• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Men Expert Survival Race (6 opinii)

Druga edycja biegu Men Expert Survival Race powraca z jeszcze większą siłą! W tym roku nie ma taryfy ulgowej. Każdy uczestnik na własnej skórze pozna co to walka o przetrwanie w miejskiej przestrzeni, która przeobraża się w prawdziwą dżunglę.

Relacja z imprezy

Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie będą mieli okazję do przetestowania swoich możliwości w obliczu żywiołów atakujących z każdej strony. Rowy z wodą, powalone drzewa, błotne tory, maksymalne zmęczenie, pot ściekający strużkami po twarzy i wbijające się wszędzie siano zmuszą Survivalowców do wydobycia z siebie ogromnych pokładów energii Czy jesteś na to gotowy?

W 2015 roku ostatnie uderzenie miejskiego cyklu biegów Men Expert Survival Race przypada na Gdynię. Już 11 października wyciśniemy z Was siódme poty na zawiłym i bardzo trudnym torze. Podczas pierwszej nadmorskiej edycji zostaniecie zapędzeni w najdziksze zakamarki Adventure Parku. To oczywiście nie wszystko! Resztkę sił wyciągnie z Was 30 przeszkód specjalnie skonstruowanych na tę okazję. Jesteście gotowi na potężne uderzenie adrenaliny i prawdziwy pokaz hartu ducha w dążeniu do zwycięstwa?

Men Expert Survival Race to prawdziwe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe. Solidna dawka wrażeń oraz prawdziwy wycisk fizyczny jeszcze bardziej motywują do walki. Survivalowa rozgrywka to nie tylko zmagania z własnym ciałem. To także wspólna zabawa w gronie sportowych zapaleńców oraz możliwość poznania ludzi z podobną pasją. Do biegu, gotowi, start!

W biegu startować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Wystarczy dawka samozaparcia, chęć do zmierzenia się z własnymi słabościami oraz żądza nowych, ekscytujących przygód. Uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, która trasa jest dostosowana do ich możliwości. Do wyboru są trzy różne szlaki:

● WARRIOR: trasa łatwiejsza (5 km) najeżona 20 przeszkodami, idealna dla wstępujących dopiero na ring Wojowników,
● HERO: trasa o długości 10 km naszpikowana 30 przeszkodami, w sam raz dla wprawionych w boju Bohaterów,
● LEGEND: do pokonania dystans 10 km z 30 przeszkodami, trasa tylko dla Orłów (start w elitarnym gronie zawodników).

Na terenie biegu na wszystkich uczestników oraz kibiców czekać będą specjalne i bezpłatne STREFY SR. Każdy zainteresowany będzie mógł odprężyć się w takt muzyki, posilić ciało oraz naładować akumulatory przed kolejnymi zadaniami. Dodatkowo na każdego czekają atrakcje przygotowane przez sponsorów.

Men Expert Survival Race to nie tylko sportowe zmagania. Dzięki Waszemu hartowi ducha, nieskończonym pokładom endorfin oraz zamiłowaniu do dobrej zabawy pomożemy malutkiej Lenie. To właśnie dla niej w tym roku będziemy biec, pokonywać przeszkody i przy okazji zbierać pieniądze na operację nóg tak, aby mogła stać się jedną z nas. Dzięki Tobie Lena będzie mogła chodzić i biegać!

Już dziś zacznijcie szykować się do survivalowego uderzenia. Dajcie się porwać sportowym emocjom odkrywając zupełnie nowe oblicze sportu, które zawładnie Waszym umysłem!

Wszystkie biegi objęte są honorowymi patronatami prezydentów miast.

Zapisy i więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie:
www.survivalrace.pl


Przeczytaj także

Opinie (6)

 • pobiegłabym (4)

  W Warriorze.
  Ale nie mam z kim.
  Kto by chciał ze mną trenować? Proszę o kontakt mailowy, najlepiej grupę z Trójmiasta.

  • 4 1

  • Trenować można równie dobrze samemu (1)

   ja tak robię. Wystarczy bieganie- najlepiej w terenie i trochę siły w tygodniu.
   Na trasie zawsze ktoś pomoże.

   • 0 0

   • Ja już ćwiczę, ale chciałam się po prostu zgrać z grupą, z którą potem wystartuje. Ponadto, zapisy grupowe wychodzą taniej.
    Nie ma mowy żebym pobiegła licząc po prostu na szczęście do nieznajomych ludzi na trasie.

    • 2 1

  • Wyślij najpierw zdjęcie :)

   Zobaczę, czy chcę z Tobą trenować

   • 6 5

  • Ja chcę ;)

   możemy trenować codziennie. Ładne masz imię. Jak cię spotkać? Jeśli chcesz - zapraszam na kawę i uzgodnimy plan treningowy.

   • 1 0

 • Skandal

  Dlaczego trasę biegu poprowadzono Doliną Swelini , w której znajduje się rezerwat zwany "Łęgiem nad Swelinią". Część tras biegła po zboczach i powstały zniszczenia . Kto ( z Urzędu Miasta w Sopocie) wydał zezwolenie na przebieg trasy przez rezerwat ? Ładnie i widowiskowo. Ostatnie ciekawe miejsca w Sopocie ulegają degradacji. Liczy się tylko ilość uczestników i kasa dla organizatorów.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21.05 g.17.30
Raków Częstochowa
22.05 g.12.40
Sandecja Nowy Sącz
22.05 g.14.00
ROW Rybnik
22.05 g.18.00
Świt Skolwin
28.05 g.16.00
Edach Budowlani Lublin
15.05 g.16.00
Juvenia Kraków
15.05 g.15.00
Zagłębie Lubin
14.05 g.20.00
Pogoń Szczecin
14.05 g.11.00
Stolem Gniewino