Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 79%[151]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Master Pharm Łódź
(TYP 2) 20%[39]
 
04.07 nd
godz. 15:00
19
:
15
Master Pharm Łódź
Ogniwo Sopot mistrzem Polski w rugby. W finale wygrało z Master Pharm Łódź 19:15 Ogniwo Sopot mistrzem Polski w rugby. W finale wygrało z Master Pharm Łódź 19:15 wideo 4 lipca 2021 (53 opinie)

Ogniwo Sopot pokonało Master Pharm Łódź 19:15 (13:6) w finale ekstraligi...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.10 (30 ocen)

Zawodnicy

Wojciech Piotrowicz
ocena
4.10 (31 ocen)
Robert Olszewski
ocena
4.09 (33 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
4.08 (26 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
4.06 (32 oceny)
Wiaan Griebenow
ocena
4.00 (27 ocen)
Thomas Fidler
ocena
4.00 (26 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena
4.00 (28 ocen)
Roman Żuk
ocena
4.00 (28 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.00 (30 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
4.00 (30 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
3.88 (26 ocen)
Jan Mroziński
ocena
3.75 (28 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.75 (28 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.73 (26 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.54 (28 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
3.41 (32 oceny)
Marcin Wilczuk
ocena
3.36 (33 oceny)
Adam Piotrowski
ocena
3.31 (29 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
2.87 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ross Bennie-Coulson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Drewczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Grundlingh
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kakha Kavtaradze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Edward Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Misiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Pozniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
AJ Rossouw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paul Walters
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (sob) godz.14:00 Awenta Pogoń Siedlce typuj OGNIWO Sopot
02.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
16.10 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków typuj OGNIWO Sopot
23.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Edach Budowlani Lublin
30.10 (sob) ARKA Gdynia OGNIWO Sopot
18.09 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot 32:17 UpFitness Skra Warszawa
05.09 (nd) godz.13:50 Orkan Sochaczew 9:31 OGNIWO Sopot
29.08 (nd) godz.14:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany Master Pharm Rugby SA Łódź
21.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:15 Posnania
04.07 (nd) godz.15:00 OGNIWO Sopot 19:15 Master Pharm Łódź

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 3 3 0 0 117:41 15
2 LECHIA GDAŃSK 4 3 0 1 105:73 15
3 Up Fitness Skra Warszawa 4 2 1 1 121:94 13
4 Edach Budowlani Lublin 4 2 0 2 107:75 12
5 Master Pharm Łódź 2 2 0 0 63:41 10
6 Orkan Sochaczew 4 2 0 2 89:97 10
7 Juvenia Kraków 4 2 0 2 73:110 9
8 ARKA GDYNIA 4 1 1 2 105:95 7
9 Awenta Pogoń Siedlce  4 0 0 4 52:133 2
10 Posnania Poznań 3 0 0 3 53:126 0

Wyniki 4 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - LECHIA GDAŃSK 29:17 (14:10)
  • ARKA GDYNIA - Awenta Pogoń Siedlce 53:8 (24:8)
  • OGNIWO SOPOT - Up Fitness Skra Warszawa 32:17 (18:10)
  • Posnania - Juvenia Kraków 16:38 (16:14)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Orkan Sochaczew 33:24 (18:17)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa