Wiadomości

Olympus Eurocolor Cup 2001.

City Tennis Club i firma Eurocolor zapraszają do udziału w turnieju Olympus Eurocolor Cup 2001, który odbędzie się w Gdańsku, 18-20 sierpnia.

Jest to druga edycja cyklu turniejów, który według zamierzeń organizatorów ma być imprezą odbywającą się co rok. Impreza ta jest przeznaczona dla dwunastolatków. Mecze będą się odbywać na kortach klubu tenisowego Witen przy ulicy Wiejskiej. Rywalizacja będzie toczyła się wyłącznie w grze pojedynczej systemem pucharowym.

Dla pierwszych czterech chłopców i czterech dziewcząt przewidziane są puchary i nagrody. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się do tej pory ponad 40 zawodników, m.in. z Jeleniej Góry, Poznania, Warszawy, Zakopanego, Częstochowy i wielu innych miast.

W ramach Olympus Eurocolor Cup 2001 odbędzie się również turniej VIP-ów, w którym swój udział potwierdzili m.in.: Jerzy Jędykiewicz, Longin Pastusiak, i Tomasz Stockinger.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2020

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »