Wiadomości

FOTO: Pierwszy śnieg nie wystraszył kibiców

Najnowszy artukuł na ten temat FOTO: Piłka często wpadała do siatki
Podczas ostatniego meczu Lotosu Trefla, atakującego gdańskiej drużyny Jakuba Jarosza wspierała grupa fanek.
Podczas ostatniego meczu Lotosu Trefla, atakującego gdańskiej drużyny Jakuba Jarosza wspierała grupa fanek. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Piłkarscy kibice Arki i Lechii przedostatni raz w 2013 roku zjawili się na trybunach stadionów w Gdyni i Gdańsku, aby obejrzeć mecze swoich drużyn. Pierwsze podrygi zimy zwiastują przerwę w rozgrywkach. Na dobre rozkręciły się natomiast zmagania dyscyplin halowych.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LOTOS TREFL GDAŃSK - CERRAD CZARNI RADOM (41 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU SMS GDAŃSK - WYBRZEŻE GDAŃSK (41 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA GDYNIA - STOMIL OLSZTYN (32 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO GDYNIA - ROSA RADOM (37 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LECHIA GDAŃSK - RUCH CHORZÓW (49 zdjęć)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra

Najbliższe spotkanie Trefla

data meczu: 02.10.2021

GKS Katowice
:
TREFL Gdańsk
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Mietek Hewelt 33 71 72.7%
2. Stefan Radlicki 33 70 72.7%
3. Miś Brązuś 33 69 72.7%
4. Doktor Hip 31 68 71%
5. Damian Łupiński 33 67 69.7%

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia
6 TREFL GDAŃSK
7 Ślepsk Malow Suwałki
8 Aluron Warta CMC Zawiercie
9 GKS Katowice
10 Indykpol AZS Olsztyn
11 Cuprum Lubin
12 Cerrad Enea Czarni Radom
13 Stal Nysa
14 MKS Będzin
  • O 3. miejsce
  • PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:2
  • Dwumecz o 5. miejsce
  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 2:0
  • Dwumecz o 7. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Alurn CMC Warta Zawiercie 2:1*
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • Dwumecz o 11. miejsce
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 1:2*
  • * - wygrana w złotym secie
  • spadek do I ligi: MKS Będzin
  • awans z I ligi: BBTS Bielsko-Biała

Playoff

Ćwierćfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Jastrzębski Węgiel
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Ślepsk Malow Suwałki
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Aluron CMC Warta Zawiercie
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
PGE Skra Bełchatów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
TREFL GDAŃSK
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Asseco Resovia
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Verva Warszawa Orlen Paliwa
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Verva Warszawa Orlen Paliwa
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
0
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca półfinału 2
2

Terminarz

02.10 (sob) GKS Katowice TREFL Gdańsk
08.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Asseco Resovia LIVE!
03.04 (sob) godz.20:30 Asseco Resovia 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
31.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
27.03 (sob) godz.17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!

Najbliższe spotkanie Lechii

początek meczu: 24.07.2021 godz. 17:30 LIVE!

Jagiellonia Białystok
:
LECHIA Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

41%

104 typowania

x

23%

59 typowań

2

36%

91 typowań

TYPUJ!

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
3 Lech Poznań 1 0 1 0 0:0 1
3 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
5 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
5 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0:0 0
5 LECHIA GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0
5 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
5 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
5 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
5 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0:0 0
5 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0:0 0
5 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
5 Wisła Kraków 0 0 0 0 0:0 0
5 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0
5 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
5 Górnik Łęczna 0 0 0 0 0:0 0

Wyniki 1 kolejki:

  • Jagiellonia Białystok - LECHIA GDAŃSK (sobota, godz. 17:30)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec 1:1 (1:0)
  • Lech Poznań - Radomiak Radom 0:0
  • sobota
  • Górnik Łęczna - Cracovia
  • Legia Warszawa - Wisła Płock
  • niedziela
  • Piast Gliwice - Raków Częstochowa
  • Śląsk Wrocław - Warta Poznań
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
  • poniedziałek
  • Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Terminarz

24.07 (sob) godz.17:30 Jagiellonia Białystok typuj LECHIA Gdańsk LIVE!
02.08 (pon) godz.18:00 LECHIA Gdańsk typuj Wisła Płock
08.08 (nd) godz.20:00 Śląsk Wrocław typuj LECHIA Gdańsk
16.05 (nd) godz.17:30 Jagiellonia Białystok 2:1 LECHIA Gdańsk LIVE!
08.05 (sob) godz.17:30 LECHIA Gdańsk 1:1 bez publiczności Cracovia LIVE!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Pawel Drzewiecki 25 39 68%
2. Waldemar Niklas 27 35 63%
3. Tomasz Chrostowski 27 35 63%
4. Damian Łupiński 27 35 59.3%
5. Jacek Urbanek 27 35 55.6%

Tabela końcowa

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Azoty Puławy
4 Górnik Zabrze
5 Gwardia Opole
6 Energa Kalisz
7 Chrobry Głogów
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin
9 Zagłębie Lubin
10 MMTS Kwidzyn
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK
12 Grupa Azoty Tarnów
13 Piotrkowianin Piotrków Tryb.
14 Stal Mielec
  • baraże o utrzymanie: Piotrkowianin
  • spadek do I ligi: Stal Mielec

Terminarz

02.06 (śr) godz.17:00 Orlen Wisła Płock 29:19 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
29.05 (sob) godz.14:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:28 Zagłębie Lubin
23.05 (nd) godz.18:00 Gwardia Opole 27:18 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
15.05 (sob) godz.18:00 Stal Mielec 26:22 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
09.05 (nd) godz.15:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:24 bez publiczności MMTS Kwidzyn

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane