Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 100%[230]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Juvenia Kraków
(TYP 2) 0%[0]
 
16.05 nd
godz. 15:30
52
:
7
Juvenia Kraków
Rugby: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 25:21, Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków 52:7 Rugby: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 25:21, Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków 52:7 16 maja 2021 (69 opinii)

Arka Gdynia wygrała u siebie z Lechią Gdańsk 25:21 (22:0) w 14. kolejce...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.39 (62 oceny)

Zawodnicy

Wojciech Piotrowicz
ocena
4.63 (67 ocen)
Robert Olszewski
ocena
4.45 (66 ocen)
AJ Rossouw
ocena
4.45 (69 ocen)
Paul Walters
ocena
4.45 (65 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
4.44 (66 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena
4.44 (64 oceny)
Dwayne Burrows
ocena
4.43 (67 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.43 (68 ocen)
Roman Żuk
ocena
4.42 (67 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
4.34 (70 ocen)
Jan Mroziński
ocena
4.31 (65 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
4.31 (65 ocen)
Sebastian Misiak
ocena
4.21 (67 ocen)
Marek Zając
ocena
3.79 (68 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.78 (65 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.78 (69 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.77 (69 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
2.92 (65 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
2.86 (65 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
2.37 (67 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
2.35 (65 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
1.31 (65 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ross Bennie-Coulson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Fidler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiaan Griebenow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Grundlingh
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Edward Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Stanisław Powała-Niedźwiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Poźniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Irlaki Tsivtsivadze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.07 (nd) godz.15:00 OGNIWO Sopot 19:15 Master Pharm Łódź
19.06 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 10:26 OGNIWO Sopot
13.06 (nd) godz.11:50 Orkan Sochaczew 34:17 OGNIWO Sopot
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 52:27 LECHIA Gdańsk
22.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 9:18 OGNIWO Sopot
16.05 (nd) godz.15:30 OGNIWO Sopot 52:7 Juvenia Kraków
08.05 (sob) godz.14:00 OGNIWO Sopot 10:16 bez publiczności Master Pharm Łódź
02.05 (nd) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 17:18 bez publiczności OGNIWO Sopot
17.04 (sob) godz.15:00 OGNIWO Sopot 34:14 bez publiczności Edach Budowlani Lublin
11.04 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin 12:32 bez publiczności OGNIWO Sopot

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT
2 Master Pharm Łódź
3 Orkan Sochaczew
4 Skra Warszawa
5 Awenta Pogoń Siedlce 
6 LECHIA GDAŃSK
7 Edach Budowlani Lublin
8 Juvenia Kraków
9 ARKA GDYNIA
10 Sparta Jarocin
  • FINAŁ
  • OGNIWO SOPOT - Master Pharm Łódź 19:15 (13:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Skra Warszawa - Orkan Sochaczew 0:17 (0:10)
  • Kolejność na miejscach 5-10 ustalona po rozegraniu sezonu zasadniczego systemem każdy z każdym mecz i rewanż (18 kolejek)
  • Baraż o prawo gry w ekstralidze w sezonie 2021/22
  • Sparta Jarocin - Posnania Poznań 3:17 (3:10)
  • Posnania awansowała, Sparta została zdegradowana

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa