stat
Impreza już się odbyła

Mistrzostwa Świata w Półmaratonie IAAF 2020 - bieg wirtualny

  • sobota, 17 października
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Wirtualny bieg masowy w ramach World Athletics Half Marathon Championships to nowa, wspólna inicjatywa Światowej Federacji Lekkoatletycznej (World Athletics) oraz lokalnego komitetu organizacyjnego mistrzostw. Dzięki niej, w mistrzostwach świata będą mogli wystartować wszyscy chętni biegacze - z Polski i ze świata, nawet jeśli nie chcą lub nie mogą przyjechać 17 października do Gdyni. Nie oznacza to jednak, że bieg masowy w ramach Mistrzostw Świata się nie odbędzie.

Główna idea biegu wirtualnego kryje się w haśle ALL YOU NEED IS RUNNING. Na potrzeby tego projektu powstała specjalna aplikacja, dostępna pod adresem www.allyouneedisrunning.com, która będzie kompleksowym wsparciem w przygotowaniach do startu dla uczestników biegu wirtualnego, jak i masowego.

Zawodnicy zapisani na pierwotny termin gdyńskich mistrzostw mają zatem obecnie cztery opcje:

1. Przenieść się z biegu konwencjonalnego na bieg wirtualny i wystartować razem ze wszystkimi 17 października, zachowując wszelkie benefity wynikające z udziału w mistrzostwach: oficjalną koszulkę marki Asics, pamiątkowy plecak, numer startowy oraz unikalny medal finishera.

RejestracjaAby to zrobić, wypełnij krótki formularz, a następnie zapisz się bezpłatnie na wirtualny wariant biegu i załóż konto na www.allyouneedisrunning.com. Pamiętaj, że dokonując wyboru biegu wirtualnego nie możesz już powrócić do opcji startu w Gdyni.

2. Bezpłatnie przepisać pakiet na inną osobę. Szczegółowa instrukcja, jak to zrobić, znajduje się TUTAJ.

3. Wybrać wysyłkę pakietu startowego obejmującego koszulkę, plecak i worek. Ten wariant nie obejmuje medalu, który jest nagrodą za wysiłek włożony w pokonanie półmaratonu. Jeśli jeszcze rozważasz wybór tego wariantu, proponujemy Ci przeniesienie się na bieg wirtualny. Wtedy ukończenie dystansu półmaratonu zagwarantuje Ci wyjątkowy medal tej imprezy, a także wszystkie pozostałe elementy pakietu startowego.

4. Pozostać na liście konwencjonalnego biegu masowego, zaplanowanego na 17 października.

Bez względu jednak na to, czy spotkamy się na gdyńskich ulicach, czy w świecie wirtualnym, jedno wiemy na pewno. 17 października cały świat pokaże, że ALL YOU NEED IS RUNNING.

Naszą ambicją, podzielaną przez władze World Athletics i wszystkich partnerów naszego projektu, jest stworzenie największego biegu półmaratońskiego w historii. Mówi o tym szef World Athletics, Sebastian Coe.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

31.10 g.12.00
Awenta Pogoń Siedlce
mecz odwołany
31.10 g.12.00
typuj! bez publiczności
Gwardia Opole
31.10 g.13.30
typuj! bez publiczności
Ślęza Wrocław
31.10 g.14.00
Gwardia Koszalin
31.10 g.14.45
mecz odwołany
Indykpol AZS Olsztyn
30.10 g.19.30
75:78 bez publiczności
Enea Astoria Bydgoszcz
30.10 g.18.30
Energa Toruń
6:0 bez publiczności
29.10 g.17.35
77:82 bez publiczności
King Szczecin
29.10 g.17.00
mecz odwołany
Piotrkowianin
28.10 g.20.30
Verva Warszawa Orlen Paliwa
1:3 bez publiczności