Wiadomości

"Masko" na dwa lata.

Asseco Arka Gdynia

Najlepszy sopocki obrońca - Darius Maskoliunas - przedłużył kontrakt z sopockim zespołem na kolejne dwa lata. Nominowany przez Gazetę Wyborczą do "Złotej Piątki Lech Basket Ligi" Litwin, należy do najlepszych defensorów ligi, kiedy trzeba trafia za trzy. Brązowy medalista Igrzysk Olipmijskich Sydney 2000 jest najmniej widocznym, ale prawdopodobnie najważniejszym filarem sopockiej drużyny.

specjalnie dla sport.trojmiasto.pl:
Wojciech Figurski
http://www.kosz.trefl.com.pl

zdjęcie: J. Szymański

Opinie 2 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 07.12.2020 godz. 19:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

96%

125 typowań

x

1%

1 typowanie

2

3%

4 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 14 32 78.6%
2. Tomasz Chrostowski 13 30 76.9%
3. Patryk Łokucijewski 14 27 71.4%
4. Waldemar Niklas 14 27 71.4%
5. Radosław Kalkowski 14 26 71.4%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Zastal Enea BC Zielona Góra 14 13 1 1323:1059 27
2 Legia Warszawa 14 11 3 1177:1070 25
3 TREFL SOPOT 15 9 6 1233:1133 24
4 Śląsk Wrocław 14 9 5 1130:1068 23
5 Pszczółka Start Lublin 14 9 5 1086:1059 23
6 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 14 8 6 1100:1098 22
7 Anwil Włocławek 14 7 7 1193:1172 21
8 GTK Gliwice 14 7 7 1180:1184 21
9 King Szczecin 14 7 7 1050:1121 21
10 Polski Cukier Toruń 14 6 8 1204:1246 20
11 ASSECO ARKA GDYNIA 14 6 8 1101:1155 20
12 Enea Astoria Bydgoszcz 14 6 8 1168:1225 20
13 PGE Spójnia Stargard 13 6 7 1045:1030 19
14 HydroTruck Radom 14 4 10 1074:1185 18
15 MKS Dąbrowa Górnicza 14 3 11 1108:1210 17
16 Polpharma Starogard Gdański 14 1 13 1125:1282 15

Wyniki 14 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA 86:78 (17:23, 24:19, 19:16, 26:20)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • HydroTruck Radom - King Szczecin 83:73 (17:23, 15:15, 19:25, 32:10)
  • Legia Warszawa - GTK Gliwice 95:85 (19:18, 20:22, 34:25, 22:20)
  • Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105:85 (29:18, 31:35, 21:12, 24:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 82:88 (15:16, 18:21, 17:27, 32:24)
  • PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71:60 (26:15, 17:10, 15:20, 13:15)
  • Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz (przełożony na 6.12)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki:
  • Polpharma - MKS 91:99 (24:31, 22:22, 19:21, 26:25)
  • Mecz zaległy z 9. kolejki:
  • ASSECO - MKS 85:76 (15:23, 23:23, 31:17, 16:13)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki:
  • Anwil - Śląsk 93:78 (21:23, 20:26, 22:10, 30:19)
  • Mecz zaległy z 13. kolejki:
  • GTK - King 81:72 (19:19, 22:14, 14:19, 26:20)
  • Mecz zaległy z 15. kolejki:
  • Zastal - Pszczółka 90:75 (22:19, 27:23, 17:14, 24:19)

Terminarz

07.12 (pon) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności HydroTruck Radom
14.12 (pon) godz.18:00 Polpharma Starogard Gdański typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
20.12 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. ASSECO ARKA Gdynia
03.12 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 85:76 bez publiczności MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (sob) godz.19:30 Anwil Włocławek 86:78 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »