• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

PRZENIESIONY Xtreme Stage: Sarius / Gruby Mielzky / Miły ATZ

Zapraszamy na wydarzenie jakiego w Gdyni jeszcze nie było. Xtreme Stage jedyne w swoim rodzaju zimowe połączenie letnich sportów ekstremalnych z muzyką i koncertami. Szykujcie się na dużą dawkę adrenaliny, solidne koncerty i afterparty do rana!

maj 20

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
cze 15

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 79 zł
 
Aktualizacja
Niestety, w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. (poz. 2311) w sprawie nowych obostrzeń epidemicznych, kluby zostały zamknięte. Tym samym nie jesteśmy w stanie zorganizować wydarzenia w zaplanowanym terminie, tj. 14-16 stycznia 2022 r. Imprezy jednak nie odwołujemy, a jedynie przesuwamy w czasie.

Informując Was o zmianie terminu pierwszej edycji Xtreme Stage, chcieliśmy od razu przekazać Wam nową datę wydarzenia. Ustanowienie nowego terminu, z powodu wielu czynników, nie jest jednak proste. Na tę chwilę możemy Wam jedynie zdradzić, że planujemy zorganizować event na wiosnę.
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeśli jednak chcielibyście zwrócić wejściówki, prosimy Was o maila w tej sprawie na adres kontakt@swiper.site

Obiecujemy poinformować Was o nowym terminie najszybciej, jak będzie to możliwe.


Xtreme Stage - festiwal sportów ekstremalnych
Połączenie sportów ekstremalnych i muzyki na żywo. Tak w największym skrócie opisać można Xtreme Stage. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w Gdyni, w połowie stycznia. W ciągu dnia na specjalnie wybudowanym wewnątrz klubu Ucho skateparku zmierzą się profesjonalni sportowcy. Wieczorem zaś przeszkody zostaną odsunięte, na ekstremalnej scenie wystąpią raperzy, a po nich,
na Afterparty - DJ-e.

2021 był wyjątkowym rokiem dla sportów ekstremalnych, gdyż zaliczyły one swój debiut na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Pomimo tego faktu, wciąż są̨ to dyscypliny, które nie mogą̨ liczyć na takie wsparcie finansowe i zainteresowanie sponsorów, jak ma to miejsce w przypadku popularniejszych odmian sportu. Nie zraża to jednak zawodników, którzy niejednokrotnie już udowodnili, jak ważne w ekstremalnych dyscyplinach jest połączenie talentu i pasji. Właśnie z myślą̨ o takich ludziach wychodzimy z inicjatywą stworzenia imprezy w pozornie "martwym" sezonie, jakim jest zima.

Zawody skupiałyby miłośników BMX'ów, rolek, hulajnóg i deskorolek. Festiwal Xtreme Stage to unikalne wydarzenie i potencjalnie jedyny zimowy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce, który w jednym miejscu łączy aktywność ruchową z muzyką.

W piątek 14/01 na naszym ekstremalnym skateparku odbędą się zawody deskorolkowe. Wieczorem tego samego dnia na scenie pojawią się Gruby Mielzky, Miły ATZ i Augustyn. Afterparty poprowadzi DJ Hammer. Dzień później na skateparku rywalizować będą rolkarze, a po nich riderzy na BMX'ach. Gwiazdą wieczoru będzie Sarius, ale oprócz niego wystąpi też Ja.nkes. Po koncertach imprezę do białego rana poprowadzi DJ Pablo Lemke. Ostatniego dnia festiwalu na skateparku pojawią się hulajnogi. 

Szacujemy, że każdego dnia na Xtreme Stage pojawi się kilkaset osób. Impreza choć nieduża, zorganizowana będzie na najwyższym poziomie. Tymczasowy skatepark wewnątrz klubu Ucho wybuduje Skate Arena - właściciel największego krytego skateparku w Trójmieście. Przy koncertach współpracujemy bezpośrednio z Fresh N Dope - organizatorem wielu rapowych festiwali, w tym również na takich obiektach jak np. Ergo Arena. Xtreme Stage współpracuje również z agencją eventowo-marketingową Promotion 360 - jednym z liderów w branży na terenie północnej Polski. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło m. in. radio ESKA i portal trojmiasto.pl.

Informacje o festiwalu na bieżąco będą się pojawiać na Facebooku.

Sprzedaż biletów na Xtreme Stage prowadzona jest w serwisie Swiper(od 25 listopada).
 
Plan imprezy
Piątek, 14/01:

- Zawody: deskorolki
- Line-up: Gruby Mielzky / Miły ATZ / Augustyn
- Afterparty: DJ Hammer
Sobota, 15/01:
- Zawody: rolki / BMX
- Line-up: Sarius / Ja.nkes
- Afterparty: DJ Pablo Lemke
Niedziela, 16/01:
Spotkanie z PRO Scooter Riderem
Scooter Open Skatepark


Współorganizatorzy:
Fresh N Dope
Skate Arena
Promotion 360
PATRONAT MEDIALNY:
Radio ESKA
Trójmiasto.pl
Radio MORS UG

Informacja o biletach

Cennik biletów:
- Bilety jednodniowe na piątek lub sobotę: 49 zł (cena dla puli I, dla puli II 59 zł i puli III – w dniu wydarzenia – 69 zł)
- Bilety dwudniowe na piątek i sobotę: 79 zł (cena dla puli I, dla puli II 89 zł i puli III – w dniu wydarzenia – 99 zł)
- Bilety jednodniowe na niedzielę: 19 zł
- Bilety jednodniowe dla zawodników: 39 zł*
*aby skorzystać ze z tańszego biletu, zawodnik musi odebrać pakiet startowy do wyznaczonej godziny przed rozpoczęciem zawodów.
Konkretna godzina zostanie jeszcze podana.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

21.05 g.17.30
Raków Częstochowa
22.05 g.12.40
Sandecja Nowy Sącz
22.05 g.14.00
ROW Rybnik
22.05 g.18.00
Świt Skolwin
28.05 g.16.00
Edach Budowlani Lublin
15.05 g.16.00
Juvenia Kraków
15.05 g.15.00
Zagłębie Lubin
14.05 g.20.00
Pogoń Szczecin
14.05 g.11.00
Stolem Gniewino