Marcopol - Citro

Kryst.
20 lutego 2003 (artykuł sprzed 21 lat)
Pierwszoligowe koszykarki Marcopolu Gedanii Żukowo przegrały drugi w sezonie mecz na własnym parkiecie. Zawodniczki Aleksandra Siewierowa uległy w 20. kolejce przeciętnemu Citro Grep Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra 53:60 (17:16, 11:15, 19:11, 6:18).

MARCOPOL: Szwecowa 2, Saidowska, Troina 16, Kowalska, Krajniewska 14 - Szura, Grabowska 10, Golemska 11.
CITRO: Krawczyszny-Samiec 4, Adriana Szymczak 8, Babicka 9, Kaszuwara 20, Smajda 2 - Małaszewska 10, Kolanus 2, Wójcik 5.

Po trzech kwartach Marcopol prowadził 47:42, jednak po raz kolejny o porażce naszej drużyny zadecydowała fatalna ostatnia kwarta. Zawiodły w niej wszystkie zawodniczki, włącznie z liderką Tatianą Troiną. Obok meczu przeszła doświadczona Katarzyna Kowalska, która przez 32 minuty gry nie potrafiła ani razu celnie rzucić do kosza.