Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 98%[258]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Skra Warszawa
(TYP 2) 2%[5]
 
18.05 sob
godz. 19:00
45
:
26
Skra Warszawa
Rugby. Ogniwo Sopot w finale, Arka Gdynia w barażu o utrzymanie Rugby. Ogniwo Sopot w finale, Arka Gdynia w barażu o utrzymanie 18 maja 2019 (48 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało u siebie Skrę Warszawa 45:26 (35:14). Obie drużyny...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.92 (26 ocen)

Zawodnicy

Dwayne Burrows
ocena
4.16 (32 oceny)
Adam Piotrowski
ocena
4.03 (30 ocen)
Marek Przychocki
ocena
3.97 (32 oceny)
Marcin Wilczuk
ocena
3.88 (32 oceny)
Grzegorz Szczepański
ocena
3.73 (30 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.73 (33 oceny)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.71 (28 ocen)
Łukasz Szablewski
ocena
3.71 (28 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.68 (28 ocen)
Wojciech Karol
ocena
3.62 (29 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
3.39 (28 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.35 (31 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.26 (34 oceny)
Maciej Wojtkuński
ocena
3.19 (31 ocen)
Filip Porębski
ocena
3.16 (32 oceny)
Władysław Grabowski
ocena
3.15 (33 oceny)
Marek Zając
ocena
2.90 (31 ocen)
Filip Rau
ocena
2.87 (30 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.83 (30 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
2.50 (34 oceny)
Piotr Zeszutek
ocena
2.16 (31 ocen)
Robert Olszewski
ocena
2.03 (32 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Craig Bachurzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Burek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roman Żuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.11 (sob) godz.14:00 LECHIA Gdańsk 16:22 OGNIWO Sopot
20.10 (nd) godz.14:30 Juvenia Kraków 36:22 OGNIWO Sopot
12.10 (sob) godz.17:30 OGNIWO Sopot 34:13 Orkan Sochaczew
06.10 (nd) godz.15:00 Budowlani Lublin 18:38 OGNIWO Sopot
28.09 (sob) godz.17:30 OGNIWO Sopot 36:17 Skra Warszawa
14.09 (sob) godz.15:00 Pogoń Awenta Siedlce 10:13 OGNIWO Sopot
08.09 (nd) godz.16:00 OGNIWO Sopot 11:13 Master Pharm Rugby Łódź
31.08 (sob) godz.18:30 OGNIWO Sopot 31:3 ARKA Gdynia
15.06 (sob) godz.16:30 OGNIWO Sopot 27:24 Budowlani SA Łódź LIVE!
01.06 (sob) godz.15:00 Juvenia Kraków 15:71 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź 8 8 0 0 336:118 37
2 OGNIWO SOPOT 8 6 0 2 207:126 30
3 Pogoń Awenta Siedlce  8 6 0 2 211:125 30
4 Juvenia Kraków 8 5 0 3 230:189 25
5 Skra Warszawa 8 4 0 4 256:196 20
6 LECHIA GDAŃSK 8 3 0 5 187:156 17
7 Orkan Sochaczew 8 3 0 5 151:198 14
8 Budowlani Lublin 8 1 0 7 109:313 5
9 ARKA GDYNIA 8 0 0 8 101:367 1

Przed sezonem z rozgrywek wycofali się KS Budowlani Łódź i w ekstralidze gra 9 zespołów. Zdegradowana zostanie najsłabsza drużyna, a ósma zagra w barażu ze zwycięzcą I ligi.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa