stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piłkarska jesień - Do Przerwy 0:1

Runda Kwalifikacyjna...

lis 11

niedziela, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 129 zł

Arka Gdynia Cup 2019

sty 4-6

piątek - niedziela

Gdynia,

W sobotę, 13 października, Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na jesienną edycję turnieju dzikich drużyn "Do Przerwy 0:1". Zapisy od godz. 9.00 na stadionie Gdańskiego Ośrodka Sportu. Pierwszy gwizdek o godz. 10.00!Październik to tradycyjna pora kiedy rozgrywana jest jesienna edycja "Do przerwy 0:1". Jak zapewnia Andrzej Kowalczys, na inauguracji obecni będą znani piłkarze Lechii Gdańsk.

- Piłkarzy Lechii zapraszamy na każdy nasz turniej. Jeśli tylko to możliwe przychodzą zobaczyć, jak grają ich młodsi koledzy i koleżanki. Zależy nam na ich obecności. Mam nadzieję, że odwiedzi nas również Mateusz Sopoćko, który jeszcze rok temu był uczestnikiem naszego turnieju, a dzisiaj gra z Lechią w Ekstraklasie. Cieszę się, że udało mu się przebić do pierwszej drużyny w tak młodym wieku. Wierzę, że jeszcze wiele osiągnie jako zawodowy piłkarz, oczywiście najlepiej, gdyby to było w barwach Lechii. Tego mu serdecznie życzę. - mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju Do Przerwy 0:1.

Do udziału w najbliższym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2006 i młodsi, rocznik 2003/2005, rocznik 2000/2002 i rocznik 1999 i starsi.

Podczas turnieju, równolegle do rozgrywanych meczów, odbędą się warsztaty dla młodzieży w wieku 14-17 lat z zakresu przeciwdziałania narkomanii. Zawodnicy będą mieli m.in. do pokonania tor przeszkód w narkogoglach (dzięki współpracy z Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień), a także okazję porozmawiać z psychologiem zajmującym się tematyką uzależnień.

- Zależy nam, aby oprócz świetnej zabawy jaką jest gra w piłkę nożną, zaoferować uczestnikom turnieju również inne ciekawe propozycję. Hasło zawodów "Nie biorę, wybieram piłkę!" ma zwrócić uwagę naszych zawodników, a przede wszystkim ich opiekunów, że problem wszelkiego rodzaju używek tj. narkotyki, papierosy czy alkohol, dotyczy także dzieci i młodzieży. Zadaniem dorosłych jest przekonać młodych ludzi, że warto trzymać się od tych rzeczy z daleka - tłumaczył Andrzej Kowalczys.

Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest także zgoda ich opiekunów prawnych na udział w zawodach i udostępnienie wizerunku. Dokumenty dostępne są na stronie www.doprzerwy01.pl. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Jak zawsze turniej wsparło liczne grono instytucji, firm i osób prywatnych, bez których nie udałoby się zorganizować zawodów. Do grona partnerów należą: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu, Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Merco, Merkus, Torus, 2mGroup, M1 Fabrika, Fundacja im. Arkadiusza Rybickiego, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień, Lechia Gdańsk, City Football Club, Szkoła Podstawowa nr 80, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, Kosycarz Foto Press, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Pomorskie.eu, Panorama Pomorza, Gdańsk.pl, Lechia.net, Stowarzyszenie "Nasz Gdańsk", Dobre Wiadomości, SM Rozstaje, SM Młyniec, Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zaspa, Sitkiewicz - Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami oraz Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
17.10 g.18.00
Azoty Puławy
17.10 g.18.00
Chrobry Głogów
17.10 g.18.00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
17.10 g.18.30
GKS Katowice
17.10 g.20.00
Cedevita Zagrzeb
16.10 g.18.30
mecz trwa
Kadra PZHL
16.10 g.18.00
POLSKA U-21
Gruzja U-21
14.10 g.18.00
TatrySki Podhale Nowy Targ
14.10 g.17.00
Ostrovia
14.10 g.17.00
Stal Mielec