stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Międzynarodowy Turniej Tenisowy Sopot Open (7 opinii)

W sobotę 28 lipca rozpocznie się wielkie święto tenisa - międzynarodowy turniej Sopot Open 2018. To impreza rangi ATP Challenger, w której wystąpi czołówka graczy sklasyfikowanych w rankingu ATP poniżej 51. miejsca, organizowana przez Mariusza Frystenberga.Na kortach ziemnych Klubu Tenisowego Arka w turnieju głównym singlowym weźmie udział 32 tenisistów, w głównym turnieju deblowym zagra 16 par. Jednak Sopot Open to nie tylko zmagania czołówki światowych tenisistów, w programie znalazło się wiele dodatkowych atrakcji.

Wydarzenia towarzyszące Sopot Open

Akademia Młodych Talentów

Podczas turnieju Sopot Open wyselekcjonowana grupa młodych zawodników, na zaproszenie Radosława Szymanika - kapitana polskiej reprezentacji w Pucharze Davisa oraz Mariusza Fyrstenberga, będzie miała okazję do wyjątkowego treningu w otoczeniu profesjonalistów, a także weźmie udział w serii tematycznych warsztatów przygotowujących do kariery zawodowego tenisisty.

Konferencja dla klubów tenisowych
W pierwszą sobotę turnieju, równolegle do turnieju eliminacyjnego, odbędzie się konferencja dla klubów tenisowych - Marketing w służbie obiektu tenisowego. Zaproszony ekspert poruszy tematy dotyczące m.in. rosnących wymagań rynku sportowego, nieustannie zmieniającego się otoczenia marketingowego klubów tenisowych oraz konieczności dopasowania się do ery mediów społecznościowych.

Club Day
We wtorek 31 lipca, na zaproszenie Mariusza Fyrstenberga, w turniejowej strefie VIP gościć będą obecni członkowie Sopot Tenis Klub. Będzie to okazja do wspólnego spotkania, rozmów i oczywiście oglądania meczów turniejowych.

Polish Power - spotkania kibiców z Mariuszem Fyrstenbergiem
W piątek 3 sierpnia na stanowisku turniejowym Sopot Open odbędzie się cykl specjalnych spotkań Mariusza Fyrstenberga z kibicami tenisa, które będą kontynuowane w godzinach popołudniowych w strefie VIP turnieju. Będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy, wspomnienia początków kariery pary Fyrstenberg/Matkowski i wspólnego zdjęcia z polskim zawodnikiem.

Kids Day
Środa 1 sierpnia będzie dniem dzieci na kortach tenisowych. Organizatorzy zaproszą dzieci na cały dzień pełen atrakcji tenisowych i nie tylko, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych.

Strefa Tenisa na Placu Przyjaciół Sopotu
Od czwartku 2 sierpnia do finałowej niedzieli 5 sierpnia na Placu Przyjaciół Sopotu będzie funkcjonować strefa mini kortów promująca tenis wśród najmłodszych. Bezpłatne zajęcia będą dla dzieci okazją do pierwszych kroków na korcie. Animacje w Strefie przy okazji będą zachętą do wizyty na turnieju Sopot Open.

Program turnieju:

Sobota 28.07
Gry eliminacyjne
Konferencja - Marketing w służbie obiektu tenisowego

Niedziela 29.07
Gry eliminacyjne

Poniedziałek 30.07
Finały turnieju eliminacyjnego
Gry turnieju głównego

Wtorek 31.07
Gry turnieju głównego
Club Day

Środa 1.08
Gry turnieju głównego
Kids Day

Czwartek 2.08
Gry turnieju głównego

Piątek 3.08
Ćwierćfinały turnieju głównego
Polish Power - spotkanie z Mariuszem Fyrstenbergiem
Akademia Młodych Talentów

Sobota 4.08
Półfinały turnieju głównego
Akademia Młodych Talentów

Niedziela 5.08
Finał turnieju głównego

Przeczytaj także

Informacja o biletach

28 lipca – 3 sierpnia – wstęp wolny
4 sierpnia – 5 sierpnia – wstęp płatny
Bilet normalny: 20 PLN
Bilet ulgowy: 15 PLN
Dodaj zdjęcie

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17.11 g.15.00
MKS Dąbrowa Górnicza
17.11 g.17.00
KKS 1925 Kalisz
17.11 g.18.30
JKH GKS Jastrzębie
18.11 g.17.00
GTK Gliwice
18.11 g.17.30
Górnik Zabrze
16.11 g.18.30
Unia Oświęcim
16.11 g.18.00
Asseco Resovia
15.11 g.18.00
Chrobry Głogów
15.11 g.18.00
POLSKA
Czechy
14.11 g.17.00
ARKA Gdynia
0:0 Arka wykluczona z rozgrywek
Piotrcovia