stat
Impreza już się odbyła

Mistrzostwa Europy Morsów w pływaniu na czas

W dniach 7-8 grudnia 2019 Polska Fundacja Morsów w Gdańsku wraz z Urzędem Miejskim w Gdańsku organizuje w porcie Jachtowym przy ul. Szafarnia w GDAŃSKU - na wysokości biura bosmanatu - MISTRZOSTWA EUROPY Morsów pływających na czas.

Tory pływackie zainstalowane będą pomiędzy pomostami jachtowymi.

PROGRAM ZAWODÓW

Recepcja: 7.XII.19. godz. 8:00 do 9:30, Recepcja w Bosmanacie Przystań jachtowa Gdańsk ul. Szafarnia 6 U/4 - Stare miasto

UWAGA:Zapisy na zawody tylko przez internet - ostateczny termin do dnia 30.XI.2019.
Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Oficjalne otwarcie zawodów: 7.XII.19. godz. 10:00, Dwór Artusa Gdańsk - Stare Miasto, obok Fontanny Neptuna, Gdańsk ul. Długa

Powitanie uczestników przez Prezydenta miasta Gdańska i przemarsz pochodu z flagami państw na akwen startów.

Rozpoczęcie zawodów:7.XII.19. godz. 11:00, Przystań jachtowa Marina Gdańsk-Stare Miasto
Konkurencje dnia 7.XII.19. od godz. 11:30
1/ Kobiety /mężczyźni 50 m styl dowolny
2/ Kobiety/mężczyźni 25 m styl motylkowy
3/ Kobiety 100 m styl dowolny
4/ Mężczyźni 100 m styl dowolny
5/ Kobiety 50 m styl klasyczny
6/ Mężczyźni 50 m styl klasyczny
7/ Kobiety 400 m styl dowolny
8/ Mężczyźni 400 m styl dowolny

Konkurencje dnia 8.XII.19. od godz. 10:00

1. Kobiety/mężczyźni 200 m dowolny
2. Kobiety/mężczyźni 25 m klasyczny
3. Kobiety/mężczyźni 25 dowolny
4. Sztafeta MIX 4 x 25 m

Zakończenie zawodów: 8.XII.2019 o godz. 15:00

Uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów i zamkniecie zawodów o godz. 16:00 w Dworze Artusa ul. Długa - obok pomnika Neptuna

Wieczór integracyjny: dnia 7.XII.2019 o godz. 19:00, kolacja przy muzyce w zabytkowej restauracji "Piwnica Rajców" Gdańsk ul. Długa obok fontanny Neptuna

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 - 60 zł
- opłata startowa

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
12.07 g.17.30
Lech Poznań
08.07 g.20.00
Lech Poznań
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok