• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 48%[188]
Remis
(TYP X) 1%[6]
Wygrywa
Budowlani Łódź
(TYP 2) 51%[199]
 
21.11 sob
godz. 14:30
34
:
20
Budowlani Łódź
Komplet zwycięstw trójmiejskich rugbistów Komplet zwycięstw trójmiejskich rugbistów 21 listopada 2015 (31 opinii)

Rugbiści Arki zapewnili sobie tytułów mistrzów jesieni ekstraligi. W ostatnim...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.68 (19 ocen)

Zawodnicy

Łukasz Anuszkiewicz
ocena
4.15 (27 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
3.94 (33 oceny)
Robert Rogowski
ocena
3.86 (21 ocen)
Wojciech Karol
ocena
3.72 (25 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
3.71 (24 oceny)
Roman Żuk
ocena
3.65 (17 ocen)
Maciej Wojtkuński
ocena
3.60 (15 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.59 (17 ocen)
Robert Graban
ocena
3.59 (17 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.58 (19 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
3.58 (19 ocen)
Dariusz Pionk
ocena
3.58 (19 ocen)
Grzegorz Szczepański
ocena
3.56 (16 ocen)
Marcin Pogorzelski
ocena
3.56 (16 ocen)
Sławosz Hodura
ocena
3.53 (17 ocen)
Roland Iwańczuk
ocena
3.50 (16 ocen)
Piotr Gruza
ocena
3.41 (17 ocen)
Marek Zając
ocena
3.20 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Aurelien Azar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paul Davallet
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Elend
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Irla
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kornath
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kevin Kornath
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Kreska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kurdelski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Lenkiwskij
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pietryk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Piotrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Schulte-Noelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Wechsel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Zeszutek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.06 (sob) godz.12:00 Orlen Orkan Sochaczew 22:18 OGNIWO Sopot
18.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 16:22 Awenta Pogoń Siedlce
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 24:8 Juvenia Kraków
20.04 (sob) godz.19:30 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk 12:36 OGNIWO Sopot
13.04 (sob) godz.12:00 OGNIWO Sopot 38:24 Edach Budowlani Lublin
30.03 (sob) godz.15:30 Orkan Sochaczew 34:21 OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 0:25 walkower, na boisku 18:27 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Awenta Pogoń Siedlce 0 0 0 0 0:0 0
2 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
3 Edach Budowlani Lublin 0 0 0 0 0:0 0
4 Juvenia Kraków 0 0 0 0 0:0 0
5 KS WizjaMed Budowlani Łódź 0 0 0 0 0:0 0
6 Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
7 Ogniwo Sopot 0 0 0 0 0:0 0
8 Orlen Orkan Sochaczew 0 0 0 0 0:0 0
9 Rugby Białystok 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Ogniwa