Hokeiści nie potrafią grać z Katowicami

7 stycznia 2018 (artykuł sprzed 6 lat)
Maksim Gorodecki świetnie spisywał się w bramce MH Automatyki, ale nie uchronił drużyny od porażki. Maksim Gorodecki świetnie spisywał się w bramce MH Automatyki, ale nie uchronił drużyny od porażki.

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk zagrali najbardziej wyrównany mecz w tym sezonie z Tauronem GKS Katowice, ale i tak przegrali 1:5 (0:2, 1:1, 0:2). Gospodarzom brakowało skuteczności. Dlatego nic nie dała świetna dyspozycja Maksima Gorodeckiego. Bez niego już w bramce goście strzelili 2 ostatnie gole. Bilans zespołu Andrieja Kowaliowa z tym rywalem jest fatalny - trzy przegrane, bramki 3:19. Oby lepiej poszło we wtorek o godzinie 18, w wyjazdowym pojedynku z ekipą Tatry Ski Podhale Nowy Targ.

Gorodecki - Bilcik, Maciejewski; Steber, Polodna, Vitek - Lehmann, Mund; Skutchan, Stasiewicz, Samusienko - Dolny, Wysocki; Szczerbakow, Pesta, Marzec - Kantor, Różycki; Rompkowski, Wrycza
Miejsce: Hala OLIVIA
Sędziowie: Meszyński, Lipiński, Zień
Widzów: 1500
Kosowski - Wanacki, Cakajik; Strzyżowski, Rohtla, Themar - Devecka, Martinka; Malasiński, Fraszko, Wronka - Nowak, Grof; Nahunko, Sawicki, Dalidovich - Krawczyk, Majoch; Mi. Rybak, Ma. Rybak
  • 21:26' Vitek 5 na 3
  • 09:20' Devecka 5 na 4
  • 11:20' Fraszko karny
  • 39:59' Grof
  • 57:21' Rohtla
  • 58:31' Majoch

Bramka z rzutu karnego Bartosza Fraszko.

W piątek gdańszczanie podejmowali Unię Oświęcim, która goni ich w tabeli PHL. Niestety nie sprostali temu rywalowi, po bardzo zaciętym, a jednocześnie, słabym w ich wykonaniu meczu

MH AUTOMATYKA PRZEGRAŁ Z UNIĄ 2:3
Przypomnijmy, że gdańszczanie muszą radzić sobie bez Mateusza Strużyka. Napastnik doznał zwichnięcia barku i czeka go jeszcze około trzech
Tauron GKS zdecydowanie nie leży w tym sezonie MH Automatyce. W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie gdańszczanie przegrali na wyjeździe 1:8, natomiast w starciu w Hali Olivia ulegli 1:6
Wśród przyjezdnych mamy dwóch młodych hokeistów z Gdańska Michała i Macieja Rybaków, którzy zostali niedawno wypożyczeni do tej drużyny. Wcześniej grali w SMS
1'
ZACZYNAMY MECZ. Krążek dla MH Automatyki
1'
Gospodarze zamykają rywali na ich połowie, ale krążek opuszcza lodowisko
1'
Indywidualna akcja Skutchana (MH AUTOMATYKA Gdańsk), strzał na bramkę, ale Kosowski (Tauron GKS Katowice) radzi sobie z nim
2'
Przechwyt Szczerbakowa (MH AUTOMATYKA Gdańsk) tuż przed Kosowskim (Tauron GKS Katowice), ale zabrakło mu miejsca na to, aby mocno uderzyć
2'
Vitek (MH AUTOMATYKA Gdańsk) przed bramką Kosowskiego (Tauron GKS Katowice), ponownie lepszy bramkarz gości
kara
2'
Krawczyk (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową za rzucenie rywala na bandę
4'
Steber (MH AUTOMATYKA Gdańsk) strzela z lewego skrzydła, ale broni Kosowski (Tauron GKS Katowice)
4'
Koniec przewagi MH Automatyki, ostatnie dwie minuty trochę bez pomysłu po gdańskiej stronie
5'
Dobra interwencja Gorodeckiego (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
5'
Płaski strzał Wryczy (MH AUTOMATYKA Gdańsk), broni Kosowski (Tauron GKS Katowice)
6'
Vitek (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ładnie do Polodny (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ale ponownie bez skutecznego strzału
6'
Wronka (Tauron GKS Katowice) do Cakajika (Tauron GKS Katowice), broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
7'
Kolejna świetna interwencja Gorodeckiego (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
7'
Cakajik (Tauron GKS Katowice) upada i... tym ratuje MH Automatykę przed utratą bramki
kara
9'
24 Steber (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową za uderzanie
10'
Mocny strzał Grofa (Tauron GKS Katowice) spod niebieskiej, broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
09:20'
[0:1] Tauron GKS Katowice STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Devecka. Wykorzystana gra w przewadze, łady strzał hokeisty gości z okolicy bulika, tuż nad parkanem Gorodeckiego
kara
11'
Majoch (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową.
12'
Strata Bilicka, Fraszko (Tauron GKS Katowice) wychodzi w sytuacji sam na sam z Gorodeckim (MH AUTOMATYKA Gdańsk), jest faulowany i mamy rzut karny
kara
12'
10 Stasiewicz (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
11:20'
[0:2] Tauron GKS Katowice STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Fraszko. Świetnie wykorzystany rzut kary podwyższa prowadzenie gości
13'
Kosowski (Tauron GKS Katowice) broni dwa strzały gdańszczan
14'
Po raz kolejny Kosowski (Tauron GKS Katowice) zatrzymuje strzał gospodarzy
16'
Vitek (MH AUTOMATYKA Gdańsk) zalicza przechwyt, dostaje się w pobliże Kosowskiego (Tauron GKS Katowice), ale zostaje zatrzymany przez obrońców rywali
kara
17'
81 Skutchan (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
18'
Marzec (MH AUTOMATYKA Gdańsk) wychodzi w sytuacji sam na sam z Kosowski (Tauron GKS Katowice), ale przegrywa rywalizację z bramkarzem gości
19'
Mocny strzał Grofa (Tauron GKS Katowice), ale obok bramki
19'
Tym razem skuteczna interwencja Gorodeckiego (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
kara
20'
Wanacki (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową.
20'
KONIEC PIERWSZEJ TERCJI. MH Automatyka gra niedokładnie, a kiedy dochodzi do sytuacji podbramkowych, to brakuje skutecznego strzału. W rywale wykorzystują to, co co stwarzają po swoich atakach. A do tego grając w czterech, potrafili wywalczyć rzut karny i podwyższyć z niego prowadzenie na 2:0. Pierwszą bramkę gdańszczanie stracili grając ze stratą jednego hokeisty
Sędziowie mają zastrzeżenia co do tafli, czekają na jej wyschnięcie
21'
ZACZYNAMY DRUGĄ TERCJĘ. Krążek dla gości. MH Automatyka jeszcze przez minutę i 39 sekund grają w przewadze
kara
21'
Malasiński (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową. Gdańszczanie przez ponad minutę w przewadze 5 na 3
22'
Strzał Maciejewskiego (MH AUTOMATYKA Gdańsk), świetna obrona Kosowskiego (Tauron GKS Katowice)
21:26'
[1:2] MH AUTOMATYKA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki 73 Vitek. Uderzenie Munda, broni Kosowski, ale przy słupku znalazł się czeski hokeista i dobił strzał Niemca
23'
Polodna (MH AUTOMATYKA Gdańsk) znajduje się przed Kosowskim (Tauron GKS Katowice), ale nie udaje się mu pokonać bramkarza gości
23'
GKS już w komplecie
24'
Mecz z trybun Hali Olivia ogląda 1500 widzów
25'
Michał Rybak strzela sprzed pola Grodeckiego (Tauron GKS Katowice), ale niecelnie
25'
Świetna interwencja Gorodeckiego (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
25'
Maciejewski (MH AUTOMATYKA Gdańsk) nieczysto trafia w krążek, ale Kosowski (Tauron GKS Katowice) ma spore problemy z obroną strzału
26'
Mocne uderzenie Rothli
26'
Wstrzelenie krążka przez Polodnę (MH AUTOMATYKA Gdańsk), żaden z jego kolegów nie przeciął jego toru lotu
27'
Potężny strzał Skutchana (MH AUTOMATYKA Gdańsk) nie znajduje drogi do bramki, gdyż dobrze interweniuje Kosowski (Tauron GKS Katowice)
kara
28'
3 Lehmann (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
28'
Strzela Cakajik (Tauron GKS Katowice), parkanem broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
29'
Themar (Tauron GKS Katowice) strzela, ponownie broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
30'
Steber (MH AUTOMATYKA Gdańsk) podaje do Polodny (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ten stara się od razu strzelać, ale trafia w łyżwy rywali
31'
Tym razem Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk) zatrzymuje Dalidovicha (Tauron GKS Katowice)
32'
Kosowski (Tauron GKS Katowice) wyłapuje strzał gdańszczan
kara
33'
Rohtla (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową.
33'
Bramka Szczerbakowa (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ale sędzia od razu podnosi rękę w górę, gdyż gdański hokeista podniósł za wysoko kij, a to oznacza przewinienie
34'
Steber (MH AUTOMATYKA Gdańsk) przed bramką Kosowskiego (Tauron GKS Katowice), faul cakajika
kara
34'
Cakajik (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową. MH Automatyka gra ponownie w przewadze 5 na 3
34'
Polodna (MH AUTOMATYKA Gdańsk) szuka krótkiego słupka, ale dobrze Kosowski (Tauron GKS Katowice)
35'
Już przewaga gdańszczan zmalała do 5 na 4
36'
Komplet hokeistów na lodowisku
38'
Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk) broni strzał Dalidovicha (Tauron GKS Katowice)
39'
Sporo niedokładnej gry
39:59'
[1:3] Tauron GKS Katowice STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Grof. Gdańszczanie zagapili się i po rykoszecie krążek przekroczył linię bramkową. Sędziowie sprawdzają jeszcze, czy wszystko odbyło się przez syreną kończącą tercję. Okazało się, że jednak tak
40'
KONIEC DRUGIEJ TERCJI. Gdańszczanie przeważali w niej. Dwukrotnie mieli przewagę 5 na 3 i pierwszą z nich udało się wykorzystać. Do bramki trafił Vitek (MH AUTOMATYKA Gdańsk). Następnie padła druga bramka dla gdańszczan, ale sędzia odgwizdał za wysoko uniesiony kij u Szczerbakowa (MH AUTOMATYKA Gdańsk). Niestety na koniec gdańszczanie zagapili, a niemal równo z końcową syreną bramkę zdobył Grof (Tauron GKS Katowice)
41'
ZACZYNAMY TRZECIĄ TERCJĘ. Krążek dla gości
42'
Malasiński (Tauron GKS Katowice) próbuje zmienić tor lotu krążka, ale dobrze broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
43'
Płaski strzał obok bramki Kosowskiego (Tauron GKS Katowice)
45'
Themar (Tauron GKS Katowice) w sytuacji oko w oko z Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk), zdążył jednak wrócić Mund (MH AUTOMATYKA Gdańsk) i wytrącił rywala z równowagi, a ten przegrał rywalizację z Gorodeckim (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
45'
Gra przerwana ponieważ na lodzie leży Wronka (Tauron GKS Katowice)
45'
Wronka (Tauron GKS Katowice) wraca do gry
46'
Strzał Kantora (MH AUTOMATYKA Gdańsk) zablokowany przez gośći
kara
47'
Cakajik (Tauron GKS Katowice) ukarany karą 2 minutową.
48'
Wronka (Tauron GKS Katowice) w kontrze sam na sam z Gorodeckim (MH AUTOMATYKA Gdańsk), ale bramkarz gospodarzy wykazuje się świetnym refleksem
48'
Szczerbakow (MH AUTOMATYKA Gdańsk) leży na lodzie po kontakcie z rywalem, nie wygląda to dobrze
48'
Ukraiński hokeista opuszcza lód w asyście kolegów
49'
Strzał Polodna (MH AUTOMATYKA Gdańsk), Vitek (MH AUTOMATYKA Gdańsk) stara się wykorzystać zamieszanie pod bramką Kosowskiego (Tauron GKS Katowice), który nie łapie krążka, ale bramki także nie ma
49'
Cakajik (Tauron GKS Katowice) trafia w boczną siatkę
49'
Wysocki (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ratuje drużynę przed utratą bramki, a ta była zupełnie odsłonięta przy strzale gości
kara
49'
13 Rompkowski (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
50'
Dolny (MH AUTOMATYKA Gdańsk) przyjmuje mocne uderzenie na ciało
51'
MH Automatyka już w komplecie
51'
Strzał Rompokowskiego, dobitka Różyckiego (MH AUTOMATYKA Gdańsk), w obu sytuacjach radzi sobie Kosowski (Tauron GKS Katowice)
52'
Do gry wrócił Szczerbakow (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
53'
Rywale wychodzą z kontrą, ale dobrze radzi sobie gdańska defensywa
54'
Niecelny strzał Pesty (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
kara
54'
71 Marzec (MH AUTOMATYKA Gdańsk) ukarany karą 2 minutową za to, że wjechał w Kosowskiego
54'
Mocne uderzenie Cakaijka, dobrze broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
54'
Ładny zwód Themara (Tauron GKS Katowice), strzał i ponownie dobrze broni Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk)
56'
Mocny strzał spod niebieskiej Wanackeigo (Tauron GKS Katowice), ale obok bramki
56'
MH Automatyka w komplecie
57'
Przechwyt Polodny (MH AUTOMATYKA Gdańsk), przed bramką jest Steber (MH AUTOMATYKA Gdańsk), który upadając oddaje strzał, ale za lekki
58'
Czas dla Andrieja Kowaliowa, trenera MH Automatyki
58'
Gorodecki (MH AUTOMATYKA Gdańsk) został wycofany z bramki
57:21'
[1:4] Tauron GKS Katowice STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Rohtla. Fatalne podanie, zawodni gości zalicza przechwyt i spokojnie trafia do pustej bramki
59'
Strzał Skutchana (MH AUTOMATYKA Gdańsk) spod niebieskiej, ale zablokowany
58:31'
[1:5] Tauron GKS Katowice STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Majoch. Błąd Maciejewskiego, przechwyt Majocha, ponownie pusta bramka MH Automatyki i goście spokojnie trafiają do siatki
60'
KONIEC MECZU. Gdańszczanie walczyli dzielnie w trzeciej tercji, choć to, że nie tracili bramek zawdzięczali głównie Gorodeckiemu (MH AUTOMATYKA Gdańsk). W końcówce spotkania zostawał on wycofywany z bramki, a gości skorzystali na tym strzelając dwie bramki "do pustaka".

11 SMS Katowice 20 0 0 0 20 18:156 0
Drużyny zagrają cztery rundy, systemem każdy z każdym. Do ćwierćfinałów play-off awansują drużyny z miejsc 1-6. O pozostałe dwa miejsca powalczą do 2 zwycięstw pary z miejsc 7-10 i 8-9. Przegrani zagrają o utrzymanie. Spaść z ligi nie może SMS PZHL, który kończy sezon po 20 spotkaniach.
Tabela wprowadzona: 2018-01-08

Wyniki 28 kolejki

• MH AUTOMATYKA GDAŃSK - Tauron KH GKS Katowice 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
  • TatrySki Podhale Nowy Targ - Anteo Naprzód Janów 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
  • PGE Orlik Opole - Polonia Bytom 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
  • JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)
  • Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)

Opinie (166) 8 zablokowanych

• Maciejewski chlopie zejdz ze sceny wstydu sobie oszczedz

• 38 9

• maciejewski spadaj na szcz*w !!!!

• 29 10

• Ja (1)

Pytanie do eksperta jeżeli bramkarz prowokuje grę ciałem za polem bankowym to jest uważany jako zawodnik z pola

• 17 1

• Zgadza się

• 5 0

• (4)

Grają tylko Czesi.Konieczne wzmocnienia bo nie mogą nas Ślązaki lać....

• 3 0

• Dalem dalem nie martw sie. Po co sie napinasz jak to prawda, gosciu napisal daj kase bede wzmocnienia ale ludzie dawali kase na wzocnienie wiec? Moim zdaniem Mund nie pokazuje za wiele. Wystrzeliwanie krazka za siebie na oslep nie jest sposobem na gre.

• 9 3

• Lider ???

Pewnien chlopak napinal sie na role Lidera druzyny. 3/4 podan za pozno albo niecelnych i te ostatnie 2 bramki kogo ???

Swoja droga brawo sedzia ....

• 12 5

• (3)

Jak tak dalej będzie forma rosła to czekają nas ciężkie mecze play-out z Naprzodem albo Polonią

• 12 5

• Nie marudź. Taki z ciebie kibic za dychę?

• 7 6

• (1)

marudzę ? Unia w I tercji strzela 3 bramki Cracovii a u nas kompletna impotencja w ataku ps. Qrlik tez 3 brameczki pyknął

• 6 2

• Bo niestety wiecznie nie da sie wygrywac meczow jedna formacja, pozostale formacje oprocz walki nie wnosza nic do gry. Nikt oprocz Stebera, Polodny i Vitka nie potrafia wykonczyc akcji i tyle. Pozostali probuja wjechac z krazkiem do bramki ale do tego trzeba miec dobra technike polaczona z szybkoscia a u nas tego nie widze. Sama walka 3 punktow się nie zdobedzie

• 10 1

• Tak jak Cię szanuję, tak dziś przegiąłeś. (12)

Z całym szacunkiem ale co trzeba mieć w głowie, żeby zdjąć bramkarza na 3 minuty przed końcem meczu? Nie potrafimy wjechać w tercję przeciwnika w przewadze 5 na 3, a tu niby mamy coś zdziałać kiedy jest 6 na 5 i pusta bramka. Totalna głupota.

• 17 23

• (5)

Brawo dla Pesty i Szczerbakowa, bo fajnie dziś grali. Goro robił co mógł na bramie ale pierwsza bramka zdecydowanie jego. Polodna, Vitek i Steber też bardzo chcieli coś nadrobić. Ale reszta to totalna kpina.

• 7 6

• (4)

MUND!? Co Ty chłopie robisz? Gra jakby był z innej planety. Na pamięć to tabliczkę mnożenia należy znać, a nie pozycje zawodników. Dolny też nie lepszy. Porta hokejowy Cię już podsumował, że ten sezon należy do Twoich najlepszych. Zatem świetny z Ciebie hokeista. Talentem ojciec się nie podzielił.

• 5 10

• (1)

Lehmann co wejdzie to kara. A kara to bramka dla przeciwnika. Jak można faulować kiedy już i tak jest 3 na 1? Chłopie, na polibudzie Cię tego nauczyli? Gdzie tutaj mądra gra? Różycki niech się nie chwali, że gra w hokej w ogóle. Natomiast Maciejewskiego należy oddać gdziekolwiek bo co z tego, że ktoś ma talent kiedy totalnie ma gdzieś ten sport i dyscyplinę? Brawo dla Kilofów. Wronka lata na tych łyżwach a nie jeździ. Klasa sama w sobie.

• 3 19

• Nie za dobrze

Dolny super jeden z lepszych naszych obrońców, Różycki nie ma za dobrego sezonu ale walczy , czasem widać że chce coś zrobić ale jak by nie mógł się przełamać. Lehman jest bardzo fizyczny i pod bandami nikt nie ma z nim szans.

• 3 0

• Dolny akurat gra coraz lepiej, znawco.

• 15 4

• Dolny i Wysocki najlepsi nasi obroncy, widac ze nie masz pojecia o hokeju

• 9 7

• (5)

Tak, znawco. Przegrywamy 1-3, do końca trzy minuty, wznowienie u nich w tercji. To na co miał trener czekać? Na końcowy gwizdek? Oddać mecz bez walki?

Póki jest szansa trzeba próbować.

Pomyśl k... trochę...

• 19 2

• (4)

5 na 3 zabierają Nam krążek, ale 6 na 5 nam nie zabiorą? Próbujmy, ale nie takich manewrów, które Nas dobiją.

• 0 10

• a jakie to ma znaczenie czy przegramy 1:3 czy 1:5?

Zawsze można było coś powalczyć z przewagą zawodników, gdyby Maciejewski potrafił zatrzymać krążek na niebieskiej...

• 19 0

• (2)

Dobiją? Było 1-3, co mieliśmy do stracenia?
          Lepiej czekać do końca biernie?
          Był już w tym sezonie taki mecz że zdjęliśmy bramkarza i wyrównaliśmy.
          Trzeba próbować, nawet pod kątem kolejnych spotkań, bo to sytuacja meczowa której trening nie zastąpi.

• 14 0

• (1)

Różnica jest taka, że zwykle to była ostatnia minuta kiedy ściągaliśmy bramkarza. A tu może przez 3 minuty byśmy strzelili jedną, a może byłby kara dla Katowic i byśmy mieli szansę na bramkę. A tak oddaliśmy mecz na 3 minuty przed końcową syreną. kumasz?

• 0 10

• oj, chłopie, bredzisz i tyle

• 4 2

• Heh

Niestety są bez formy na początku roku, może za długie święta :-)
    O ile z Tauronem to było do przewidzenia, choć nadzieje na niespodziankę zawsze były, to z Unią niestety wpadka, która może nas bardzo drogo kosztować w ostatecznym rozrachunku. U nas takie mecze jak z Unią trzeba wygrać. Oby się chłopaki podnieśli i dali radę wskoczyć do 6.

• 21 0

• Niestety nie mogłem zjawić się osobiście na meczu, bo nie. Na szczęście mogłem obejrzeć na TVP sport. Obiektywnie patrząc, to połowa formacji obronnej to jakis żart i to pewnie nie tani. Maciejewski, swoje najlepsze lata gry w hokeja ma już dawno za sobą. Kompletnie nie potrafi się odnaleźć w odensywie, gubi krążki, niedokładnie podaje od czasu do czasu zabłyśnie. Bilczik, który jako obcokrajowiec powinien robić tą „różnice”, ale jedyne czym się dzisiaj wyróżniał to gra na trochę lepszym poziomie od Maciejewskoego. Niemiecki obrońca Mund mocno średnio. Mam wrażenie, ze na początku zrobił pierwsze pier* i jedyne co pozostało z tego pozytywnego wrażenia to wspomnienia. Reszta obrony, od której się tak dużo nie wymaga bardzo fajne grała. Lehman i Dolny bardzo waleczni, starannie wykonywali założenia w defensywie i ofensywie. Wysocki na plus- będzie z niego zawodnik. Co do formacji ofensywnej, to poza dobrze zgranym pierwszym atakiem, to reszta walczy, stara się, ale nie czuć między nimi tej chemii. Bramkarz mocno na plus, uratował nas przed wyższym wynikiem i razem z Witkiem tworzą mocny i pewny punkt drużyny.
    Pozdrawiam

• 26 5

• masakra

Wjazd w tercję i strzał. U nas nikt nie bierze na siebie takiej odpowiedzialności. Na dwa razy bylo wznowienie i raz zadyma pod bramką. Na dziesięć takich akcji dwie powinny wejść...