stat
Impreza już się odbyła

Number One Cup - turniej piłki nożnej dla młodych sportowców

Rusza Number One Cup - turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mają szansę stać się piłkarzami, reprezentującymi grę na najwyższym światowym poziomie. Spotkanie zawodników w kategorii wiekowej 13 lat z całej Europy pozwoli nie tylko wymienić sportowe doświadczenia, ale również nawiązać nowe znajomości. Finał rozgrywek odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club w Gdańsku. Jednym z głównych organizatorów turnieju jest zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów - Hotel Number One by Grano należący do sieci Grano Hotels.

Number One Cup będzie niewątpliwie prawdziwym świętem europejskiego futbolu. Podczas meczy rozgrywanych w ramach turnieju do walki staną młodzi reprezentanci w kategorii wiekowej 13 lat z 18 klubów, takich jak m.in.: FC Porto, Juventus Turin, Paris Saint Germain, Bayer Leverkusen, Legia Warszawa, czy Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk.

Ideą Number One Cup jest integracja społeczności młodych piłkarzy. Organizatorzy - Hotel Number One by Grano, a także Live Adventure i marka Jaguar, chcą tym samym promować otwartość na innych i pokazać, że pomimo pochodzenia z różnych krajów, czy mówienia różnymi językami - młodych ludzi łączy wspólna sportowa pasja.

- Jako hotel przyjazny rodzinie postawiliśmy sobie za główne cele promowanie aktywnego stylu życia pośród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wspieranie młodych talentów. Jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej - spełniając marzenia młodych piłkarzy, spełniamy też swoje - powiedział Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One by Grano Po turniejach eliminacyjnych w Krakowie i w Gdańsku, wielki finał międzynarodowych rozgrywek Number One Cup U-13 odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku.

Organizatorami turnieju piłkarskiego oprócz Hotel Number One by Grano są także Live Adventure i marka Jaguar. Wydarzeniu partnerują również Gdański Ośrodek Sportu, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny nad rozgrywkami objęły z kolei Polski Związek Piłki Nożnej, Weszło.pl Junior, Lechia.Net, W Okienko. Sponsorami tegorocznej edycji turnieju zostały firmy z grupy Dekpol - Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. oraz Dekpol Deweloper Sp. z o.o, Ostromecko, PepsiCo, Eco Club oraz Ekoncept.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

01.12 g.17.15
Zagłębie Lubin
01.12 g.19.15
Spar Girona
02.12 g.19.30
Enea Zastal BC Zielona Góra
03.12 g.19.30
MKS Dąbrowa Górnicza
04.12 g.13.20
Grupa Azoty Tarnów
28.11 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
28.11 g.14.45
PGE Skra Bełchatów
27.11 g.17.30
Pogoń Szczecin
27.11 g.15.00
Polonia Warszawa
27.11 g.14.00
Stal Mielec