Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 14%[37]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 85%[218]
 
16.11 sob
godz. 14:00
Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 16:22, Budowlani Lublin - Arka Gdynia 29:19 Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 16:22, Budowlani Lublin - Arka Gdynia 29:19 16 listopada 2019 (73 opinie)

Lechia Gdańsk uległa u siebie Ogniwu Sopot 16:22 (13:5) w ostatniej...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.31 (36 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Mrowca
ocena
4.75 (36 ocen)
Roman Żuk
ocena
4.74 (35 ocen)
Jakub Burek
ocena
4.67 (33 oceny)
Wojciech Karol
ocena
4.62 (34 oceny)
Marek Przychocki
ocena
4.57 (37 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
4.51 (41 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
4.41 (39 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
4.38 (40 ocen)
Vian Riekert
ocena
4.34 (35 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
4.32 (38 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.30 (37 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
4.28 (39 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
4.18 (39 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
4.15 (34 oceny)
Robert Olszewski
ocena
4.06 (36 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena
3.23 (35 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.04 (26 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
2.91 (43 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Drewczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kakha Kavtaradze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Piotrowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Stanisław Powała-Niedźwiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.09 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot typuj UpFitness Skra Warszawa
25.09 (sob) godz.14:00 Awenta Pogoń Siedlce typuj OGNIWO Sopot
02.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
16.10 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków typuj OGNIWO Sopot
23.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Edach Budowlani Lublin
05.09 (nd) godz.13:50 Orkan Sochaczew 9:31 OGNIWO Sopot
29.08 (nd) godz.14:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany Master Pharm Rugby SA Łódź
21.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:15 Posnania
04.07 (nd) godz.15:00 OGNIWO Sopot 19:15 Master Pharm Łódź
19.06 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 10:26 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 LECHIA GDAŃSK 3 3 0 0 88:44 15
2 Up Fitness Skra Warszawa 3 2 1 0 104:62 13
3 OGNIWO SOPOT 2 2 0 0 85:24 10
4 Orkan Sochaczew 3 2 0 1 65:64 9
5 Edach Budowlani Lublin 3 1 0 2 78:58 7
6 Master Pharm Łódź 1 1 0 0 30:17 5
7 Juvenia Kraków 3 1 0 2 35:94 4
8 ARKA GDYNIA 3 0 1 2 52:87 2
9 Awenta Pogoń Siedlce  3 0 0 3 44:80 2
10 Posnania Poznań 2 0 0 2 37:88 0

Wyniki 3 kolejki:

  • Up Fitness Skra Warszawa - ARKA GDYNIA 24:24 (5:11)
  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 27:0 (10:0)
  • Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 9:31 (9:14)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Edach Budowlani Lublin 8:32 (3:8)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Posnania (przełożony)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa