• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
26.06 (nd) g.18:00
OGNIWO Sopot 16:17 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.06 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 13:26 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.06 (sob) g.15:00
Edach Budowlani Lublin 15:20 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.05 (sob) g.18:00
OGNIWO Sopot 40:22 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.05 (nd) g.14:00
LECHIA Gdańsk 23:38 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 48:14 Awenta Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (sob) g.14:00
Up Fitness Skra Warszawa 13:25 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.13:00
OGNIWO Sopot 11:21 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.15:00
Master Pharm Łódź 10:18 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (sob) g.15:00
Posnania 15:31 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 27:24 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (nd) g.14:00
OGNIWO Sopot 13:17 Master Pharm Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 56:19 Edach Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.14:00
Juvenia Kraków 20:45 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (sob) g.16:00
Awenta Pogoń Siedlce 14:57 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.17:00
OGNIWO Sopot 32:17 UpFitness Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.09 (nd) g.13:50
Orkan Sochaczew 9:31 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.08 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 54:15 Posnania przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orkan Sochaczew
2 OGNIWO SOPOT
3 Up Fitness Skra Warszawa
4 LECHIA GDAŃSK
5 Edach Budowlani Lublin
6 Master Pharm Łódź
7 ARKA GDYNIA
8 Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce 
10 Posnania Poznań
  • Mecz o trzecie miejsce:
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 6:26 (6:6)
  • Finał:
  • OGNIWO SOPOT - Orkan Sochaczew 16:17 (10:10)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 08.10.2022 godz. 16:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

97%

139 typowań

x

0%

0 typowań

2

3%

4 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Małgorzata Starzyńska 5 16 100%
2. Aneta Starzyńska 5 16 100%
3. Karol Ellwart 5 16 100%
4. Robert Jaworski 5 16 100%
5. Tomasz Bobkowski 5 16 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »