stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Młodzieżowy Puchar Polski w Piłce Nożnej

Harmonogram Młodzieżowego Pucharu Polski 2018

Nr meczu Piątek 8 czerwca 2018
1 09:00 Grupa 1 KP Łódź FBS Kolbudy
2 10:00 Grupa 1 BSC Pro-Fart Głowno SAN AZS Łódź
3 11:00 Grupa 2 Team Słupsk Grembach Łódź
4 12:00 Grupa 2 Atlas Warszawa Tonio Team Sosnowiec
5 13:00 Grupa 3 Boca Gdańsk Hemako Sztutowo
6 14:00 Grupa 3 Silesia Milenium Gliwice Zdrowie Garwolin
Przerwa
7 16:00 Grupa 1 KP Łódź BSC Pro-Fart Głowno
8 17:00 Grupa 1 FBS Kolbudy SAN AZS Łódź
9 18:00 Grupa 2 Team Słupsk Atlas Warszawa
10 19:00 Grupa 2 Grembach Łódź Tonio Team Sosnowiec


Sobota 9 czerwca 2018

11 09:00 Grupa 3 Boca Gdańsk Silesia Milenium Gliwice
12 10:00 Grupa 3 Hemako Sztutowo Zdrowie Garwolin
13 11:00 Grupa 1 SAN AZS Łódź KP Łódź
14 12:00 Grupa 1 FBS Kolbudy BSC Pro-Fart Głowno
15 13:00 Grupa 2 Tonio Team Sosnowiec Team Słupsk
16 14:00 Grupa 2 Grembach Łódź Atlas Warszawa
17 15:00 Grupa 3 Zdrowie Garwolin Boca Gdańsk
18 16:00 Grupa 3 Hemako Sztutowo Silesia Milenium Gliwice
Przerwa
19 18:00 o 11 miejsce druga drużyna z 4. miejsc w grupie trzecia drużyna z 4. miejsc w grupie
20 19:00 o 9 miejsce trzecia drużyna z 3. miejsc w grupie pierwsza drużyna z 4. miejsc w grupie

Niedziela 10 czerwca 2018
21 09:00 o miejsca 5-8 druga drużyna z 2. miejsc w grupie druga drużyna z 3. miejsc w grupie
22 10:00 o miejsca 5-8 trzecia drużyna z 2. miejsc w grupie pierwsza drużyna z 3. miejsc w grupie
23 11:00 I półfinał LOSOWANIE
24 12:00 II półfinał
25 13:00 o 7 miejsce Przegrany meczu nr 21 Przegrany meczu nr 22
26 14:00 o 5 miejsce Zwycięzca meczu nr 21 Zwycięzca meczu nr 22
Przerwa
27 16:00 o 3 miejsce Przegrany meczu nr 23 Przegrany meczu nr 24
28 17:00 Finał Zwycięzca meczu nr 23 Zwycięzca meczu nr 24

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
21.09 g.15.00
ŁKS Łódź
21.09 g.17.30
Korona Kielce
21.09 g.19.15
Stal Mielec
22.09 g.16.00
Polonia Środa Wielkopolska
22.09 g.17.00
Zagłębie Sosnowiec
15.09 g.19.00
Piotrkowianin
15.09 g.17.00
Master Pharm Rugby Łódź
15.09 g.17.00
Energa Toruń
15.09 g.16.00
Gwardia Koszalin
14.09 g.17.30
Lech Poznań