• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

MRKS Gdańsk: Przychodzi Alumn...

24 października 2001 (artykuł sprzed 21 lat) 
To już trzeci kolejny mecz ekstraklasy, który tenisiści stołowi MRKS DGT Gdańsk rozegrają awansem. Nie 3 listopada, jak nakazywał związkowy terminarz, a już dzisiaj (czwartek) o godzinie 17.00 we własnej hali podopieczni Bronisława Zygmanowskiego zmierzą się w ramach 6. kolejki z Alumnem Płock. Dla obu drużyn jest to okazja do zdobycia pierwszych punktów w tym sezonie, gdyż jako jedyne w rozgrywkach doznały pięciu porażek.

Gdański szkoleniowiec ma już do dyspozycji Piotra Kołacińskiego, ale jeszcze wczoraj był skłonny pozostawić w składzie Filipa Szymańskiego. Kolejną szansę otrzymają też: Alan Woś i Karol Skolimowski.

- Liczę, jeśli nie na zwycięstwo, to na pewno na nawiązanie walki. Na tym pojedynku wszak sezon się nie kończy - zaznacza trener Zygmanowski.

Rzadko się zdarza, aby na mecz wyjazdowy przeciwnik... przychodził. Tak będzie w przypadku płockich zawodników. Jarosław Kołodziejczyk i Jaromir Pyrek mieszkają w Trójmieście, Jacek Wandachowicz studiuje na gdańskiej AWF, a Australijczyk, Simon Gerada, który obecnie reprezentuje barwy Malty, gdy przyjeżdża do Polski, mieszka u Leszka Kucharskiego.

- Z układu tabeli wynika, że jest to mecz o wszystko. Co prawda, po nim nie skończy się liga, ale jego wynik ukształtuje w dużym stopniu tabelę na końcu rozgrywek - przyznaje Kołodziejczyk, którego gra z powodu choroby stoi dzisiaj pod znakiem zapytania.
jag.Głos Wybrzeża

Zobacz także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

Najczęściej czytane