stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Młodzieżowy Puchar Polski w Piłce Nożnej

lip 12

niedziela, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 15

środa, godz. 20:30

bilety 15-55 zł
Harmonogram Młodzieżowego Pucharu Polski 2018

Nr meczu Piątek 8 czerwca 2018
1 09:00 Grupa 1 KP Łódź FBS Kolbudy
2 10:00 Grupa 1 BSC Pro-Fart Głowno SAN AZS Łódź
3 11:00 Grupa 2 Team Słupsk Grembach Łódź
4 12:00 Grupa 2 Atlas Warszawa Tonio Team Sosnowiec
5 13:00 Grupa 3 Boca Gdańsk Hemako Sztutowo
6 14:00 Grupa 3 Silesia Milenium Gliwice Zdrowie Garwolin
Przerwa
7 16:00 Grupa 1 KP Łódź BSC Pro-Fart Głowno
8 17:00 Grupa 1 FBS Kolbudy SAN AZS Łódź
9 18:00 Grupa 2 Team Słupsk Atlas Warszawa
10 19:00 Grupa 2 Grembach Łódź Tonio Team Sosnowiec


Sobota 9 czerwca 2018

11 09:00 Grupa 3 Boca Gdańsk Silesia Milenium Gliwice
12 10:00 Grupa 3 Hemako Sztutowo Zdrowie Garwolin
13 11:00 Grupa 1 SAN AZS Łódź KP Łódź
14 12:00 Grupa 1 FBS Kolbudy BSC Pro-Fart Głowno
15 13:00 Grupa 2 Tonio Team Sosnowiec Team Słupsk
16 14:00 Grupa 2 Grembach Łódź Atlas Warszawa
17 15:00 Grupa 3 Zdrowie Garwolin Boca Gdańsk
18 16:00 Grupa 3 Hemako Sztutowo Silesia Milenium Gliwice
Przerwa
19 18:00 o 11 miejsce druga drużyna z 4. miejsc w grupie trzecia drużyna z 4. miejsc w grupie
20 19:00 o 9 miejsce trzecia drużyna z 3. miejsc w grupie pierwsza drużyna z 4. miejsc w grupie

Niedziela 10 czerwca 2018
21 09:00 o miejsca 5-8 druga drużyna z 2. miejsc w grupie druga drużyna z 3. miejsc w grupie
22 10:00 o miejsca 5-8 trzecia drużyna z 2. miejsc w grupie pierwsza drużyna z 3. miejsc w grupie
23 11:00 I półfinał LOSOWANIE
24 12:00 II półfinał
25 13:00 o 7 miejsce Przegrany meczu nr 21 Przegrany meczu nr 22
26 14:00 o 5 miejsce Zwycięzca meczu nr 21 Zwycięzca meczu nr 22
Przerwa
27 16:00 o 3 miejsce Przegrany meczu nr 23 Przegrany meczu nr 24
28 17:00 Finał Zwycięzca meczu nr 23 Zwycięzca meczu nr 24

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
12.07 g.17.30
Lech Poznań
08.07 g.20.00
Lech Poznań
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok