stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Night of the Jumps Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross (29 opinii)

Końcowe odliczanie do Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie FIM - NIGHT of the JUMPs trwa. Intensywne przygotowania trwają, a organizatorzy zadbali, żeby wszyscy ci którzy zjawią się 26 i 27 listopada w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot nie narzekali na brak atrakcji. Poza niesamowitymi ewolucjami na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra w wykonaniu najlepszych zawodników na świecie na widzów czeka o wiele więcej!

Początek zawodów 26 listopada 2011 o godzinie 19.00 (otwarcie drzwi o 17.00), a 27 listopada 2011 o godzinie 15.00 (otwarcie drzwi o 13.00).

Hubert Dylon "Raptowny"
Hubert Dylon "Raptowny"
Zarówno w sobotę jak i niedzielę zanim publiczność przekroczy progi ERGO ARENY będzie mogła obejrzeć pokaz jednego z czołowych polskich stunterów - zawodnika otoMoto.pl, Huberta Dylona "Raptownego". Jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą, jazda odbędzie się w skate parku przed halą.

Następnie już w samej arenie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Pit Party, podczas którego będą mogli spotkać się oko w oko z wszystkimi zawodnikami FMX, przyjrzeć się ich motocyklom oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Poza riderami biorącymi udział w Mistrzostwach na widzów czeka niespodzianka! Obecność swoich reprezentantów zapowiedział także Lotos Wybrzeże Gdańsk. Zaraz obok maszyn do wysokich lotów z rampy, znajdzie się więc także motocykl żużlowy, a wszyscy chętni będą mogli spotkać się z Krystianem Pieszczkiem i Dawidem Stachyrą, który jest również ambasadorem zawodów!

Polska edycja Mistrzostw Świata FMX FIM - NIGHT of the JUMPs to będzie święto nie tylko sportów motocyklowych, ale motorowych w ogóle. W ERGO ARENIE nie zabraknie więc Wicemistrza Rally America 2009 oraz pierwszego polskiego kierowcy, który ścigał się w X Games Andi'ego Mancina, który zaprezentuje swojego NASCAR'a!

Po widowiskowym show otwierającym rozgrywki na tor wyjadą zawodnicy FMX, aby w konkursie Freestyle zaprezentować swoje najbardziej odjechane tricki, zmierzyć się w wyścigu otoMoto Race&Style oraz podjąć próbę pobicia rekordu świata w skoku wzwyż na motocyklu w konkursie Highest Air!

Alastair Sayer
Alastair Sayer
Wśród zawodników startujących w Polsce nie zabraknie bowiem Alastaira Sayera, który jest jednym z ekspertów tej konkurencji na świecie! W zeszłym roku pobił rekord świata w tej dyscyplinie. Rekord, który został ustanowiony przez Tommy'ego Clowersa aż dziesięć lat wcześniej. Nikomu innemu wcześniej się ta sztuka nie udała. Sayer bezbłędnie pokonał poprzeczkę ustawioną na wysokości aż 11 metrów! Możemy być pewni, że "Jakalas", jak go nazywają przyjaciele, godnie zastąpi kontuzjowanego Josha Sheehana i dostarczy polskiej publiczności wielu emocji. Niewykluczone, że podejmie próbę wzbicia się motocyklem jeszcze wyżej i pobije tegoroczny wynik Matta Buytena (11,3 metra). ERGO ARENA jest gotowa na rekord świata, mamy nadzieję, że wy także!

Występom ekstremalnych riderów towarzyszyć będzie na żywo, znany chociażby z drugiej edycji programu "Must Be The Music" - zespół PLAN. PLAN, który dotarł tam aż do półfinału, to "najgorsza" Mrock'n'Rollowa kapela na świecie. Ciężkie, rockowe riffy w połączeniu z melodyjnym lecz momentami szatańskim wokalem zahipnotyzują nawet największych rockowych ignorantów.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników Motocrossu. W przerwie zawodów przed publicznością wystąpią najmłodsi adepci tej dyscypliny. Zawodnicy szkoleni przez Mirosława Kowalskiego w wieku od 4 do 6 lat zaliczą swój pierwszy w życiu występ przed tak liczną publicznością. Emocji na pewno nie zabraknie!

Ukoronowaniem wieczoru będzie specjalnie zorganizowana sesja autografów, podczas której będzie można zdobyć podpisy wszystkich bohaterów wieczoru!

Początek zawodów NIGHT of the JUMPs 26 listopada 2011 o godzinie 19.00 (otwarcie bram o 17.00), a 27 listopada 2011 o godzinie 15.00 (otwarcie bram o 13.00).

Ostatni weekend listopada na Pomorzu będzie zdecydowanie należał do sportów motocyklowych! Jeśli chcecie spędzić ten czas w sposób wyjątkowy, spieszcie się z zakupem biletów aby złapać najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego wydarzenia roku!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Trybuny - 69, 99, 129, 169, 229 zł
Loża - 199 zł
Pakiet VIP - 415 zł
W ramach pakietu VIP Organizator oferuje: miejsce w loży VIP, drink powitalny serwowany przez hostessy, selekcja win białych i czerwonych, alkoholowe cocktail- bary, serwujące drinki na Państwa życzenie, poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu, przygotowanego przez renomowaną firmę cateringową, bary piwne obsługiwane przez hostessy, napoje bezalkoholowe, parking VIP, limitowana koszulka Night of the Jumps, wizyta w Pit Parku

Bilety do nabycia na stronie www.eventim.pl

Opinie (29) 7 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08.08 g.14.00
e-Winner Apator Toruń
08.08 g.17.00
Bałtyk Koszalin
13.08
JAGUAR Gdańsk
Puszcza Niepołomice
15.08
Skra Warszawa
05.08 g.17.00
JAGUAR Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
04.08 g.18.00
Orzeł Łódź
01.08 g.17.00
Pomorzanin Toruń
01.08 g.16.30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25.07 g.16.30
Start Gniezno