Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 93%[266]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Budowlani SA Łódź
(TYP 2) 7%[21]
 
15.06 sob
godz. 16:30
27
:
24
Budowlani SA Łódź
Ogniwo Sopot mistrzem Polski w rugby. Budowlani Łódź pokonani w finale Ogniwo Sopot mistrzem Polski w rugby. Budowlani Łódź pokonani w finale LIVE! 15 czerwca 2019 (85 opinii)

Rugbiści Ogniwa Sopot pokonali u siebie Master Pharm Budowlanych Łódź SA...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.39 (49 ocen)

Zawodnicy

Wojciech Piotrowicz
ocena
4.62 (55 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
4.42 (50 ocen)
Robert Graban
ocena
4.42 (43 oceny)
Marek Przychocki
ocena
4.40 (48 ocen)
Wojciech Karol
ocena
4.37 (46 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
4.36 (53 oceny)
Dwayne Burrows
ocena
4.33 (51 ocen)
Grzegorz Szczepański
ocena
4.28 (43 oceny)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
4.22 (45 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
4.11 (44 oceny)
Radosław Bysewski
ocena
4.00 (48 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.92 (48 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
3.91 (46 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.37 (46 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.08 (52 oceny)
Piotr Zeszutek
ocena
2.81 (54 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Craig Bachurzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Burek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Drewczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dmytro Mokrecow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Olszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roman Żuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.06 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin typuj OGNIWO Sopot
13.06 (nd) godz.11:50 Orkan Sochaczew 34:17 OGNIWO Sopot
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 52:27 LECHIA Gdańsk
22.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 9:18 OGNIWO Sopot
16.05 (nd) godz.15:30 OGNIWO Sopot 52:7 Juvenia Kraków
08.05 (sob) godz.14:00 OGNIWO Sopot 10:16 bez publiczności Master Pharm Łódź
02.05 (nd) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 17:18 bez publiczności OGNIWO Sopot
17.04 (sob) godz.15:00 OGNIWO Sopot 34:14 bez publiczności Edach Budowlani Lublin
11.04 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin 12:32 bez publiczności OGNIWO Sopot
20.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:50 bez publiczności OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 17 15 0 2 566:254 72
2 Master Pharm Łódź 17 14 1 2 564:235 68
3 Skra Warszawa 17 13 0 4 522:339 59
4 Orkan Sochaczew 17 8 2 7 457:364 46
5 Awenta Pogoń Siedlce  17 7 1 9 496:389 43
6 LECHIA GDAŃSK 17 7 1 9 428:461 41
7 Edach Budowlani Lublin 17 7 0 10 392:416 36
8 ARKA GDYNIA 17 5 0 12 359:595 25
9 Juvenia Kraków 17 4 1 12 305:517 24
10 Sparta Jarocin 17 2 0 15 239:776 8

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 17 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Awenta Pogoń Siedlce 33:29 (8:7)
  • Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 34:17 (22:5)
  • Sparta Jarocin - ARKA GDYNIA 18:13 (8:7
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Łódź 7:16 (7:13)
  • Juvenia Kraków - Skra Warszawa 29:45

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa