Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 99%[268]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Pogoń Siedlce
(TYP 2) 1%[4]
 
13.04 sob
godz. 16:00
27
:
10
Pogoń Siedlce
Rugby. Tylko Ogniwo Sopot wygrało Rugby. Tylko Ogniwo Sopot wygrało 13 kwietnia 2019 (46 opinii)

Z trójki naszych ekip rugby w 4. kolejce ekstraligi jedynie Ogniowo Sopot...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.63 (16 ocen)

Zawodnicy

Wojciech Piotrowicz
ocena
4.46 (13 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
4.21 (14 ocen)
Grzegorz Szczepański
ocena
4.18 (11 ocen)
Maciej Wojtkuński
ocena
4.09 (11 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
4.07 (15 ocen)
Marek Przychocki
ocena
4.07 (15 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
4.00 (11 ocen)
Craig Bachurzewski
ocena
4.00 (12 ocen)
Filip Rau
ocena
4.00 (11 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.92 (13 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
3.88 (16 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.88 (16 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.83 (18 ocen)
Robert Graban
ocena
3.83 (12 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.73 (15 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.70 (10 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.38 (16 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
3.07 (15 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.77 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Drewczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Piotrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Stanisław Powała-Niedźwiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roman Żuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.10 (nd) godz.13:00 Edach Budowlani Lublin 0:0 mecz odwołany OGNIWO Sopot
17.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 0:0 mecz odwołany Orkan Sochaczew
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.14:30 OGNIWO Sopot 23:20 Skra Warszawa
20.09 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 3:27 OGNIWO Sopot
12.09 (sob) godz.13:00 OGNIWO Sopot 46:21 Awenta Pogoń Siedlce
29.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 70:0 Sparta Jarocin
22.08 (sob) godz.13:00 Master Pharm Łódź 10:20 OGNIWO Sopot
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
11.07 (sob) godz.16:00 Juvenia Kraków 3:35 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Orkan Sochaczew 7 3 1 3 159:168 18
4 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
5 Awenta Pogoń Siedlce  6 3 1 2 185:118 17
6 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
7 LECHIA GDAŃSK 7 3 0 4 163:177 15
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 6 2 1 3 113:146 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 7 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - ARKA GDYNIA 47:34 (28:17)
  • LECHIA GDAŃSK - OGNIWO SOPOT 24:31 (19:24)
  • Orkan Sochaczew - Master Pharm Łódź 7:26 (0:0)
  • Juvenia Kraków - Sparta Jarocin 44:24 (27:10)
  • Skra Warszawa - Awenta Pogoń Siedlce 27:20 (14:17) - zweryfikowany jako walkower 0:25 na korzyść gości

Aktualna kadra Ogniwa