Wiadomości

stat

Niemcy - Polska 34:10

Reprezentacja Polski "15" przegrała na zakończenie rozgrywek drugiej dywizji Pucharu Europy Narodów na z Niemcami 10:34 (10:5). Punkty dla biało-czerwonych zdobyli: po przyłożeniu Jacek Wojaczek (Arka Gdynia) oraz debiutant z Francji, Alexis Konieczny, który celnie kopnął z podwyższenia i karnego.

POLSKA: Ruszkiewicz, Wojaczek, Królikowski (65 Witoszyński), Nowak, Denisiuk (66 Jamroz), Andrzejczuk, Tubielewicz, Brażuk (70 Podolski), Komisarczuk (75 Pabiańczyk), Konieczny, Wójcik, Gawroński (75 Kwiatkowski), Gomulak, Piwnicki, Hotowski.

- W Heidelbergu prowadziliśmy 10:0 i były jeszcze dwie dogodne do podwyższenia wyniku sytuacje. Trzeci mecz przegraliśmy w podobny sposób. Przez godzinę mieliśmy przewagę, by później opaść z sił. Uwaga ta odnosi się także do Koniecznego. Jednak generalnie był wzmocnieniem. Rozprowadzał grę nogą, popisał się skutecznością, bo kopał dwa razy i dwukrotnie zdobył punkty. Za jego przykładem zgłosiło się kolejnych czterech zawodników, którzy są Francuzami, a chcą grać w polskiej reprezentacji - mówi Jerzy Jumas, trener biało-czerwonych.

Opinie (23)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane