Terminarz

Sezon:
27.06 (sob) g.12:00
LECHIA Gdańsk 34:19 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.06 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 23:21 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.05 (sob) g.11:00
OGNIWO Sopot 21:26 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.05 (nd) g.13:00
OGNIWO Sopot 26:20 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (nd) g.13:00
OGNIWO Sopot 5:46 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.04 (sob) g.16:00
Budowlani Łódź 45:5 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (sob) g.11:00
LECHIA Gdańsk 23:6 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (sob) g.14:30
ARKA Gdynia 41:12 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (nd) g.13:30
OGNIWO Sopot 13:28 Master Pharm Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (sob) g.14:30
OGNIWO Sopot 25:23 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (nd) g.12:00
OGNIWO Sopot 12:16 ARKA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (sob) g.15:00
Master Pharm Budowlani Łódź 25:20 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (sob) g.14:00
OGNIWO Sopot 25:23 ARKA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (nd) g.14:00
Awenta Pogoń Siedlce 29:21 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (nd) g.15:00
OGNIWO Sopot 14:29 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (sob) g.17:00
Posnania 15:32 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.09 (nd) g.14:00
OGNIWO Sopot 37:20 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.08 (nd) g.14:00
Juvenia Kraków 3:36 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.08 (nd) g.15:00
Master Pharm Budowlani Łódź 38:21 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA
2 Budowlani Łódź
3 LECHIA GDAŃSK
4 OGNIWO SOPOT
5 Pogoń Siedlce
7 Orkan Sochaczew
6 Juvenia Kraków
8 Posnania
  • FINAŁ
  • ARKA GDYNIA - Budowlani Łódź 24:19 (18:9)
  • Degradacja: Juvenia Kraków (wycofała się z gry w ekstralidze w przyszłym sezonie)
  • Awans z I ligi: Skra Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Elzbieta Tomkowska 7 20 100%
2. Zygmunt Bębenek 7 20 100%
3. Grzegorz Szustkiewicz 7 20 100%
4. Andrzej Starzyński 7 20 100%
5. Andrzej Maciejewski 7 20 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »