Mazurkiewicz: Jeden pan widział inaczej niż 7 tysięcy

jag., Marta
4 kwietnia 2012 (artykuł sprzed 12 lat)

Sławomir Mazurkiewicz w 12. minucie realizował marzenie życia, strzelając gola Legii. Niestety, sędzie nie pozwolił mu dokończyć meczu, a Arka w "dziesiątkę" przegrała z liderem ekstraklasy. Sławomir Mazurkiewicz w 12. minucie realizował marzenie życia, strzelając gola Legii. Niestety, sędzie nie pozwolił mu dokończyć meczu, a Arka w "dziesiątkę" przegrała z liderem ekstraklasy.

Piłkarze Arki przegrali z Legią Warszawa 1:2 (1:1) w pierwszym meczu półfinałowych Pucharu Polski. Gdyńscy piłkarze schodzili z boiska z poczuciem krzywdy, gdyż przez godzinę musieli grać w liczebnym osłabieniu. Najbardziej rozgoryczony był Sławomir Mazurkiewicz, który w 12. minucie zdobył prowadzenie dla żółto-niebieskich, a potem został wyrzucony z boiska i po jego faulu został podyktowany karny dla gości. Rewanż odbędzie się za tydzień w stolicy

Szlaga - Bochenek, Mazurkiewicz, Wallace, Krajanowski - Jarzębowski - Kowalski, Kasperkiewicz, Radzewicz, Niedziela - Surdykowski
Miejsce: Stadion Miejski
Sędziowie: Pskit (Łódź) oraz Śpiewak, Hankiewicz
Widzów: 6950
Kuciak - Jędrzejczyk, Choto, Żewłakow, Kiełbowicz - Rzeźniczak, Gol - Novo, Radović, Żyro - Blanco
  • 40' Niedziela Zmiany Jarun
  • 65' Radzewicz Zmiany Tomasik
  • 81' Kowalski Zmiany Jędrzejowski
  • 46' Novo Zmiany Wolski
  • 62' Radović Zmiany Ljuboja
  • 72' Jędrzejczyk Zmiany Wawrzyniak
  • 12' Mazurkiewicz
  • 33' Blanco
  • 74' Ljuboja
  • 25' Mazurkiewicz
  • 32' Mazurkiewicz
  • 39' Wallace
  • 11' Radović
  • 35' Novo
  • 66' Jędrzejczyk

Pomeczowy komentarz Sławomira Mazurkiewicza:
Jeden pan widział inaczej niż siedem tysięcy ludzi obecnych na stadionie. Myślę, że jak jutro się obudzi, to nie będzie mógł sobie spojrzeć w twarz w lustrze. Przy pierwszej kartki nie miałem
żadnego kontaktu z rywalem. Przy drugiej sytuacji, jeśli faulowałem, a przeciwnik był sam na sam z bramkarzem, to przecież powinienem dostać od razu czerwoną kartkę, a nie żółtą.
Oddaliśmy na boisko serce, walczyliśmy, biegaliśmy i zasługiwaliśmy, aby grać na równych prawach z Legią, aby gra toczyło się uczciwie! Przecież o takim meczu marzyłem od urodzenia, ale nie pozwolono mi, abym go zakończył tak jak chciałem. Szkoda, że Marcin Radzewicz nie strzelił na 2:0, bo rywale mogliby już nie wrócić do gry.

• Przed meczem

Trener Nemec nieco pomieszał składem, po raz pierwszy w "11" Arki zagra Bochenek (ARKA), młodzieżowiec wypożyczony z... Legii, wystąpi on na prawej obronie, a Krajanowski (ARKA) przejdzie na lewą flankę, tym razem w środku pola operować będzie Radzewicz (ARKA), on i Kasperkiewicz (ARKA) zastępują pauzujących za kartki rozgrywających Kuklisa i Pruchnika
Legia teoretycznie w najsilniejszym składzie na dzisiaj, nie ma tylko kontuzjowanych, z kluczowych graczy jedynie Ljuboja, Wolski i Wawrzyniak na ławce
służby techniczne uporali się tylko z połową czytników, które w nocy zostały zamazane klejem, tym samym na sektor "Tory" kibice wchodzili wolniej niż zwykle
tradycyjnie liczbę widzów podamy, gdy otrzymamy te dane od Arki, nadal nie ma widzów na sektorze "Górka", nie ma też gości, bo ciąży na nich zakaz wyjazdowy w Pucharze Polski, po burdach, które były rok temu podczas finału w Bydgoszczy
1'
rozpoczęła Legia, goście na biało-czarno, Arka na niebiesko-żółto
1'
"Arka Gdynia" - skandowanie z trybun, a po chwili też "Arka gol"
2'
Surdykowski (ARKA) zdecydowanie zaatakował Choto (LEGIA), stoper Legii z kłopotami podawał głową do Kuciaka (LEGIA)
2'
oklaski z trybun, gdy spiker powitał prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka
2'
pierwszy róg dla Legii bez zagrożenia dla bramki Arki
4'
niepewna interwencja Bochenka, piłkarze Legii oczekiwali odgwizdania nawet ręki w polu karnym
4'
dobra interwencja Szlagi (ARKA), który ubiegł Novo (LEGIA)
5'
Areczko tylko zwycięstwo" - z trybun, jednak na razie gospodarze na własnej połowie, z dużym respektem dla rywala
6'
Kiełbowicz (LEGIA) wstrzelił piłkę w pole karne Arki, najwyżej wyskoczył Szlaga (ARKA)
6'
próbował z bezpańskiej piłki z około 30 metrów strzelać Jarzębowski (ARKA), ale zablokowany
7'
Krajanowski (ARKA) zablokował Novo (LEGIA), drugi róg dla Legii
8'
groźny atak Legii, ale Blanco (LEGIA) na spalonym
9'
pierwszy róg dla Arki, dośrodkowywać będzie Radzewicz (ARKA)
10'
po wybiciu głową Żewłakowa (LEGIA) próbował jeszcze strzelać z dystansu Kowalski (ARKA), ale nie przebiła się piłka w kierunku Arki
11'
Bochenek (ARKA) uratował Arkę, on wybił piłkę, z którą minął się Szlaga (ARKA) po płaskim dośrodkowaniu Rzeźniczaka
11'
Żółtą kartką został ukarany Radović (LEGIA) po faulu na Niedzieli
12'
[1:0] ARKA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Mazurkiewicz. Z wolnego wrzucił Kowalski, Rzeźniczaka wybił piłkę głową, a Mazurkiewicz uderzył od razu z pierwszej piłki, uderzenie nie do obrony, piłka wpadła tuż przy słupku
14'
gdy się ją przyciśnie to defensywa Legii się gubi, teraz gorąco było po ataku lewym skrzydłem Krajanowskiego (ARKA)
15'
Kasperkiewicz (ARKA) w indywidualnej akcji, ale gdy zaczęło mu ona uciekać to Piotr faulował, szkoda, że około 30 metrów od własnej bramki
15'
16'
Szlaga (ARKA) piąstkuje po dośrodkowaniu z wolnego Legii, właśnie nad tym elementem pracowali bramkarze Arki wczoraj na treningu pod okiem trenera Krupskiego
17'
znów doping "Arka Gdynia" z trybun, bo gospodarze ponownie się cofnęli
18'
teraz gromkie "Jeszcze jeden"
18'
Żyro (LEGIA) strzał wysoko nad bramką
19'
dobry kontratak Arki, strzelał Radzewicz (ARKA), Kuciak (LEGIA) odbił piłkę przed siebie, ale nikt do niej nie zdążył z gdynian
20'
Kuciak (LEGIA) interweniuje po dośrodkowaniu Kowalskiego (ARKA)
20'
dobry wślizg Wallace (ARKA), będzie róg dla Legii
20'
pierwszy strzał Legii zablokowany, a dobitkę Gola Szlaga (ARKA) wybił na róg
21'
nieco zbyt mocna piłka Radzewicza (ARKA) do Kowalskiego (ARKA) i szansa na kontrę przepadła
22'
teraz gwizdy przy ataku Legii
23'
znów dobra kontra Arki, rozpoczął ją Kasperkiewicz (ARKA), Radzewicz (ARKA) jednak zbyt mocno w pole karne i szybszy od Kowalskiego (ARKA) był Kuciak (LEGIA)
24'
drugi róg dla Arki, Legia miała ich już cztery, ale najważniejsza jest liczba bramek, a tutaj prowadzą gdynianie
24'
sędzia odgwizdał faul w polu bramkowym Legii na Kuciaku (LEGIA)
25'
Żółtą kartką został ukarany Mazurkiewicz (ARKA), choć wydawało się, że stoper nie dotknął nawet nóg Żyry
26'
Arka w opałach, ale najpierw Szlaga (ARKA) dobrze wypiąstkował piłkę, a po chwili dobitka Novo (LEGIA) nad bramką
27'
Żyro (LEGIA) w pojedynku sam na sam ze Szlagą (ARKA) nie trafił w bramkę
28'
arkowcy bronią się dobrze przed kolejnym wolnym Legii
28'
Radović (LEGIA) w polu karnym Arki, ale w porę interweniuje Mazurkiewicz (ARKA)
30'
"Hej Arka gol" z trybun, przyda się doping, bo gospodarze zamknięci na własnym przedpolu
31'
obaj trenerzy oglądają mecz na stojąco, nerwowo chodząc obok własnych ławek
31'
w polu karnym próbował dryblować Niedziela (ARKA), ale po kilku udanych zwodach stracił piłkę
32'
rzut karny dla Legii. Sędzia uznał, że Mazurkiewicz popchnął Blanco
żółta i czerwona
32'
Drugą żółtą po tym przewinieniu i w rezultacie czerwoną kartką został ukarany Mazurkiewicz (ARKA).
33'
[1:1] LEGIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Blanco z karnego
33'
z trybun głośne "Złodzieje!"
34'
zaraz będzie zmiana w Arce, wejdzie Jarun, a zejdzie jeden z ofensywnych graczy, opaskę kapitańską od Mazurkiewicza przejął Jarzębowski
35'
Żółtą kartką został ukarany Novo (LEGIA), który sfaulował Radzewicza, który z piłką przebiegł kilkanaście metrów
36'
pada Kowalski (ARKA) w starciu z Rzeźniczakiem (LEGIA), ale sędzia puszcza grę
37'
"Drukarze" - z trybun
39'
wolny dla Legii z 17. metra
39'
Żółtą kartką został ukarany Wallace (ARKA), sędzia uznał, że faulował Gola
40'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Niedziela, w jego miejsce wchodzi Jarun.
40'
strzał Radovicia (LEGIA) z wolnego nad poprzeczką
40'
kibice dosadnie skandują pod adresem sędziego, nie jest to cenzuralny okrzyk
41'
Szlaga (ARKA) pofrunął w powietrzu i wyłapał piłkę po wrzutce Blanco (LEGIA)
43'
Szlaga (ARKA) szybszy od Blanco (LEGIA) po dograniu Gola
44'
zablokowany strzał Arki, będzie róg
45'
drugi róg z rzędu, gdyż Choto wybił piłkę z pierwszego słupka
45'
gwizdy też dla Legii
46'
LEGIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Novo, w jego miejsce wchodzi Wolski.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka, bez zmian w porównaniu ze składem z końcówki poprzedniej połowy
47'
Szlaga (ARKA) odważnie rzucił się pod nogi Blanco (LEGIA) i przejął piłkę
50'
obraz gry nie zmienia się, Legia utrzymuje się przy piłce, ale bez sytuacji bramkowych na razie
52'
Wallace (ARKA) ofiarnym wślizgiem przeciął dośrodkowanie Radovicia (LEGIA)
53'
legioniści tym razem nie dośrodkowywali wycofali piłkę przed pole karne, ale i ten wariant nie dał im rezultatów
55'
brawa dla Kasperkiewicza (ARKA), który popisał się efektownym zwodem i jeszcze zdołał przerzucić na prawe skrzydło
57'
dziesiąty już róg dla Arki, kolejna ofiarna interwencja Wallace (ARKA), który powstrzymał Radovicia (LEGIA), obrońca Arki wymagał pomocy lekarskiej
58'
głośne "Arka Gdynia" - jednak grający w osłabieniu gospodarze praktycznie ograniczają się teraz jedynie do przeszkadzania rywalom
62'
LEGIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Radović, w jego miejsce wchodzi Ljuboja.
63'
mocno pomylił się Rzeźniczak (LEGIA) przy strzale z 25. metra
64'
tym razem atak Legii przerwał Jarun (ARKA)
65'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Radzewicz, w jego miejsce wchodzi Tomasik. Gromkie "Dziękujemy" z trybun
66'
Żółtą kartką został ukarany Jędrzejczyk (LEGIA) po faulu na Tomasiku
66'
Blanco (LEGIA) nie opanował piłki przed polem karnym Arki
68'
Róg dla gości
69'
Po rzucie rożnym od wolnego wznawiają gdynainie
71'
Kasperkiewicz (ARKA) na połowie Legii nie miał do kogo podać
72'
LEGIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jędrzejczyk, w jego miejsce wchodzi Wawrzyniak.
72'
Rajd Rzeźniczaka (LEGIA) prawym skrzydłem zatrzymał czystym wślizgiem w polu karnym Wallace (ARKA)
74'
Wawrzyniak (LEGIA) faulowany podczas akcji prawym skrzydłem
74'
[1:2] LEGIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Ljuboja. Po rzucie wolnym z prawej strony pola karnego piłka trefiła na środek do Ljuboji, który głową skierował piłkę obok bezradnego bramkarza Arki
76'
Szlaga (ARKA) w ostatniej chwili ubiegł Rzeźniczaka (LEGIA)
77'
Bochenek (ARKA) z dystansu ale obok słupka
na trybunach jest dzisiaj 6950 kibiców
78'
Wawrzyniak (LEGIA) zatrzymał piłkę zmierzającą nieuchronnie do bramki Legii
80'
Legia postawiła na atak pozycyjny, dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie Arki
81'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kowalski, w jego miejsce wchodzi Jędrzejowski.
82'
Teraz na chwilę inicjatywę przejęli gdynianie
82'
Bochenek (ARKA) nieco chaotycznie w polu karnym Legii
84'
Legia znów uspokaja grę
84'
Blanco (LEGIA) na spalonym
85'
Jarzębowski (ARKA) za głęboko zagrał w pole karne i rozpoczyna Kuciak (LEGIA)
85'
Jędrzejowski (ARKA) chciał uderzyć przy krótkim słupku ale Kuciak (LEGIA) złapał piłkę
87'
Niebezpiecznie w polu karnym Arki sytuację wyjaśnia ostatecznie Szlaga (ARKA)
88'
Legioniści złapani na spalonym
89'
Zamieszanie w polu bramkowym Legii ale bez efektów
90'
Róg dla Legii po dośrodkowaniu piłkę wybija Bochenek (ARKA)
90'
Sędzia dolicza 2 minuty do czasu gry w meczu
90+1
Bochenek (ARKA) w pole karne Legii ale łapie piłkę Kuciak (LEGIA)
90+2
Koniec meczu: Arka - Legia 1:2.
90'
okrzyk "złodzieje" żegna przyjezdnych, brawa dla gospodarzy, którzy mimo porażki pokazali charakter, gdyż dzielnie przez godzinę walczyli w dziesiątkę

• (1)

Dopingując swoich zawodników przymiotnikiem "złodzieje",daleko nie zajedziecie.
        No chyba że była to forma samokrytyki,wówczas ok.

• 1 3

• przedszkolaki do piaskownicy

takie teksty pokazują że nic nie macie do powiedzenia w kwestii meczu tylko puste slogany tylko Arka barwy klubu itp pioerdoły popychacie dzieciaki z gimnazjum

• kogo to obchodzi

poza pryszczatym gimnazjum? jakies ogniwo z kim i po co? tekst na poziomie piaskownicy - moja zabawka jest ładniejsza

• 0 0

• Ogniwo zawsze z Lechia bo to z Gdańska chlopaki

• 7 6

• LG Sopot 100%

tak wlasnie widzimy ten wasz sopot zolto-niebieski,stare dziadki ,co szczypior net arkowiec? stiven , ślaczek ? prosze ciebie skoncz juz , i tak nic nie znaczycie !! haha ! Sopot z LECHIA!!

• 0 2

• Arka Gdynia -dumni po zwycięstwie,wierni po porażce,żółto-niebieski Sopot dziękuje za walke (4)

• 140 109

• chyba w twoim domu (2)

Sopot jest żółto niebieski ,mieszkam tu 28 lat i nigdy jeszcze śledzia nie widziałem ,więc o czy m tu mowa , po co te bzdury??

• 34 31

• śledzia nie widziałeś? biedaczku.... (1)

• 6 3

• nastepni leczą kompleksy

w szkole kolejna dwója, dziewczyny was olewają - no to sobie napiszemy coś na forum...?

najwieksza w tym bek:L
      37'"Drukarze" - z trybun
      a pamietacie swojego idola FRYZJERA?

• 2 2

• Szkoda Ale i tak nie było źle (6)

No szkoda szkoda widać było że grali chłopaki starali się jednak (L) może i nie grała coś wibitnego wygrała. No cóż jest jeszcze rewanż zobaczymy a kto wie...Co do karnego fakt należał się tak samo jak i kartka ale przed tym faktem nie było wg przewinienia.Tak czy owak póki piłka w grze wiara umiera ostatnia.Wierni po zwycięstwie DUMNI po zwycięstwie.

• 70 18

• (3)

tak tak legia zawsze jak gra z Arką dostaje prezenty od sędziów

• 9 8

• (2)

umiesz czytać-karny jak najbardziej ok ale przed jak Mazurkiewicz dostał żółtko za friko i o to mi chodzi

• 10 1

• (1)

tak tak był kiedyś taki mecz w Warszawie gdzie ta szmata warszawska remisowała nic nie umieli zrobić ale na początku 2 połowy dostali karnego i wygrali 1:0 zawsze tak było jest i będzie że ci szmaciarze będą mieli fory.Już sam fakt ze grają z Arką to oczywisty kant tak samo te gnoje awansowały do finału rok temu droga usłana różami Rozwój II Katowice Gryf Wejherowo oczywiście wszystko "wylosowali" tak karny ok z perspektywy przegrywających gwiazdorów jak najbardziej ok

• 9 4

• No ale ja miałem na myśli sprawę że (L) była jak najbardziej do ogrania!!!Mnie tylko to boli że oni zawsze mają z górki.
            Tak czy owak wielkie brawa dla chłopaków za podjęcie walki.

P.S wiadomo co PZPN -_-

• 2 0

• (1)

WIERNI PO ZWYCIESTWIE DUMNI PO ZWYCIESTWIE?!?!?! WTF?

• 1 0

• Fakt moja pomyłka miało być "Dumni po zwycięstwie-Wierni po porażce" :):):)

• 1 0

• (3)

na wiosce dziś stypa, dostaliśmy baty

• 62 88

• widac, ze dzieje sie w tym Malborku (2)

• 16 3

• (1)

Malbork 100% Lechia .o gdynię mi chodziło

• 9 20

• ogladałem mecz i uważam że sedzia kiepsko sedziował

nawet jeśli uznać że był faul chociaż powtórka pokazała że legionista dał się ponieść fantazji to już kartka była dużą przesadą bo ustawiała mecz, a jeśli już ktoś karze Arkę to dlaczego Nowo 2 minuty później dostaje tylko zółtą chociaż podcina wychodzącego na czystą pozycję Radziewicza (po pieknym rajdzie) i to podcina tak ewidentnie że tylko ślepy by nie zauwazył. takich "kwaitków" było więcej i mimo że kibicuję Lechii Gdańsk uważam że sędzia skrzywdził Arkę ale mam nadzieję że w rewanżu Legia zapłaci za tą niesprawiedliwośc.

• 1 0

• Legia musi przejść i tyle w temacie,złodzieje z PZPN (6)

• 1 0

• No jak rozgrywki transmituje TVN należący do Grupy ITI...

Co się dziwić, że popychają Legię w PP, w końcu to klub należący do koncernu papy Waltera. ITI patataj!

• 5 1

• dodam tylko dlczego musi przejść

ITI sprzedaje L, łatwiej i za większą kasę klub w podwojnej koronie jak im się uda. Wzrasta tzw, wartośc medialna i rozpoznawalność marki.

• 3 0

• (1)

92 minuty za filarem, to jakiś żart z mojej osoby?

• 44 39

• OMG, zgadłeś !

• 3 4

• Aż mi się was szkoda zrobiło Arkowcy. Marzenia prysły - pora się zmierzyć z realiami. (19)

Widać było dzisiaj różnicę klas zespołów... i wielkie zaangażowanie piłkarzy z Gdyni za to im chwała. Natomiast trybuny i doping to jeden wielki obciach. Mecz musiałem w domu oglądać ze ściszonym głosem bo nie dało się słuchać tych chóralnych bluzgów, które leciały z trybun. Czegoś takiego nie słyszałem już dawno - wstyd, obciach, wiocha. Czy wy nie potraficie normalnie wspierać swojego zespołu choćby przez chwile??? Przykład dobrego dopingu macie całkiem niedaleko na Lechii. Legionista

• 102 142

• nie legionista (9)

jesli jestes na tyle niezorientowany, to wiedz, ze mamy bojkot
      na stadionie byly same pikniki

• 12 28

• no to oznacza że wasze pikole to wieś nad wsiami (5)

cały czas albo strzelcie qrwom gola albo je..ć PZPN albo jazda z qrwami i nic więcej!!! czy wy nie macie jakichś swoich gdyńskich przyśpiewek ?? tylko takie obciachy??

• 34 12

• nie mają. a ich styl kibicowania to dno od dawna (1)

• 24 10

• "Prawdziwi kibice" arki

zajęci są szukaniem przedszkolaków żeby im spuścić wp***dol. Tylko czy to odpowiednio godny przeciwnik? Może należy zacząć szukać na porodówkach?

• 1 0

• a co innego można robić z PZPNem tą gangreną ?Tymi pasożytami trującymi polską piłkę?A Legia jest ich drużynką pod którą się ustawia ligę puchar itd

• 23 4

• Chodzi ci o to, że na stadionie nie praktykuje się poprawności politycznej (1)

i mówi się głośno to, co sądzi się o "sędziowaniu" ?

Cóż, czasami nie jest różowo, a gdy do tego w meczu o taką stawkę trafi się taki drukarz...

• 18 4

• Śmieszne było jak krzyczeli "arka gdynio"

• 4 2

• Sam jestes piknik guaniarzu (2)

• 11 5

• a ty analfabetą z śledziowym mózgiem,co widać po ortografii... (1)

• 5 4

• guaniarz od guano -> czyt. odchody.

Polonisto...

• 3 1

• (4)

....... ma zawsze wsparcie 12 zawodnika z gwizdkiem albo starych komuchów z PZPN nie od dziś o tym wiadomo różnica klas?różnią się tylko tym że zarabiają więcej niż większość ambitniejszych graczy.Mam nadzieję że nie będzie ani pucharu ani mistrzostwa a ktoś kiedyś rozwali beton z PZPNu i puchar polski będzie czysty sportowo a nie wałeczki podkładanie sobie najwygodniejszych rywali czy ustawianie sobie przez dziadków z PZPNu finału.Nie będzie Wisły w finale a Ruch da tym z warszawy w d... aż miło

• 20 4

• obejrzyj jeszcze raz ten mecz to przestaniesz pieprzyć o wałkach (3)

Byliście o wiele słabsi. Karny ewidentny, czerwień też

• 14 23

• no, i jeszcze 4 czerwone powinien dac tym Arkowcom

co za chamy, smia dotykac barkiem Blanke

• 17 4

• (1)

tak tak wylosowanie akurat Gryfa też było oczywistym przypadkiem powiem tyle betonowe łby z centrali PZPN pięknie ustawiły ten cyrk.Pamiętasz taki mecz na łazienkowskiej z arką gdzie patałachy z legii nie umieli strzelić gola?Oczywiście sędzia się pojawił kiedy było trzeba.To samo jest od lat legia jest najbardziej zakłamanym i skorumpowanym klubem w Polsce zawsze na usługach rezimu jeszcze za komuny wały były kręcone przynajmniej od lat 70 i 80 oczywiście za korupcję nigdy nikogo nie ukarano bo kiedy było trzeba dobrać się do d... legii to PZPN ogłosił amnestię

• 14 4

• hahahaha arka pisze o uczciwości najbardziej skorumpowany klub

nie ma więcej pytań :D

• 2 1

• Bluzgi były

Bo bojkotująca hołota z młyna była poza stadionem, zastąpiona przez najwierniejszych kibiców jednego meczu. Sarkazm był zamierzony, gdyby protestu nie było, atmosfera byłaby zdecydowanie lepsza. Pozdrawiam:)

• 4 2

• sledz

pewnie na legiuni bedzie bez bluzgow,kiedys ponownie was dojedziemy:)

• 4 2

• haha na lechii jasne. zwłaszcza 'riku tiku mari leży na trawniku' itd. kultura pełną gębą

• 1 2

• A Wasze przyśpiewki na meczu z Skisłą lepsze były:>

• 1 1

• Ładna ta Gdynia,fajne miasto ,przyjade do was na wakacje (5)

• 74 69

• HEHE (1)

na wakacje to mozesz ale w klapkach nad wisle:-)