Wiadomości

Nie ma to jak dobry start.

Zwycięstwem nad Grecją rozpoczęli rozgrywki Ligi Światowej Polscy siatkarze. W rozegranym dzisiaj spotkaniu nie dali najmniejszych szans rywalowi, gromiąc gości aż 3:0 (25:21, 25:22, 25:21). Pomimo tak efektownego zwycięstwa gra Polaków nie zachwyciła. Grali miejscami zbyt nonszalancko, niejednokrotnie lekceważąc rywala. Plaga kontuzji, która nawiedziła ostatnio nasz zespół jest marnym usprawiedliwieniem dość słabej formy. Nic to, gdyż jak mawiał red. Szpakowski - 'stylu nikt nie pamięta, a wynik każdy'. Nam pozostaje cieszyć się z wysokiego zwycięstwa i dobrego startu reprezentantów w rozgrywkach. Jutro kolejne emocje. O godz. 17:15, na warszawskim Torwarze, drugie spotkanie z Grecją.

powiedzieli po meczu:
Paweł Papke
Cieszę się, że udało nam się wygrać. W rozgrywkach Ligi Światowej musimy wygrywać wszystko ze słabszymi rywalami. Dzisiaj udało się nam to w pełni. Liczymy na osiem, dziewięć zwycięstw i wierzymy w awans do grupy finałowej. Zwycięstwo dedykujemy Arkowi Gołasiowi i Jarkowi Stancelewskiemu, którzy obchodzą dzisiaj urodziny

Polska - Grecja 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

Radosław Rocławski

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane