stat
Impreza już się odbyła

Odkryj swoją kobiecość - warsztaty

Jedyny taki projekt warsztatów tanecznych w Polsce! Warsztaty taneczne "Odkryj swoją kobiecość" jest to projekt, jedyny w Polsce, w formie warsztatów tanecznych. Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania, płci. W szczególności zapraszamy nasze piękne kobiety do udziału, ale Panowie też są mile widziani.

lut 22-23

sobota - niedziela, godz. 11:00 - 12:30

Gdynia, Miła 4
bilety 40 zł
W trakcie warsztatów naładujemy baterie pozytywną energią, zwiększymy pewność siebie i wzmocnimy świadomość własnego ciała, a to wszystko w tanecznych rytmach z dawką uśmiechu na twarzy. Taniec daje nam radość, niesamowitą przyjemność jaką czerpiemy z ruchu i gwarantowaną dobrą zabawę.

Termin: 5 października (sobota), 11.00 - 14.45
Miejsce: Centrum Kultury im. Jana Pawła II ul. Nałkowskiej , Gdańska Morena

Przebieg warsztatów Odkryj swoją kobiecość:
- 11.00 - 12.30 Samba Brazylijska z Moniką Żelazną (technika i choreografia, 1,5 h)
- 12.30 - 12.45 Przerwa
- 12.45 - 14.15 Burleska / Sexy Dance z Moniką Kozłowską (choreografia, 1,5 h)
- 14.15 - 14.45 Stretching (30 min)

Poziom: warsztaty są dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania
Wiek: 16+
Koszt: 120 zł
Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach
Kontakt i zapisy: odkryjswojakobiecosc@gmail.com

Uwaga! Ograniczona ilość miejsc.
Płatność tylko gotówką przed warsztatami.

Zajęcia taneczne:
Burleska łączy wiele styli tanecznych, jest teatralną, kabaretową formą tańca. Charakterystycznymi cechami są zmysłowe ruchy, odkrywanie kobiecości. Wykorzystywane są także rekwizyty takie jak krzesła.

Sexy Dance jest to charakter tańca, który łączy wiele styli tanecznych m.in. burleskę, jazz dance, tańce latino, taniec współczesny. Ekspresyjny, pełen dynamizmu, zmysłowych ruchów taniec, dzięki czemu każda osoba wzmocni kondycję fizyczną oraz sprawność, poczucie własnej wartości oraz odkryje swoją kobiecość. Po zajęciach wyjdziesz z dużą dawką pozytywnej energii, uśmiechem na twarzy i będziesz pewną siebie kobietą.

Samba Brazylijska Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro. Eksplozja energii, radości i wolności.

Stretching ćwiczenia rozciągające, rozluźniające przy relaksującej muzyce.

Instruktorzy:
Monika Kozłowska - tancerka z najwyższą klasą Mistrzowską Międzynarodową S w stylach jazz dance, modern&contemporary dance oraz show dance, była gimnastyczka artystyczna klasy sportowej Mistrzowskiej, dyplomowany instruktor tańca o specjalizacji taniec jazzowy.

Od 2015 roku reprezentuje kraj na zawodach międzynarodowych IDO Mistrzostwach Europy, Świata i Pucharach Świata w kategoriach jazz dance, show dance oraz modern&contemporary. W 2016 roku otrzymała również wyróżnienie za sukcesy taneczne na arenie międzynarodowej w sezonie 2016/17 od Polskiego Związku Tańca.

Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć m.in. 1 miejsce na Pucharze Świata IDO w jazz dance i show dance w Korei Południowej, 2 miejsce w jazz dance na Akademickich Mistrzostwach Europy, półfinalistka Mistrzostw Europy IDO w jazz dance, show dance, finalistka Mistrzostw Polski IDO w modernie mini formacje. Wielokrotna medalistka ogólnopolskich zawodów.

Instruktorka i pomysłodawczyni pierwszego weekendu tanecznego "Uwolnij swoją kobiecość" w Polsce - https://www.queensofthenight.pl/weekend-taneczny-uwolnij-swoja-kobiecosc/

Monika Żelazna - taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego i ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim występując w Elbląskim Klubie Tańca Jantar.

Obecnie tańczy różne style, m. in. bachatę, cha cha cha, salsę, taniec współczesny, ale największą miłością darzy sambę brazylijską. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów.

W tym roku (2019) spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa, którym był wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Była uczestniczką w Brasil Samba Congress, szlifując swój warsztat taneczny oraz wystąpiła na Samobodromie podczas parady reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas Karnawału w Rio de Janeiro.

Więcej:
https://www.queensofthenight.pl/odkryj-swoja-kobiecosc/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.20.30
Energa MKS Kalisz
21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin