akcja Marca prawą stroną i zagrał do Stebera (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ale znakomicie spisał się Łuba (Comarch Cracovia) zagrywając kijem.
11'
W twarz uderzony został Smal (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ale sędzia nie przerwał gry. Gdańszczanie myśleli, że tak się stanie, a Cracovia w zamieszaniu zdobywa bramkę.
11'
Niecenzuralne okrzyki pod adresem sędziego
10:58'
[0:1] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Mateusz Rompkowski.
11:16'
[1:1] MH AUTOMATYKA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Polodna. Błyskawiczna odpowiedź
11:39'
[1:2] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Gajor as. Musioł. Strzał z niebieskiej linii, zmieniony kierunek przed samym Carogorodcewem. Bardzo trudna sytuacja do obrony.
11'
Kibice zobaczyli trzy bramki w ciągu niespełna minuty.
14'
Groźna akcja Stasiewicza (MH AUTOMATYKA Gdańsk). Wjechał do tercji, zostawił krążek Kantorowi (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ten oddał strzał z pierwszego, ale nad bramką
kara
18'
Csamango (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
18'
10-minutową karę odsiaduje też Tesliukiewicz (MH AUTOMATYKA Gdańsk), który protestował przy bramce na 1:2. Ta kara nie skutkuje jednak zmniejszeniem liczebności hokeistów na lodzie.
kara
18'
Sordon (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
18'
Czas dla gdańszczan, którzy przez 68 sekund będą grali w podwójnej przewadze.
19'
Aleksiuk (MH AUTOMATYKA Gdańsk) stracił krążek w ataku, ale odzyskał go Marzec (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
20'
Goście już tylko w osłabieniu 4 na 5
20'
Koniec I tercji. MH Automatyka przegrywa 1:2. Kluczowa była niespełna minuta, w trakcie której padły wszystkie trzy bramki. Wyrównany i dość intensywny mecz, ale w celnych strzałach aż 14:6 dla gdańszczan.
Na trybunach m.in. piłkarz Lechii Lukas Haraslin, który regularnie ogląda na żywo mecze gdańskich hokeistów.
21'
Rozpoczęła się II tercja
23'
Carogorodcew (MH AUTOMATYKA Gdańsk) złapał krążek po strzale gości
26'
Groźna akcja Kapicy (Comarch Cracovia), ale musiał objechać bramkę
27'
Twarda walka w tercji gdańszczan
28'
Łapie krążek Carogorodcew (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
27:39'
[1:3] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Zygmunt. Uderzył po lodzie, po długim słupku, gdy jego dwóch kolegów nie zdołało oddać strzału w zamieszaniu. Lepiej mógł się zachować Carogorodcew.
kara
29'
Gajor (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
29'
Kantor (MH AUTOMATYKA Gdańsk) spod niebieskiej linii, prosto w bramkarza
29'
Kontra Drzewieckiego (Comarch Cracovia) sam na sam, ale dogonił go Pesta (MH AUTOMATYKA Gdańsk) i faulował. Będzie rzut karny
30'
[1:4] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki z rzutu karnego Drzewiecki. Uderzył między parkanami
33'
Dwukrotna dobitka pod bramką Cracovii, górą Łuba (Comarch Cracovia)
33'
"My chcemy gola, Stoczniowiec my chcemy gola" śpiewają kibice
34'
Lehmann (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ładnie spod niebieskiej, ale za lekko i bez problemu łapie krążek Łuba (Comarch Cracovia)
34'
Zamek w tercji gości, Lehmann (MH AUTOMATYKA Gdańsk) spod niebieskiej po ziemi, ale odbija Łuba (Comarch Cracovia)
34'
Strużyk (MH AUTOMATYKA Gdańsk) obok bramki
34'
Aleksiuk (MH AUTOMATYKA Gdańsk) również niecelnie
kara
35'
Musioł (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
37'
Jeszcze 36 sekund przewagi gdańszczan
38'
Carogorodcew (MH AUTOMATYKA Gdańsk) wygrał pojedynek sam na sam
kara
39'
Aleksiuk (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
40'
Koniec II tercji. Cracovia prowadzi w Gdańsku 4:1. Statystyka strzałów 28:18 dla gospodarzy.
41'
Rozpoczęła się III tercja
43'
Kantor (MH AUTOMATYKA Gdańsk) z niebieskiej, odbija Łuba (Comarch Cracovia)
44'
Dużo niedokładnej gry w środku pola
47:37'
[1:5] Comarch Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kruczek. Znakomita akcja Domogały, krążek poszedł jak po sznurku. Strzał z czystej pozycji. Książkowe zagranie gości.
50'
Spory chaos w grze gdańszczan
52'
Wachowec (Comarch Cracovia) z dystansu, odbija Carogorodcew (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
54'
Smal (MH AUTOMATYKA Gdańsk) zagrywał wzdłuż bramki, ale górą defensywa gości
56'
Duży problem mają gospodarze z wejściem w tercję gości
57'
Mrozi krążek Carogorodcew (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
58'
Spod niebieskiej po lodzie uderzał Aleksiuk (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ale krążek odbił bramkarz
kara
58'
59'
Vitek (MH AUTOMATYKA Gdańsk) z dystansu, ale nie zagroził Łubie (Comarch Cracovia)
60'
Próbują gdańszczanie, ale nie mogą wykorzystać przewagi
60'
Gorąco pod bramką gości. Maciej Rompkowski w ferworze walki wypuścił kij
kara
60'
Szurowski (Comarch Cracovia) ukarany karą 2 minutową.
60'

12 Kadra PZHL 18 1 0 1 16 29:148 4
Po czterech rundach sezonu zasadniczego zespoły z miejsc 1-6 awansują do play-off, a drużyny z miejsc 7-10 rozegrają mecze rundy wstępnej Pre-Play-off. Zwycięzcy Pre-Play-off przystąpią do Play-off, natomiast drużyny które zostały pokonane przystąpią do barażu o utrzymanie w PHL. W ramach
barażu o utrzymanie w PHL do tych drużyn dołączy drużyna z miejsca 11 po sezonie zasadniczym oraz zwycięzca rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019. Kadra PZHL uczestniczy w sezonie wyłącznie w rundzie zasadniczej i rozgrywka mecze tylko na wyjazdach.
Tabela wprowadzona: 2018-11-20

Wyniki 22 kolejki

• MH AUTOMATYKA GDAŃSK - Comarch Cracovia 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec - Tauron KH GKS Katowice 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
  • Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 6:7 (4:1, 1:1, 1:4, d.0:1)
  • Węglokoks Kraj Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 3:9 (1:7, 2:1, 0:1)
  • PGE Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 (0:5, 2:2, 0:1)
  • Awansem 7 września
  • Awansem 24 października
  • GKS Tychy - Kadra PZHL 13:4 (2:2, 6:1, 5:1)

Opinie (330) ponad 10 zablokowanych

• Znawcy, specjaliści (14)

Oceniający morale zawodników nawet ich nie znając :) Witkowski odszedł i od razu jest bunt na pokładzie? A kim on był? Bogiem dla nich? I dlatego obcokrajowcy też nic nie grają, bo Witkowski odszedl? A może dlatego, że trzeba tam porządnej wymiany w głowach zarządu i trenera i wszystkich wyslac do psychologa? No bo obcokrajowcy nie graja, kase maja na czas, a nasi hejtowani, pod presja, zaleglosci w kasie i graja w tylnych piatkach. Kazdy z nich ma rodziny, utrzymuje sie samodzielnie, gral tutaj za przyslowiowe frytki a wczesniej tez i za darmo, a Wy piszecie uklad gdanski. Gratulacje kibice, cobyscie komus moze pasji do sportu nie zniszczyli swoja adekwatna madroscia :)

• 15 8

• (8)

co za belkot, idz pod budke z piwem, tam sie nadajesz

• 7 8

• (6)

A prezesik działko dalej czujny w komentarzach ;-)

• 2 9

• (5)

I żeby była pełna jasność, tego komentarza powyżej nie napisał żadnej zawodnik, bo nim nie jestem. Komentarz się pojawił bo aż żal patrzec jak niszczycie komus pasje. To ze wy chodzicie sfrutrowani co dzien rano do roboty, nie znaczy ze inni tez tak maja. Niektorzy lubia to co robią, nawet jak im sie to zyciowo i finansowo i zdrowotnie nie kalkuluje i to sie wlasnie nazywa pasja. Zespol mial byc zbudowany na gdanskich wychowankach, a tymczasem nie mieli nawet porzadnie szansy wyjsc na rownej pozycji z obcokrajowcami. Trener miesza piatkami na meczu tak ze sam nie wie jak sie nazywa. A zarzad? Patrzy i patrzy kolejny rok, zmieni trenera, wyrzuci zawodnikow, pozali sie ze zle, a czasem ze dobrze ale moze byc lepiej, a moze byc tak zamiast spotkania z kibicami spotkanie z zawodnikami chociaz raz zrobic? Posluchac kazdego z osobna, zadbac o atmosfere. To i chlopakom sie bedzie sie lepiej grac, jak na poczatku sezonu. Udanego hejtowania!

• 7 6

• (3)

czlowieku zejdz na ziemie. wychowankami stoczniowca ktorzy teraz sa w klubie nic nie ugraja, bo i 3 i czwartka piatka tych Twoich wychowankow to gra juz 3 sezon i niestety gra slabo tj. gra na tyle ile potrafi. Jak awansowali do ekstraklasy to szwed zrezygnowal z wielu i chyba nie masz o to pretensji poniewaz Ci chlopcy nie mieliby zadnych szans.

jezeli mowimy o wychowankach gdanskiego hokeja to mamy na mysli urbanowicza, lopuskiego, drzewieckiego, rzeszutko, rompkowski mateusz a nie naszych asow. niestety tych zawodnikow nie bedziemy miec. nie bede wspominal chmielewskiego bo on do naszej ligi nie wroci i bardzo dobrze bo ma fajna kariere. ma chlopak poukladane w glowie i ciezko pracuje. pamietam jak gral ostatni sezon za stoczniowca, juz wtedy jako 18 latek mial to cos.

mowienie przez zarzad ze beda opierac sie na wychowankach jest smieszne i nie zdalo egazmiu (na pewno nie z tymi co graja teraz), panowie z 3 i 4 piatki nie robia zadnych postepow przez 3 sezony odkad awansowali

mam nadzieje ze smal sie wybije i pojdzie sladami chmielewskiego. niestety nie ma czego szukac w naszej lidze jak jest ambitny i niech ryzykuje wyjezdzajac stad

mielismy wychowankow rybakow dwoch ktorzy jakos w 4 piatce w katowicach graja (wprawdzie tylko w naszej bananowej lidze ale jednak)
            ktos tam widzi w nich potencjal, to samo wysocki, czym automatyka mogla go przyciagnac?? jest mlody i ambitny, pewnie chce sie rozwijac i miec mozliwosc grania i przebywania z prawdziwymi zawodnikami od ktorych mozna sie uczyc a to im zapewnia katowice gdzie i sa fajni zawodnicy trener. apropo trenera, ogladalem wypowiedzi pomeczowe po pucharze kontynentalnym coolena, facet jest inteligentny, spokojny, wypowiada sie w jasny sposob. widac ze ma klarowne mysli i plynne wypowiedzi -> przeklada sie to tez pewnie na druzyne, nic dziwnego ze gieksa gra fajnie nie tylko na naszym podworku. porownajcie to z konferencjami pomeczowymi r. blazowskiego i teraz zientary, smiech na sali!

• 7 3

• zarząd (2)

Czas aby Panowie Bartek i Przemek podali się do dymisji.
              Kto jest Prezesem i odpowiada za całość ?
              Kto jest dyrektorem sportowym odpowiada za zawodników.
              Panowie Bartek i Przemek miejcie chociaż trochę godności i odejdźcie

• 1 2

• Gulczas zjedz już grubasku

• 0 0

• najlepiej jaby ciebie wzieli hehe

• 1 0

• Proszę cie 3 lata i nikt nie potrafił nic zagrać? Nie mieli szansy? Smal gra teraz w 1 zespole i widać że walczy, i trener daje mu szanse.

• 9 3

• To jest wlasnie wysoki poziom merytoryczny komentujacych. Zero argumentu tylko budka z piwem.

• 11 0

• (4)

W "tylnych piatkach" też można strzelać celnie na bramkę, nie ma zakazu. A trener miesza dopiero ostatnio, przedtem przez kilkanaście spotkań układ ataków był praktycznie niezmienny.
      Niestety nasze gdańskie orły napadu nic w tym sezonie nie grają, poza Marcem i Stasiewiczem. Po prostu przyzwyczaili się że mają pewne miejsce w składzie bo są tzw. wychowankami.
      Niestety kibicom znudziło się oglądanie wychowanków a zatesknili za walką i wynikami.

• 7 6

• (1)

Chyba nie kumasz na czym polega ice time i ile ma go pierwsza piątka, która idzie na po a ile 3 i 4.

• 0 1

• A Marzec jakoś swój Ice time zwiększył z 3 formacji do 1, Smal takzę? za to widziałem niektórych ice time z meczu cracovia...

• 0 0

• (1)

I gdybyśmy mieli jeszcze paru takich jak ten młody Smal to może nie byłoby od razu wyników ale przynajmniej mecze oglądałbym z przyjemnością widząc walkę i zawodników którym się chce grać.

• 11 1

• Gwiazdeczki precz.

• 4 2

• (7)

Wiele razy pisałem, że ta drużyna nie ma szans na jakikolwiek sukces w tym sezonie( chyba, że sukcesem będzie utrzymanie)
    1. Dyrektor Sportowy- Przemysław Tutaj- w każdej szanującej się drużynie Dyrektorem Sportowym zostaje:
    a) człowiek z doświadczeniem managerskim, potrafiący zarządzać grupą ludzi, do którego obowiązków między innymi należy wyszukiwanie dobrych zawodników poprzez oglądanie ich na żywo, jak i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych w szatni- z udziałem trenera i kapitana.
    b)człowiek zasłużony dla danego klubu, zwykle reprezentował go przez wiele lat, ma szacunek w śród zawodników i kibiców,
    W MH Automatyce został nim
    a) człowiek bez żadnego wykształcenia w tym kierunku, który nigdy nie grał na przyzwoitym poziomie w hokeja, bez autorytetu w szatni, ale dobry kolega prezesa
    Prezesem klubu zwykle zostaje człowiek który miał jaja aby podjąć się założenia klubu( tu akurat) Bartosz Purzyński spisał się doskonale- kwestia czy miał więcej szczęścia niż rozumu pozostaje do dyskusji. jednak na swoich zastępców wybiera osoby umiejące zarządzać ogromnym budżetem( mówimy o milionach złotych od początku istnienia klubu), tymczasem zostali namaszczeni jego koledzy....
    Część w Was twierdzi, że tylko sponsor może oczekiwać wyjaśnień dlaczego dzieje się źle.
    Otóż nie... w sytuacji kiedy kupujemy bilety, kiedy dokładamy się do zbiórek na zawodnika, również jesteśmy sponsorami tego klubu i możemy oczekiwać przejrzystych i jasnych rozliczeń i wyjaśnień. Na chwilę obecną klub wydał w ciągu ostatnich lat miliony złotych a wyników nie ma. Może pora na zmiany w zarządzie, może pora na zmianę polityki( gramy tylko młodymi zawodnikami i walczymy o utrzymanie, ale po kilku latach to zaowocuje), przy okazji wydajemy zdecydowanie mniej pieniędzy. Sprawa jest prosta jeśli zarząd nie potrafi znaleźć solidnego sponsora w prawie milionowej aglomeracji, gdzie przy dobrych wynikach na mecze chodziłoby 3-4 tys ludzi to znaczy, że potrafi wywiązać się ze swoich obowiązków

• 15 18

• Nie podpisales sie ale odpowiem (4)

Tak jestem kolega Bartka Purzynskiego, jestem vice Prezesem klubu i raczej chyba mam jakies pojecie o zarzadzaniu bo jestem prezesem firmy zatrudniajacej 300 osob z obrotami powyzej 200 mln PLN. Co do znalezienia sponsorow to wszyscy po kolei zdobyci sponsorzy to przede wszystkim robota Bartka, Przemka i Arka oraz Macka z MH. Prosze bardzo - sprawa jest otwarta - poszukaj i zdobadz sponsora w milionowej aglomeracji dostaniesz za to wynagrodzenie... Mozesz zaczac pracowac w klubie, klub jest otwarty na kazdy nowy pomysl, na kazda nowa osobe, ktora moze cos wniesc. Budzet klubui jest jasny i przejrzysty, jezeli uwazasz, ze klub wydaje bez sensu miliony PLNow to napisz nam lepszy plan i pokaz co mamy zrobic.

• 10 6

• pewne info (3)

Śmigło ale on już pracował był nawet bliżej ciebie niż tobie się wydaje,spotyka sie z tobą,podaje ci rękę i rozmawia z tobą jest zakalcem tak jak kilku w drużynie
        Pozdrawiam kumatych

• 6 2

• (2)

Dokładnie tak i wiemy o kogo chodzi. Dziwi mnie, że usmiecha się do wszystkich, udaje że mu zależy a jest na tyle bezczelny i zieje jadem wkoło. Widać jak mu zależy na hokeju.
          Po prostu wstyd.!!

• 5 2

• (1)

Widzę że zarząd cały czas aktywny w komentarzach. Nie macie innych zajęć?

• 3 3

• Gulczas zjedź

• 0 0

• U kostka nie było żadnego dyrektora sportowego. Był prezes i jego przydu*as trener.

• 7 2

• Nie jesteśmy w stanie grać młodymi, ponieważ ci młodzi od nas odchodzą. Masz przykład Mati, Wysocki, Rybakowie pewnie Smal odjedzie w przyszłym sezonie. Młodzi by pewnie zostali ale oni wiedzą że będziemy grali o utrzymanie a oni wola choć posmakować walki o playoffy czy jak JKH puchar czy medale.

• 14 0

• (6)

Nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem Automatyki ,to co teraz wyprawiają kibice nie mieści mi się w głowie ,mogę się założyć ,jak zarząd zwolni paru Gdańszczan a na ich miejsce zatrudni najemników - koniec hokeja w Gdańsku żaden najemnik nie będzie walczył tak jak gdańszczanin w meczach o utrzymanie a wszystko zmierza w tym kierunku.

• 4 6

• (2)

to pisalem ja zawodnik zwolniony dzisiaj rano

• 2 2

• (1)

Ci zwolnieni oby nie spuścili Automatyki do pierwszej ligi. Strzelając bramki w innych barwach.

• 1 5

• albo żeby nie spuścili tych do których pojda:). Zobaczymy gdzie pójdą i czy któryś zasili klub od 1 do 6 miejsca w tabeli.

• 5 1

• Ciekawa teoria (2)

dosyć śmieszna ;)

• 8 2

• (1)

śmiać to się będziesz przez łzy na koniec sezonu ,jestem kibicem który kibicował w młynie na a7 w latach 70 - 80 czasy klanu Czorichów i wydaje mi się że trochę więcej wiem na temat sportu ,hokeja .

• 2 6

• ale co wiesz na temat sportu? Co takiego wiesz? to że od 3 lat walczymy o utrzymanie? Zobacz sobie statystyki Gdańszczan czy to wina kibiców ze nie zdobywają punktów? Jakby mieli dobre statystyki to ktoś by ich wyrzucił? Przecież spora cześć Gdańszczan gra dalej. Zeby było jasne uważam że obcokrajowcy też sie nie spisuja i np taki Aleksiuk takze powinien zakończyć przygodę z klubem. Mysle że kazdy miał szanse zeby się przez 3 lata zaprezentować a to że jej nie wykorzystał to powinien mieć pretesje tylko do siebie .

• 4 0

• zmiany,zmiany,zmiany (6)

postulaty internautów spełnione pięciu ma aucie w tym 2 bramkarzy jutro broni jankes

• 6 1

• Jaki jankes?

• 0 0

• 10 i bedziemy grali na dwie piątki (3)

i prezesi będą się zwalniać nawzajem, najpierw ten tamtego, a zaraz później tamten tego.
      Będzie ciekawie na konferencji. Szczegóły od godz. 19 w Olivii, sala konferencyjna hotelu Olivia, wejście od recepcji hotelu.

• 5 4

• (1)

I zostanie tylko Zietara bo on głową w piasek i udaje niewinnego pewno dziś tez go nie będzie bo on super reszta beeee