Lechia zagubiła się w Puszczy

21 września 2016 (artykuł sprzed 7 lat)

Flavio Paixao kapitalnym wolejem skruszył obronę Puszczy Niepołomice, ale okazało się to za mało na ćwierćfinał Pucharu Polski. Flavio Paixao kapitalnym wolejem skruszył obronę Puszczy Niepołomice, ale okazało się to za mało na ćwierćfinał Pucharu Polski.

Do sensacji doszło w Niepołomicach. II-ligowa Puszcza awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski po zwycięstwie nad Lechią Gdańsk w karnych 4:2. Po 120 minutach gry było 1:1. Tym razem biało-zielonym nie dopisało szczęście, gdyż strzelali w słupek i poprzeczkę, ale przede wszystkim podopieczni Piotra Nowaka są winni sami sobie. Co prawda mieli optyczną przewagę, ale wolno rozgrywali piłkę, chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, a nawet jak zdobyli prowadzenie - nie potrafili utrzymać korzystnego wyniku do końca. Ponadto nie trafione było zestawienie składu. W dogrywce wicelider ekstraklasy został bez żadnego nominalnego napastnika, a w drugiej linii przez cały czas występowało dwóch defensywnych pomocników.

22 Sobieszczyk - 4 Furtak, 23 Stawarczyk, 3 Czarny, 28 Mikołajczyk - 7 Kotwica, 8 Uwakwe - 17 Żurek, 18 Lepiarz, 14 Łączek - 10 Domański
Sędziowie: Lasyk (Bytom) oraz Szczurek, Stępień
77 Podleśny - 41 Stolarski, 2 Janicki, 5 Vitoria, 3 Wawrzyniak - 4 Kovacević, 38 Gamakow - 28 F.Paixao, 14 Wiśniewski, 17 Haraslin - 19. M.Paixao
  • 46' 18 Lepiarz Zmiany 19 Orłowski
  • 76' 17 Żurek Zmiany 11 Radziemski
  • 106' 10 Domański Zmiany 9 Krzysztoń
  • 73' 19 M.Paixao Zmiany 23 Wojtkowiak
  • 79' 28 F.Paixao Zmiany 7 Krasić
  • 88' 14 Wiśniewski Zmiany 27 Wolski
  • 86' Domański karny
  • 66' F.Paixao
  • 35' Kotwica
  • 91' Czarny
  • 72' Kovacević

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Tak jak zapowiadaliśmy w "18", która była wytypowana do meczu z Lechem, przed grą w Niepołomicach zaszły trzy zmiany

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NASTAWIENIU LECHII PRZED MECZEM Z II-LIGOWCEM

Jeszcze większe zmiany w "11". Z piłkarzy, którzy zaczęli mecz z Lechem, w podstawowym składzie pozostali tylko bracia Paixao i Wawrzyniak (LECHIA), który będzie dziś kapitanem
Bardziej "11" przypomina tę, która grała w Gliwicach w 1/16 finału Pucharu Polski. Mecz, który został rozstrzygnięty po karnych, na Puszczę wyjście 6 piłkarzy

TAK RELACJONOWALIŚMY MECZ W GLIWICACH, KTÓRY LECHIA KOŃCZYŁA W "9"
dla Kanadyjczyka Vitorii (LECHIA) jest to oficjalny debiut w Lechii
rezerwa Lechii: 32 Milinković-Savić, 6 Sławczew, 7 Krasić, 22 Maloca, 23 Wojtkowiak, 27 Wolski, 30 Nunes
w Puszczy tylko jedna zmiana w "11" w porównaniu z ostatnim meczem II ligi przegranym u siebie z Rakowem Częstochowa 0:2. Za Gajewskiego gra Żurek (PUSZCZA)
rezerwowi Puszczy: 12 Staniszewski, 2 Barbus, 6 Gajewski, 9 Krzysztoń, 11 Radziemski, 15 Kuliga, 19 Orłowski
piłkarze wychodzą do prezentacji. Lechia na biało-zielono. Puszcza niebieskie stroje
od środka rozpoczęła Lechia
1'
Sobieszczyk (PUSZCZA) przejął piłkę po dośrodkowaniu Stolarskiego (LECHIA)
2'
doping z sektora gości. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem rozpoczęło się i trwa do teraz skandowanie" "Jesteśmy tam, gdzie nasza Lechia gra"
2'
kontra gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Łączka
4'
już pierwsze minuty pokazują, jaki obraz będzie tego meczu. Puszcza cofnięta na własną połowę, Lechia rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym
5'
Haraslin (LECHIA) przejął piłkę w polu karnym, ale uderzył obok bramki
7'
po akcji Domańskiego (PUSZCZA) i Łączka dośrodkowanie tego ostatniego nie doszło do kolegów wbiegających w pole karne
7'
kolejna akcja Puszczy lewą stroną, czyli tam gdzie broni Stolarski (LECHIA)
8'
Lechia doskonali grę w ustawieniu 1-4-2-3-1. Mimo że rywal nie wydaje się zbyt trudny to trener Nowak do drugiej linii wpisał dwóch defensywnych pomocników
9'
powinno być 1:0 dla gospodarzy. Łączek (PUSZCZA) przestrzelił w idealnej sytuacji. Znów akcja lewym skrzydłem. Tym razem defensorom Lechii uciekł Mikołajczyk, a po jego dośrodkowaniu Vitoria nie pozwolił uderzyć Domańskiemu, ale do piłki doskoczył jeszcze wspomniany Łączek, który był bez żadnej opieki
11'
Sobieszczyk (PUSZCZA) obronił strzał M.Paixao (LECHIA)
13'
pierwszy róg dla Lechii
14'
bez zagrożenia dla gospodarzy po dośrodkowaniu z rogu Wiśniewskiego (LECHIA)
16'
Lechia od kilku minut nie opuszcza połowy Puszczy
16'
strzał z dystansu Gamakowa (LECHIA). Sobieszczyk (PUSZCZA) końcami palców sparował piłkę na róg
16'
kolejna wrzutka z rogu Wiśniewskiego (LECHIA), ale radzą sobie z tą piłką obrońcy gospodarzy
17'
jak Lechia atakuje to przechodzi do ustawienia 1-4-3-3
18'
aktywnie też grają boczni pomocnicy. Często do akcji ofensywnych włączają się Stolarski (LECHIA) i Wawrzyniak (LECHIA)
19'
przedarł się lewym skrzydłem Haraslin (LECHIA), ale żaden z trzech wbiegających w "16" piłkarzy Lechii nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Słowaka
21'
Gdy piłkarz Lechii mija rywala 30 metrów od bramki Puszczy, wówczas gospodarze na ogół faulują. Warto zrobić użytek z tych stałych fragmentów gry
22'
"Gdańska Lechia" - skandowanie z trybun
24'
spokojne tempo tego meczu. Wolno rozgrywając piłkę trudno, Lechii rozciągnąć defensywę rywali
26'
nie najlepszy stan murawy. Coraz więcej wyrwanych kęp trawy
27'
M.Paixao (LECHIA) sfaulowany około 25 metrów przed bramką Puszczy przez Czarnego (PUSZCZA)
28'
przekombinowała Lechia przy tym wolnym. Najpierw Flavio do Marco, a ten wycofał do Kovacevicia (LECHIA), który został zablokowany
29'
"Lechia gol" - z trybun
30'
dziwna decyzja Stolarskiego (LECHIA). Obrońca z ostrego kąta strzelał wysoko nad bramką, choć w pole bramkowe wbiegało dwóch jego kolegów
33'
trzech piłkarzy równocześnie leży na murawie. Sędzia przyznał wolnego gospodarzom, gdyż uznał że faulował Wiśniewski (LECHIA)
35'
Żółtą kartką został ukarany Kotwica (PUSZCZA), który nie pozwolił na szybkie rozegranie F.Paixao piłki z wolnego
36'
nadal schematyczne ataki Lechii nie mogą rozbić skomasowanej defensywy rywali
36'
"Lechijko, my chcemy gola" - skandowanie z sektora gości
38'
Czarny (PUSZCZA) przerwał akcję Wiśniewskiego (LECHIA), ale jak się przewracał dotknął piłkę ręką. Wolny dla Lechii około 25 metrów od bramki
39'
Sobieszczyk (PUSZCZA) złapał piłkę po nie najmocniejszym strzale z wolnego Kovacevicia (LECHIA)
40'
Mikołajczyk (PUSZCZA) zablokował F.Paixao (LECHIA), a Sobieszczyk (PUSZCZA) spokojnie złapał piłkę zagrywaną w "16" jego drużyny
43'
kolejny stały fragment gry tym razem po faulu na Haraslinie (LECHIA), ale znów dośrodkowanie Wiśniewskiego (LECHIA) nie zrobiło krzywdy gospodarzom
44'
teraz Puszcza poszła większą liczbą piłkarzy do przodu i straciła piłkę. Na szybką kontrę Haraslinowi (LECHIA) nie pozwolił jednak Stawarczyk (PUSZCZA), który wślizgiem wybił piłkę w aut
44'
zbyt wysoko podniesiona noga F.Paixao (LECHIA) w polu karnym. Wolny dla Puszczy
45'
minuta doliczona do pierwszej połowy
45+1
Łączek (PUSZCZA) wyszedł sam na sam z Podleśnym (LECHIA), ale był na spalonym i sędzia przerwał akcję
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. W NIEPOŁOMICACH BEZ GOLI
Przed rokiem Lechia wygrała w Niepołomicach 5:1, a do przerwy prowadziła już 2:1. Teraz goli nie ma, gdyż gdańszczanie zagrali zbyt wolno i schematycznie. Biało-zieloni nabijali wszystkie statystyki z wyjątkiem tych najważniejszych, bramkowych. W posiadaniu piłki mają przewagę 74:26, a w strzałach 10:2, w tym celnych 4:0. Jednak paradoksalnie to gospodarze mieli najlepszą okazję na otwarcie wyniku. W idealnej sytuacji, po jednej z nielicznych kontr przestrzelił Łączek (PUSZCZA). Ostrzeżeniem dla Lechii niech będzie też sytuacja z ostatniej minuty, gdy sam sam z gdańskim bramkarzem wychodził Łączek (PUSZCZA), ale tym razem jeszcze gości uratował spalony.
Natomiast Sobieszczyka (PUSZCZA) przed przerwą do największego wysiłku zmusił Gamakow (LECHIA) po uderzeniu z dystansu. Jeśli Lechia nie przyspieszy gry, to warto, by podejmowała więcej takich prób jak Bułgara, gdyż w gąszczu nóg, który jest w "16" rywali i tuż przed nią, zawsze może przydarzyć się rykoszet, który zmyli bramkarza bądź też wyprowadzi w pole jak na razie dobrze zorganizowaną defensywę Puszczy.
46'
PUSZCZA przeprowadza zmianę w przerwie. Boisko opuszcza Lepiarz, w jego miejsce wchodzi Orłowski.
46'
Drugą połowę rozpoczęła Puszcza. Lechia bez zmian w składzie
46'
"Lechijko, tylko zwycięstwo" - przypominają kibice
47'
Orłowski (PUSZCZA) był czołowym snajperem III ligi w barwach Górnika Wałbrzych. Wychodzi zatem na to, że trener Tułacz wzmocnił... ofensywę gospodarzy
48'
Domański (PUSZCZA) nie doszedł do piłki. Przejął ją Podleśny (LECHIA)
49'
Wawrzyniak (LECHIA) w kierunku Haraslina (LECHIA), który już pod koniec pierwszej połowy pojawił się na prawym skrzydle i tak też zaczął drugą połowę, choć to nominalny lewoskrzydłowy
49'
przepychanki piłkarzy. Zaczęło się od nakładki Kovacevicia (LECHIA) na Kotwicy (PUSZCZA)
51'
odważnie rozpoczęła Puszcza po przerwie. Utrzymuje grę na razie z dala od własnej bramki
53'
tego nie było w pierwszej połowie. Puszcza swobodnie wymienia sobie podania przed "16" Lechii
54'
Wawrzyniak (LECHIA) zablokował dośrodkowanie Domańskiego (PUSZCZA) będzie róg dla gospodarzy
54'
krótko rozegrany róg przez Puszczę i strzał Żurka, który jednak nie trafił do celu
55'
atak F.Paixao (LECHIA), ale faulował w polu karnym rywali
56'
Lechia nadal gra wolno, by nie napisać, iż dostojnie
56'
niecelny strzał z dystansu Łączka
57'
po akcji Haraslina (LECHIA) sytuację pod własną bramką wyjaśnił Stawarczyk (PUSZCZA)
58'
starcie Wiśniewskiego (LECHIA) z Czarnym (PUSZCZA) w narożniku boiska. Od bramki rozpocznie Puszcza
58'
"Gdańska Lechia" - z trybun
58'
na boisku Puszcza coraz dalej od własnej bramki rozbija ataki Lechii, a sama próbuje atakować większą liczbą zawodników niż to robiła przed przerwą
59'
niecelny strzał Domańskiego (PUSZCZA) z dystansu
60'
to też nowa jakość w Puszczy po przerwie. W pierwszej połowie ani razu nie uderzała z dystansu.
61'
trener Nowak wydaje się spokojnie obserwuje mecz, gdyż głównie siedzi na ławce i od czasu do czasu tylko pokrzykuje na to co robią jego podopieczni
62'
Lechia zamyka Puszczę na jej połowie. Stara się zagrać wreszcie na jeden kontakt i przyspieszyć grę
63'
niecelny strzał głową M.Paixao (LECHIA), ale i tak był na spalonych. Ale wreszcie była zaskakująca akcja. Poszła długa piłka z obrony, a F.Paixao (LECHIA) bez przyjęcia od razu odegrał do brata bliźniaka
64'
Podleśny (LECHIA) przejął piłkę po akcji Orłowskiego (PUSZCZA)
64'
szybka odpowiedź Lechii, ale Wiśniewski (LECHIA) wrzucił futbolówkę na górną siatkę bramki gospodarzy
66'
[0:1] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki F.Paixao. Kapitalny strzał z woleja Portugalczyka niemal z narożnika pola bramkowego po wrzutce z prawego skrzydła Haraslina
68'
Sobieszczyk (PUSZCZA) interweniuje poza polem karnym, wybijając piłkę spod nóg M.Paixao (LECHIA). Wreszcie dobra, prostopadła piłka od Wiśniewskiego
68'
bramkarz gospodarzy przy tej interwencji nabawił się kontuzji
70'
gra wznowiona. Sobieszczyk (PUSZCZA) pozostał w bramce
72'
Żółtą kartką został ukarany Kovacević (LECHIA) po faulu na Uwakwe
73'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza M.Paixao, w jego miejsce wchodzi Wojtkowiak.
73'
nominalny obrońca zmienił w Lechii napastnika. Będą także korekty w ustawieniu "11"
74'
niecelny strzał Haraslina (LECHIA)
76'
PUSZCZA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Żurek, w jego miejsce wchodzi Radziemski.
78'
F.Paixao (LECHIA) jest teraz napastnikiem. Wojtkowiak (LECHIA) ustawiony jako prawoskrzydłowy
79'
Lechia pozwala teraz pograć piłką rywalom. Sama ustawia pressing dopiero w środku boiska
79'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza F.Paixao, w jego miejsce wchodzi Krasić.
80'
Lechia teraz bez klasycznego napastnika. W ataku ustawiony Krasić (LECHIA)
82'
Lechia sprawia wrażenie jakby już oczekiwała na końcowy wynik i jak najmniejszym nakładem sił chciała zdobyć ćwierćfinał Pucharu Polski
82'
"W Wolnym Mieście..." - z sektora gości
83'
Lechia długo rozgrywa teraz piłkę na własnej połowie
84'
Wiśniewski (LECHIA) do pozycji sam na sam wypuścił Haraslina (LECHIA), ale ten za długo składał się do strzału i zdążył wrócić Furtak (PUSZCZA) i zablokować Słowaka
84'
kontra gospodarzy. Zablokowany strzał Uwakwe (PUSZCZA)
85'
karny dla Puszczy. 15 metrów od własnej bramki spóźniony Vitoria sfaulował Uwakwe
86'
[1:1] PUSZCZA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Domański z karnego. Podleśny rzucił się w lewy róg i tam została skierowana piłka, ale uderzenie było na tyle silne i precyzyjne, że bramkarz Lechii nie sięgnął piłki
86'
jeśli będzie dogrywka, to Lechia zapłaci karę za minimalizm, za próbę wygrania jak najmniejszym wysiłkiem sił, a i z tego planu nic nie wyjdzie
88'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wiśniewski, w jego miejsce wchodzi Wolski.
88'
lechiści domagali się karnego, sugerując zagranie ręką Czarnego (PUSZCZA) w "16" gospodarzy. Sędzia nakazał grać dalej
89'
poprzeczka uratowała Puszczę. Po dośrodkowaniu z wolnego Wolskiego (LECHIA) główkował Janicki (LECHIA)
89'
Lechia w natarciu
90'
4 minuty doliczone do drugiej połowy
90+3
powstrzymany atak Krasicia (LECHIA)
90+4
dośrodkowanie Haraslina (LECHIA) w "16", ale kto tam ma strzelać gole, skoro nie ma żadnego napastnika w Lechii, a Krasić szuka gry na skrzydle
90+4
zamieszanie w polu karnym Lechii, pada któryś piłkarz gospodarzy, ale o karnym nie ma mowy
90+4
REMIS 1:1. BĘDZIE POTRZEBNA DOGRYWKA
Lechia zapłaciła karę za to, że chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił, a jak już objęła prowadzenie, to nastawiła się jedynie, by "dowieźć" do końca korzystny wynik. Nie udało się to, gdyż nieodpowiedzialnie zachował się Vitoria (LECHIA). Obrońca Kanady w niegroźnej z pozory sytuacji, gdy Uwakwe (PUSZCZA) bardziej walczył o utrzymanie się przy piłce, niż szukał strzały, sfaulował nigeryjskiego pomocnika Puszczy. Uderzenie z karnego było jedynym celnym tego dnia gospodarzy, ale dzięki niemu mogą zagrać jeszcze 2x15 minut. Raz dopisało miejscowym też szczęście, gdy Janicki posłał piłkę głową w poprzeczkę.
91'
dogrywkę rozpoczęła Puszcza. Gospodarzy mają jeszcze jedną zmianę. Lechia limit personalnych roszad już wykorzystała
91'
Żółtą kartką został ukarany Czarny (PUSZCZA) za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego
92'
róg dla Lechii. Od początku dogrywki gdańszczanie ruszyli do ataku
92'
Sobieszczyk (PUSZCZA) złapał piłkę po dośrodkowaniu z rogu Krasicia (LECHIA)
93'
niebezpieczna kontra gospodarzy. Radziemski (PUSZCZA) z prawego skrzydła wrzucił w pole bramkowe do Orłowskiego (PUSZCZA), ale dobrze blokował napastnika Janickiego (LECHIA) i nie pozwolił mu na strzał
94'
po zmianach, których dokonał trener Nowak w ostatnim kwadransie regulaminowego czasu gry, Lechia w dogrywce bez nominalnego napastnika. W ataku ustawiony Wolski (LECHIA)
95'
kolejna kontra Puszczy. Przewrócił się Vitoria (LECHIA) i Orłowski (PUSZCZA) mógł zdecydowanie lepiej podać w "16", ale zagrał tak, że piłkę zdołał wybić Wojtkowiak (LECHIA)
96'
coraz więcej jest miejsca na boisku. Zmęczenie sprawia, że piłkarze już tak konsekwentnie nie realizują założeń taktycznych. Coraz więcej miejsca szczególnie w środkowej strefie boiska
97'
zmiana ustawienia z prawej strony Lechii. Wojtkowiak (LECHIA) jako obrońca, a przed nim gra Stolarski (LECHIA)
98'
99'
Podleśny (LECHIA) złapał piłkę zagrywaną z wolnego przez Mikołajczyka (PUSZCZA)
100'
Wojtkowiak (LECHIA) wywalczył róg
100'
i jeszcze jeden róg. Dośrodkowuje Wolski (LECHIA)
100'
po drugiej wrzutce zamieszanie w "16" gospodarzy, ale poradzili sobie gospodarze
101'
słupek uratował Puszczę. Strzelał Gamakow (LECHIA) sprzed pola karnego
103'
na spalonym Wolski (LECHIA)
104'
coraz krótsze akcje Lechii, gdyż kończone są niecelnymi podaniami. Nadal wolne tempo i mało zmian pozycji w przednich formacjach
105'
minutę doliczył sędzie do pierwszej połowy dogrywki
105+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY DOGRYWKI. NADAL 1:1
106'
PUSZCZA przed drugą połową dogrywki przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Domański, w jego miejsce wchodzi Krzysztoń.
106'
drugą połowę dogrywki rozpoczęła Lechia
106'
jeśli w najbliższym kwadransie nie padnie gol będą karne
108'
na razie gra w środku boiska
108'
niecelny strzał głową Krzysztonia (PUSZCZA)
109'
"Lechia gol" - skandowanie z sektora gości
111'
złe dośrodkowanie z wolnego Wolskiego (LECHIA), który wcześniej ten stały fragment sobie wywalczył
112'
kolejna zmiana ustawienia w ataku w Lechii. Teraz gra tam Haraslin (LECHIA)
113'
Kovacević (LECHIA) ryzykownie wślizgiem na środku boiska, a ma przecież kartkę. Na szczęście nie sięgnął rywala
113'
Podleśny (LECHIA) obronił strzał z 25. metra Łączka
114'
Kovacević (LECHIA) pomaga Łączkowi, którego łapią skurcze mięśnia łydki
114'
po indywidualnej akcji techniczny strzał Wolskiego (LECHIA). Dobrze broni Sobieszczyk (PUSZCZA)
115'
po wrzutce Kovacevicia (LECHIA) czarny podaje głową do bramkarza
117'
nikt nie doszedł do dośrodkowania Gamakowa (LECHIA)
118'
Stawarczyk (PUSZCZA) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Wawrzyniaka (LECHIA)
118'
Lechia stara się podkręcić tempo
118'
niecelny strzał Krasicia (LECHIA)
119'
Wojtkowiak (LECHIA) wrzucił idealną piłkę na strzał głową Kovaceviciowi (LECHIA), ale Serb uderzył lekko i pewnie obronił Sobieszczyk (PUSZCZA)
120'
minuta doliczona do drugiej połowy dogrywki
120+1
Wawrzyniak (LECHIA) wywalczył róg
120+1
z metra spudłował Gamakow (LECHIA)! Przedłużona piłka po dośrodkowaniu z rogu Wolskiego przez Wojtkowiaka i zamykający akcję Bułgar z woleja uderzył nad poprzeczką
120+1
KONIEC DOGRYWKI. REMIS 1:1. BĘDĄ KARNE
trenerzy do strzelania jedenastek wyznaczą po pięciu piłkarzy. Uderzać na bramkę będą na zmianę
Stawarczyk (PUSZCZA) 3-2
Sobieszczyk (PUSZCZA) obronił strzał Haraslina (LECHIA). Puszcza nadal prowadzi 3-2
jeśli trafi Czarny (PUSZCZA), Lechia zostanie wyeliminowana
Czarny (PUSZCZA) 4-2
nie będzie już strzelać Wawrzyniak (LECHIA), bo nawet jego trafienie nie da Lechii remisu

Opinie (452) ponad 50 zablokowanych

• Puchar Polski już macie co dalej ? (25)

• Wróć (2)

Do szkoły rybi łbie i naucz sie pisać.Jeszcze tylko wam wpitol.Zerknij na tabelę

• 17 59

• Patrzę na tabelę i... (1)

Oba zespoły dzielą dwie klasy rozgrywkowe - lechia jest wiceliderem ekstraklasy, a Puszcza zajmuje szóste miejsce w drugiej lidze.

• 59 4

• spokojnie kolego, betony są w ciężkim szoku więc nie wiedzą o co biega...

• (1)

Nowak nie pozwól na taki minimalizm wygrywania 1 bramką, bo później tak to się kończy.

• 19 3

• aha, dobra!

• 0 2

• Bardzo istotna informacja drogowa

• 15 2

• do kibiców Lechii na wyjeździe...

2' Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem rozpoczęło się i trwa do teraz skandowanie "Jesteśmy tam, gdzie nasza Lechia gra"

to teraz już wiecie gdzie jesteście? w ciemnej ... Puszczy

• 52 8

• wysłać białozielonych drewniaków do Puszczy to obciachu narobią...

• 36 3

• Gramy

O puchar Szadulek. Tam jesteśmy bezkonkurencyjni.!!!

• 33 6

• Kurde trochę wstyd znów będzie... Trójmiasto ma panować w Polsce, nie możemy sobie pozwolić na takie wpadki!

• 19 0

• No gdzie ? No gdzie ? (1)

Jest iza mistsza raczej majster polski ?