Nie zauważyli gola

Marta
14 listopada 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Hokeiści Energi Stoczniowca wreszcie zainkasowali komplet ligowych punktów. W piątek na lodowisku outsidera tabeli - bytomskiej Polonii wygrali 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). Ostatniego gola podopieczni Henryka Zabrockiego strzelili do pustej bramki. Niektóre media nawet go nie zauważyły! W niedzielę czeka "Stocznię" dużo poważniejsze zadanie - wyjazdowy pojedynek z Cracovią Comarch.

0:1 Hurtaj as. Skutchan, B.Wróbel (15.58 w podwójnej przewadze)
0:2 Łopuski as. Hurtaj (59.12 w osłabieniu)

ENERGA STOCZNIOWIEC:Odrobny - Bigos, Leśniak; Skutchan, Hurtaj, Vitek - Smeja, Benasiewicz; Furo, Zachariasz, Urbanowicz - Rompkowski, Skrzypkowski; Jankowski, Rzeszutko, Łopuski - Maj, B. Wróbel; Ziółkowski, M. Wróbel, Strużyk.

Dzisiejsze zwycięstwo nie przyszło gdańszczanom łatwo, zresztą ciężkiego meczu spodziewał się po środowej potyczce z KH Sanok trener Energi Stoczniowca - Henryk Zabrocki. Ekipę z Bytomia objął były szkoleniowiec GKS Tychy - Wojciech Matczak i gra ona coraz lepiej, choć dorobek punktowy pozostaje bez zmian.

Pierwszą bramkę gdańszczanie strzelili w 16 minucie, kiedy Peter Hurtaj pokonał Daniela Lundina w ostatniej sekundzie gry 5 na 3.

Na kolejne trafienie trzeba było sporo czekać. W ostatniej tercji sędzia z upodobaniem sadzał tylko gdańszczan na ławce kar. Na nieco ponad minutę przed ostatnią syreną powędrował tam Marek Wróbel. Gospodarze zdjęli bramkarza i zaatakowali 6 hokeistami.

Po kilkunastu sekundach to jednak gdańszczanie cieszyli się z gola, którego zdobył Mikołaj Łopuski. To jednak nie był koniec emocji. Na 31 seekund przed końcem do Marka Wróbla dołączył na ławce kar Roman Skutchan, jednak gdańszczanie zachowali do końca czyste konto po stronie strat bramkowych, a łącznie na bramkę Przemysława Odrobnego strzelano niemal 50 razy.

Jeszcze przypomnienie dla gdańskich fanów. Niedzielny mecz z Cracovią odbędzie się w byłej Stolicy Polski. Spotkanie miało odbyć się w Olivii, ale jak wiadomo, po wybuchu butli z gazem w rolbie, krakowskie lodowisko było wyłączone z eksploatacji i "Pasy" poprosiły o przeniesienie meczu drugiej rundy do Gdańska. Teraz z kolei aktualnych mistrzów Polski czeka prawdziwy hokejowy maraton bo oprócz spotkań z terminarza muszą odrabiać ligowe zaległości.

Tabela wprowadzona: 2008-11-14
Pozostałe wyniki 22 kolejki PLH: GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ 3:2 po karnych, 2:2 (0:2, 1:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:0),
Comarch Cracovia Kraków - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 6:2 (3:1, 3:1, 0:0), KH Sanok - Akuna Naprzód Janów 1:6 (0:4, 0:1, 1:1), JKH GKS Jastrzębie - TKH Nesta Toruń 4:8 (2:4, 1:4, 1:0).
Marta

Opinie (14) 1 zablokowana

• TVP Sport - śmiech (2)

Mówią i wyświetlają w pasku 1-0. Tak się składa że na hokej.sport24.pl też ktoś nie zauważył drugiej bramki. Żal.
    Mogliby chociaż mówić skąd biorą wyniki... W Polsat Sport to normalna praktyka. W komuszej TVP to raczej nie przejdzie.

Co do Naszych to wynik może świadczyć o skali kryzysu, lub że z kryzysu wychodzimy bo wreszcie wygraliśmy. :0)
    Jastrzębie zweryfikuje.

• 0 0

• A KAPITALISTYCZNEJ TVN (ITI) PODALI WYNIK ZE ZRODLEM? (1)

• 0:2 z taką drużyną (2)

nie wiem czy się cieszyc czy płackać !!!

• 0 0

• Idz spac

• 0 0

• a jak u nas było 3-2 to śmiałeś się czy płakałeś ?

:)

• 0 0

• w niedziele lanie od Craxy (1)

• 0 0

• Zawsze możesz pojechać i im pomóc !!!

• 0 0

• niekoniecznie lanie.czas pracuje dla nas.grunt ze chłopaki wygrali w końcu a w krakowie wszystko sie może zdarzyć.....

• 6:3 do przodu

w tercjach 1-1, 1-1, 1-4 w trzeciej tercji Stocznia strzeliła 4 gole w ciągu trzech i pól minuty.