Terminarz

Sezon:
25.06 (sob) g.18:00
OGNIWO SOPOT 10:9 ARKA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.06 (sob) g.17:30
OGNIWO Sopot 29:25 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.06 (sob) g.17:35
Budowlani Łódź 34:3 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.05 (sob) g.17:30
OGNIWO Sopot 22:15 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.05 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 20:25 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.17:30
OGNIWO Sopot 0:39 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (sob) g.15:00
LECHIA Gdańsk 52:5 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.12:00
Posnania 0:25
walkower
OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (sob) g.15:00
LECHIA Gdańsk 50:7 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.13:00
Budowlani Łódź 18:6 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.15:00
OGNIWO Sopot 32:21 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (sob) g.14:00
OGNIWO Sopot 36:18 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.14:30
OGNIWO Sopot 34:20 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (sob) g.14:00
Skra Warszawa 15:38 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 23:21 Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.17:00
OGNIWO Sopot 35:18 Posnania przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (nd) g.16:20
OGNIWO Sopot 10:49 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.09 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 42:12 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.09 (sob) g.17:30
OGNIWO Sopot 36:19 Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.08 (nd) g.17:00
Orkan Sochaczew 12:30 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.08 (sob) g.12:00
Pogoń Siedlce 22:17 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Budowlani Łódź
2 LECHIA GDAŃSK
3 OGNIWO SOPOT
4 ARKA GDYNIA
5 Pogoń Siedlce
6 Orkan Sochaczew
7 Skra Warszawa
8 Posnania

* Posnania nie przystąpiła do rundy wiosennej.

  • FINAŁ
  • Budowlani Łódź - LECHIA GDAŃSK 17:10 (9:3)
  • Mecz o 3. miejsce
  • OGNIWO SOPOT - ARKA GDYNIA 10:9 (10:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Włodzimierz Kamelski 19 47 89.5%
2. Grzegorz Szustkiewicz 19 46 89.5%
3. Sufcia Jagularownia 19 44 89.5%
4. Bartosz Bytof 18 43 94.4%
5. Andrzej Starzyński 19 43 89.5%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »