• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
10.11 (sob) g.18:00
Master Pharm Budowlani SA Łódź 38:16 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (nd) g.14:00
Pogoń Awenta Siedlce 15:23 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.14:00
Orkan Sochaczew 24:27 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (sob) g.15:00
Budowlani SA Łódź 41:11 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (sob) g.15:00
OGNIWO Sopot 71:6 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.09 (sob) g.17:00
OGNIWO Sopot 37:14 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.09 (sob) g.15:00
OGNIWO Sopot 18:17 Budowlani SA Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.09 (sob) g.15:00
LECHIA Gdańsk 17:24 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.08 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 15:31 Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.06 (nd) g.13:00
Budowlani Lublin 16:34 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.06 (sob) g.15:45
Juvenia Kraków 5:38 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.06 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 38:14 Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.05 (nd) g.18:00
Pogoń Siedlce 11:9 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.05 (nd) g.14:00
Skra Warszawa 17:28 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.04 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 80:13 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (sob) g.14:30
OGNIWO Sopot 62:0 Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Budowlani SA Łódź
2 OGNIWO SOPOT
3 Pogoń Siedlce
4 LECHIA GDAŃSK
5 Orkan Sochaczew
6 Budowlani Lublin
7 Skra Warszawa
8 Juvenia Kraków
9 ARKA GDYNIA
10 KS Budowlani Łódź
  • Finał
  • Budowlani SA Łódź - Ogniwo Sopot 38:16 (12:6)
  • o 3. miejsce
  • Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk 5:0 (0:0)
  • Półfinały
  • Pogoń - Ogniwo 15:23 (10:3)
  • Budowlani SA - Lechia 41:21 (27:11)
  • Baraż o utrzymanie
  • KS Budowlani Łódź - Arka Rumia (walkower, goście zrezygnowali z gry)
Półfinały
Budowlani SA Łódź
1 miejsce po rundzie zasadniczej
41
Pogoń Siedlce
2 miejsce po rundzie zasadniczej
15
LECHIA GDAŃSK
4 miejsce po rundzie zasadniczej
21
OGNIWO SOPOT
3 miejsce po rundzie zasadniczej
23
Finał
Budowlani SA Łódź
zwycięzca półfinału 1
38
OGNIWO SOPOT
zwycięzca półfinału 2
16

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Dzisiejsi jubilaci

Artur Ciechanowicz
Artur Ciechanowicz
Wiek: 25 lat

Portal Trojmiasto.pl życzy wszystkiego najlepszego

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 24.09.2023 godz. 13:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

95%

164 typowania

x

0%

1 typowanie

2

5%

8 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Lech Zaremba 4 14 100%
2. Andrzej Maciejewski 4 13 100%
3. Arkadiusz Kunowski 4 13 100%
4. Beata Xxxv 4 12 100%
5. J. L. 4 11 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »