Lechia zremisowała 0:0 w Szczecinie

14 sierpnia 2017 (artykuł sprzed 6 lat)

Dusan Kuciak znów był w kapitalnej formie. W Szczecinie z pewnością zatarł złe wrażenie z Wrocławia, gdzie dwa jego błędy zaważyły na porażce 2:3. Punkt Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią to jego największa zasługa. Dusan Kuciak znów był w kapitalnej formie. W Szczecinie z pewnością zatarł złe wrażenie z Wrocławia, gdzie dwa jego błędy zaważyły na porażce 2:3. Punkt Lechii Gdańsk w meczu z Pogonią to jego największa zasługa.

W czasie kryzysu Piotr Nowak postanowił przede wszystkim nie stracić gola w wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin. Lechia Gdańsk wystawiła w polu aż siedmiu defensywnych graczy, oddała tgylko 2 celne strzały. Ta taktyka zdała egzamin, ale największa w tym zasługa wyśmienicie interweniującego w bramce Dusana Kuciak. - Byliśmy zaskoczeni. Spodziewaliśmy się otwartej gry rywali - przyznał przed kamerami Eurosportu szkoleniowiec gospodarzy, Maciej Skorża Spotkanie w ramach 5. kolejki ekstraklasy zakończyło się remisem 0:0. Debiut zaliczyli: Błażej AugustynPatryk Lipski. Dla biało-zielonych to już piąty z rzędu oficjalny pojedynek bez zwycięstwa. Pierwszy i zarazem jak na razie ostatni sukces w tym sezonie miał miejsce dokładnie miesiąc temu.

Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
1 Załuska - 24 Niepsuj, 2 Rapa, 25 Dvali, 77 R.Nunes - 4 Piotrowski, 14 Drygas - 71 Formella, 10 Kort, 7 Gyurcso - 9 Frączczak
Sędziowie: Kwiatkowski (Warszawa) oraz Sapela, Obukowicz
1 Kuciak - 23 Wojtkowiak, 26 Augustyn, 5 Vitoria, 3 Wawrzyniak - 32 Matras, 30 J.Nunes - 41 Stolarski, 28 F.Paixao, 21 Peszko - 19 M.Paixao
  • 66' 71 Formella Zmiany 29 Listkowski
  • 78' 14 Drygas Zmiany 20 Hołota
  • 83' 4 Piotrowski Zmiany 6 Murawski
  • 63' 28 F.Paixao Zmiany 9 Lipski
  • 77' 23 Wojtkowiak Zmiany 7 Krasić
  • 84' 32 Matras Zmiany 35 Łukasik
  • 16' Formella
  • 33' Rapa
  • 85' Niepsuj
  • 90' Listkowski
  • 27' Augustyn

Lechia do Szczecina przywiozła dwóch byłych piłkarzy Pogoni oraz zawodnika wychowanego w Szczecinie. Zgodnie z naszymi przewidywaniami tylko jeden z nich jest w "11". To Matras (LECHIA Gdańsk)

CZY ONI BĘDĄ TAJNĄ BRONIĄ LECHII W SZCZECINIE? SPRAWDŹ, CO MÓWI MATRAS?

udało się dziś potwierdzić do gry w ekstraklasie Lipskiego. Ofensywny pomocnik, wychowanek Salosu Szczecin, siada na razie na ławce rezerwowych

PATRYK LIPSKI PODPISAŁ 4-LETNI KONTRAKT. SPRAWDŹ, KTO MA JESZCZE PRZYJŚĆ
na niej też Krasić, który deklarował gotowość gry z Pogonią po pauzie w trzech meczach spowodowanej kontuzją

PRZECZYTAJ, JAKIE RECEPTY NA WYJŚCIE Z KRYZYSU MAJĄ PIOTR NOWAK I MILOS KRASIĆ
władze klubu wsparły trenera, a on poprawy gry szuka w gruntownych zmianach w składzie

WŁADZE KLUBU WSPARŁY TRENERA. UDZIELIŁY MU VOTUM ZAUFANIA I OTRZYMUJE NOWYCH PIŁKARZY. ZAGŁOSUJ, CO O TYM SĄDZISZ?
w porównaniu z meczem w Bytowie, po których trzeba było organizować transport zastępczy, zostaje w "11" aż 7 piłkarzy, ale kilku z nich na innych pozycjach

PRZEBITE OPONY W AUTOKARZE LECHII. SPRAWDŹ, JAK JESZCZE KIBICE ZAREAGOWALI NA PORAŻKĘ W BYTOWIE ORAZ JAK TŁUMACZYŁ SIĘ TRENER
jest przede wszystkim zmiana ustawienia. Lechia odeszła od systemu 1-3-4-3 na rzecz teoretycznie bezpieczniejszego schematu 1-4-2-3-1

BYTOVIA - LECHIA 1:0 W PUCHARZE POLSKI. WYSTAW NOTY PIŁKARZOM ZA GRĘ W BYTOWIE
w obronie mamy debiutanta. Do gry wchodzi Augustyn
(LECHIA Gdańsk)

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NOWYM OBROŃCY LECHII
ławka rezerwowych Lechii: 33 Zelenika, 7 Krasić, 9 Lipski, 13 Lewandowski, 25 Nalepa, 31 Schikowski, 35 Łukasik
Pogoń jeszcze bardziej zawodzi w ekstraklasie niż Lechia, ale wystrzeliła w ostatnią środę, wygrywając u siebie z Lechem 3:0 w Pucharze Polski. Trener Skorża posyłał dziś w bój "11" z tego meczu
rezerwowi Pogoni: 33 Henger, 6 Murawski, 15 Matysnia, 20 Hołota, 21 Rudol, 29 Listkowski, 55 Kowalczyk
piłkarze wychodzą na prezentacje. Lechia koszulki biało-zielone pasiaki i białe spodenki. Pogoń w tradycyjnych niebiesko-bordowych strojach
zgodnie ze zwyczajem obowiązującym w 5 kolejce piłkarze wychodzą na szyjach z biało-czerwonymi szalikami
grę poprzedza hymn polski. Ma to związek z przypadającym jutro Świętem Wojska Polskiego
kapitanem Lechii pozostaje Peszko (LECHIA Gdańsk)
1'
od środka mecz rozpoczęła Pogoń
3'
na razie głównie walka o piłkę w środku pola
5'
dobra interwencja Augustyna (LECHIA Gdańsk). Nie patyczkował się. W aut wybił piłkę spod nóg Frączczaka (Pogoń Szczecin)
7'
niecelny strzał Stolarskiego (LECHIA Gdańsk) z dystansu
7'
prostopadłe podanie Niepsuja (Pogoń Szczecin) prosto w ręce Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
10'
obie drużyny po przejęciu piłki długo przygotowują ataki wieloma podaniami, a i tak któreś kolejne jest niecelne. Dlatego na razie gra z dala od bramek
10'
Matras (LECHIA Gdańsk) faulowany przez Piotrowskiego. Dobra okazja do dośrodkowania
10'
nikt z Lechii nie doszedł w polu karnym Pogoni do piłki dośrodkowanej z wolnego przez Peszkę (LECHIA Gdańsk)
12'
2 faulu Pogoni, który przewrócił R.Nunesa (Pogoń Szczecin). Lechia jeszcze bez faulu
13'
Podanie ze środka boiska Peszki i po dobrej akcji F.Paixao (LECHIA Gdańsk). Niestety, po wyłożeniu piłki przez Portugalczyka w pole karne, z 12. metra spudłował Stolarski (LECHIA Gdańsk)
13'
co prawda Pawła naciskał obrońca, ale powinien co najmniej trafić w bramkę. Bezskuteczne próby Stolarskiego (LECHIA Gdańsk) u sędziego, by uzyskać róg po tych strzale. Od bramki zaczyna Pogoń
14'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) przejął piłkę po dośrodkowaniu R.Nunesa (Pogoń Szczecin), nieco wcześniej nie przebił się w "16" Lechii Gyurcso (Pogoń Szczecin)
16'
mecz jest na razie wyrównany, ale Lechia dłużej rozgrywa akcje, stąd też w posiadaniu piłki ma przewagę 56:44
16'
Żółtą kartką został ukarany Formella (Pogoń Szczecin), który faulował uciekającego mu Peszkę
17'
znów nikt z lechistów nie doszedł w polu karnym do dośrodkowania z wolnego Peszki (LECHIA Gdańsk)
18'
Vitoria (LECHIA Gdańsk) dobrze wybił piłkę głową po kontrze i dośrodkowaniu Frączczaka (Pogoń Szczecin)
18'
wraca piłka na pole karne, gdzie jest już Frączczak (Pogoń Szczecin). Był jednak w trudnej pozycji i główkował niecelnie
20'
nadal bez celnego strzału z obu stron
21'
Niepsuj (Pogoń Szczecin) nie pozwolił na dośrodkowanie Wawrzyniakowi (LECHIA Gdańsk)
22'
jest pierwszy celny strzał. F.Paixao (LECHIA Gdańsk) uderzył z około 20 metrów. Uderzenie dość lekkie i w środek bramki. Łapie piłkę Załuska (Pogoń Szczecin)
23'
Gyurcso (Pogoń Szczecin) pada w polu karnym Lechii, ale o "11" nie ma mowy. Nim Węgier się położył, Stolarski już podniósł ręce, by nie było wątpliwości, czy czasem nie fauluje
24'
Źle ustawiona pułapka ofsajdowa przez Lechię, Gyurcso (Pogoń Szczecin) wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Kuciak (LECHIA Gdańsk) wybiegł z bramki i zabrał mu piłkę
25'
Dobry wślizg Wawrzyniaka (LECHIA Gdańsk). We własnym polu karnym powstrzymał Korta (Pogoń Szczecin)
27'
Żółtą kartką został ukarany Augustyn (LECHIA Gdańsk). Przed polem karnym sfaulował Gyurcso
27'
czyżby Augustyn (LECHIA Gdańsk) zamierzał się zmierzyć z kartkowym wynikiem z Ascoli? We Włoszech w poprzednim sezonie karany był 13 razy
28'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) złapał piłkę po strzale z wolnego Gyurcso (Pogoń Szczecin)
29'
zarysowuje się przewaga Pogoni
30'
w posiadaniu piłki już 53:47 dla Pogoni
30'
dośrodkowanie R.Nunesa (Pogoń Szczecin) wzdłuż bramki. Nikt ani z Lechii, ani z Pogoni nie przejął piłki
31'
Mocny strzał z dystansu Piotrowskiego (Pogoń Szczecin). Piłka nieznacznie nad poprzeczką
32'
Augustyn (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę na róg po dośrodkowaniu Niepsuja (Pogoń Szczecin)
32'
R.Nunes (Pogoń Szczecin) zablokował dośrodkowanie Gyurcso (Pogoń Szczecin). Drugi róg z rzędu
33'
Nunes (Pogoń Szczecin) z rogu zagrał przed pole karne. Tam Kort (Pogoń Szczecin) spróbował dośrodkowania. Pewne wyjście do piłki Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
33'
Żółtą kartką został ukarany Rapa (Pogoń Szczecin) po faulu na M.Paixao
33'
gra przerwana, bo na murawie leżą Peszko (LECHIA Gdańsk) i Rapa (Pogoń Szczecin)
33'
piłkarze wstają z murawy o własnych siłach
35'
obaj trenerzy na stojąco oglądają grę
36'
Lechia próbuje wrócić do gry z początku meczu i dłużej utrzymywać piłkę w środku boiska. W posiadaniu piłki przegrywa już 45:55, bo ostatnie minuty wyraźnie dla Pogoni
37'
Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk) wślizgiem wybił piłkę na róg spod nóg Niepsuja (Pogoń Szczecin)
38'
M.Paixao (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę po dośrodkowaniu R.Nunesa (Pogoń Szczecin)
38'
kolejny róg dla Pogoni, bo piłka wraca jak bumerang przed bramkę Lechii
39'
nieudane dośrodkowaniu z rogu Gyurcso (Pogoń Szczecin)
40'
Niepsuj (Pogoń Szczecin) uciekł teraz Wawrzyniakowi (LECHIA Gdańsk) i dośrodkował, ale Augustyn (LECHIA Gdańsk) nie pozwolił na strzał Frączczakowi (Pogoń Szczecin). Będzie kolejny róg dla gospodarzy
40'
bez zagrożenia dla Lechii po kombinacyjnym rozegraniu rogu przez Pogoń
41'
przerwana kontra Lechii. Na spalonym Peszko (LECHIA Gdańsk)
44'
Lechia wolno i długo rozgrywa piłkę, Pogoń jej w tym nie przeszkadza. Najwyraźniej obie drużyny czekają na przerwę
45'
o 2 minuty przedłużona pierwsza połowa
45'
Rapa (Pogoń Szczecin) sfaulował M.Paixao (LECHIA Gdańsk)
45+1
Peszko (LECHIA Gdańsk) domagał się, by arbiter pokazał Rumunowi drugą zółtą kartkę i wyrzucił go z boiska. Sędzia nie reaguje
45+1
Załuska (Pogoń Szczecin) piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z wolnego Peszki (LECHIA Gdańsk)
45+2
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. W SZCZECINIE BEZ GOLI
Wystarczy spojrzenie na skład Lechii, by wyczytać intencje. Trener Nowak wystawił siedmiu defensywnych piłkarzy, którzy mają przede wszystkim nie stracić bramki. I ta taktyka jest dobrze realizowana. Mimo że Pogoń częściej była przy piłce, próbowała akcji oskrzydlających, pięciokrotnie biła rogi, to gospodarze stworzyli tylko jedną groźną sytuację. W pojedynku sam na sam Kuciak (LECHIA Gdańsk) poradził siebie z Gyurcso (Pogoń Szczecin).
Również tylko jedną okazję na gola miała Lechia, która próbuje grać dziś z kontry. I właśnie taki szybki atak miał miejsce w 13. minucie, ale Stolarski (LECHIA Gdańsk) spudłował po dobrym dograniu F.Paixao (LECHIA Gdańsk).
Bezbramkowy remis oddaje to co działo się na boisku. Brakowało poważniejszych spięć pobramkowych. W posiadaniu piłki przewaga Pogoni 54:46.
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia. Obie drużyny bez zmian w składach
47'
świetna interwencja Załuski (Pogoń Szczecin). Nogą wybił piłkę na róg po strzale w "krótki" róg M.Paixao (LECHIA Gdańsk)
47'
wybita piłka po dośrodkowaniu z rogu Peszki (LECHIA Gdańsk). Przed polem karnym był F.Paixao (LECHIA Gdańsk). Natychmiast uderzył, ale wysoko nad bramką
48'
znów atak M.Paixao (LECHIA Gdańsk), ale poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę
49'
dośrodkowanie R.Nunesa (Pogoń Szczecin). Nikt nie zamykał akcji ze strony Pogoni
50'
tym razem dośrodkowaniu z prawego skrzydła Frączczaka (Pogoń Szczecin). Wybił piłkę Augustyn (LECHIA Gdańsk), choć na raty, wybijał ją dwukrotnie
50'
na początku drugiej połowy obie drużyny demonstrują chęć odważniejszej gry niż przed przerwą
50'
na spalonym Frączczak (Pogoń Szczecin)
53'
znów na spalonym Frączczak (Pogoń Szczecin), który oddał tym razem celny strzał. Dobrze dysponowany dziś Kuciak (LECHIA Gdańsk) pewnie złapał piłkę
54'
niepewna interwencja Załuski (Pogoń Szczecin), ale bez konsekwencji dla gospodarzy
54'
na spalonym F.Paixao (LECHIA Gdańsk)
56'
już 12. faul Lechii. Matras (LECHIA Gdańsk) nieprzepisowo zatrzymał Formellę (Pogoń Szczecin)
56'
Augustyn (LECHIA Gdańsk) uprzedził Drygasa (Pogoń Szczecin) i wybił piłkę na róg
57'
Vitoria (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu R.Nunesa (Pogoń Szczecin)
57'
rykoszet po strzale Korta (Pogoń Szczecin) i kolejny róg
57'
bez zagrożenia dla Lechii po dośrodkowaniu z rogu Gyurcso (Pogoń Szczecin)
58'
Załuska (Pogoń Szczecin) uprzedził Peszkę (LECHIA Gdańsk) przy kontrze Lechii i przejął piłkę
59'
przygotowywana zmiana w Lechii. Do debiutu szykuje się Lipski
60'
na spalonym Gyurcso (Pogoń Szczecin)
62'
Rapa (Pogoń Szczecin) wybija piłkę na róg po wrzutce F.Paixao (LECHIA Gdańsk)
62'
Załuska (Pogoń Szczecin) piąstkuje po dośrodkowaniu z rogu Peszki (LECHIA Gdańsk)
63'
niecelny strzał Augustyna (LECHIA Gdańsk) po wrzutce w pole karne Stolarskiego (LECHIA Gdańsk)
63'
Lechia Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza F.Paixao, w jego miejsce wchodzi Lipski.
63'
gwizdy z trybun pod adresem Lipskiego (Pogoń Szczecin). Pomocnik debiutuje w Lechii, a jak przypominaliśmy jest on urodzony i wychowany w Szczecinie. Nigdy nie grał jednak w Pogoni, gdyż Salosu w 2011 roku odszedł do Ruchu
64'
będzie też zmiana w Pogoni, rozgrzewa się Listkowski
64'
obaj zatem trenerzy decydują się na nowych ofensywnych pomocników. A właściwie w Lechii wszedł dopiero piłkarz o takiej charakterystyce, bo nie jest nim F.Paixao (LECHIA Gdańsk)
64'
niecelny strzał J.Nunesa (LECHIA Gdańsk)
66'
na spalonym Wojtkowiak (LECHIA Gdańsk)
66'
Pogoń Szczecin przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Formella, w jego miejsce wchodzi Listkowski.
67'
w drugiej połowie nieznacznie częściej przy piłce jest Lechia
68'
Lechia próbuje podkręcić tempo swoich akcji. Niezłe dośrodkowanie Stolarskiego (LECHIA Gdańsk), ale do piłki w polu bramkowym nie doszli ani M.Paixao (LECHIA Gdańsk), ani Peszko (LECHIA Gdańsk)
71'
róg dla Pogoni
72'
bez zagrożenia dla Lechii po dośrodkowania z rogu R.Nunesa (Pogoń Szczecin)
72'
rozgrzewa się Krasić. Trener Nowak podszedł do niego i zapewne pyta, czy Milos będzie w stanie pomóc drużynie na boisku
73'
zderzenie dwóch piłkarzy Lechii we własnym polu karnym Wojtkowiaka i Augustyna. Bardziej ucierpiał ten pierwszy, ale może kontynuować grę
75'
J.Nunes (LECHIA Gdańsk) faulował Korta (Pogoń Szczecin). Wolny dla gospodarzy około 30 metrów od bramki Lechii
75'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę na róg po strzale z 30. metra z wolnego Gyurcso (Pogoń Szczecin)
75'
Dvali (Pogoń Szczecin) z 7. metra główkował w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rogu R.Nunesa (Pogoń Szczecin)
77'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wojtkowiak , w jego miejsce wchodzi Krasić.
78'
na spalonym Drygas (Pogoń Szczecin), ale i tak jego strzał głową obronił Kuciak (LECHIA Gdańsk)
78'
Pogoń Szczecin przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Drygas, w jego miejsce wchodzi Hołota.
79'
80'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) kapitalnie odbija piłkę po strzale Gyurcso (Pogoń Szczecin). Będzie jeszcze róg dla miejscowych
80'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) potrzebuje pomocy masażystów
80'
na rozgrzewkę udał się Zelenika
81'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) po okładzie z lodu na kark wraca do bramki
82'
83'
Pogoń Szczecin przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Piotrowski, w jego miejsce wchodzi Murawski.
83'
w Lechii rozgrzewa się Łukasik
83'
nadal zatem trenerzy wymieniają graczy środka drugiej linii
84'
ostre dośrodkowanie Peszki (LECHIA Gdańsk). Załuska (Pogoń Szczecin) nie sięgnął piłki, ale minęła ona słupek
84'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Matras , w jego miejsce wchodzi Łukasik.
85'
Żółtą kartką został ukarany Niepsuj (Pogoń Szczecin).
86'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) znów odbija piłkę na róg. Strzelał z ostrego kąta Frączczak (Pogoń Szczecin)
86'
bez zagrożenia dla Lechii po dośrodkowaniu z rogu R.Nunesa (Pogoń Szczecin)
87'
w ostatnich minutach Lechia broni się przed atakami Pogoni
87'
Pogoń miała już 13 rzutów rożnych
89'
Stolarski (LECHIA Gdańsk), który od wejścia Krasicia (LECHIA Gdańsk), gra jako prawy obrońca powstrzymał rozpędzonego Gyurcso (Pogoń Szczecin)
89'
Augustyn (LECHIA Gdańsk) zablokował strzał Hołoty (Pogoń Szczecin)
90'
Augustyn (LECHIA Gdańsk) na pograniczu faulu, ale skutecznie interweniował we własnym polu karnym. Sędzia uznał, że był to atak bark w bark z Frączczakiem obrońcy Lechii
90'
Żółtą kartką został ukarany Listkowski (Pogoń Szczecin) po faulu na Vitorii
90'
4 minuty doliczone do drugiej połowy
KONIEC MECZU. LECHIA ZREMISOWAŁA NA WYJEŹDZIE Z POGONIĄ 0:0
drugą połowę Lechia rozpoczęła z animuszem. Szybko do groźnego strzału doszedł M.Paixao (LECHIA Gdańsk), ale potem w ofensywie było już tylko gorzej. Podobnie jak w pierwszej połowie, czym dłużej trwała gra, tym częściej atakowała Pogoń. Gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza Kuciaka (LECHIA Gdańsk), gdańszczanie nie musieli tego meczu zremisować. To w dużej mierze jego biało-zieloni mogą zawdzięczać to, że udało im się zagrać na zero z tyłu i jeśli szukać pozytywów to trzeba wskazać właśnie to.

• Górnik Zabrze - ARKA GDYNIA 1:1 (0:0)
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1 (0:0)
  • Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)
  • Wisła Kraków - Cracovia 2:1 (0:1)
  • Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3 (1:1)
  • Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

Opinie (205) ponad 20 zablokowanych

• Piłkarze chcą zwolnić trenera, ale jednocześnie szkoda im kibiców (1)

długo jeszcze będziemy się tak wozić z tym Nowakiem??? przecież od kilku miesięcy nie da się już na to patrzeć! gość niczego nie wygrał, za to zaprzepaścił szansę na mistrza... dla większości kibiców Nowak jest skończony.

• 10 2

• Popieram

• 0 0

• Kibice lehji komunikat jest : (16)

Pamiętajcie wszystko co może kiedyś uda wam się zdobyć, Wielka Arka to już miała.
    Zawsze nad wami.

• 74 86

• (1)

Jakim trzeba być imbecylem żeby takie rzeczy pisać...nad nami? przecież przegrywacie z nami wszystkie mecze prawie i co koniec sezonu walczycie o utrzymanie...ha ha ha

• 6 5

• kiedy przegraliśmy z wami na poziomie LE?

• 0 0

• (7)

masz rację Arka miała górkę, a potem Lechia ją zdobyła.

• 13 2

• na A1 jakoś tak nad nami nie byliscie (3)

sport sportem ale kibicowsko nadal nie macie do nas podjazdu.i kazdy nawet mało rozgarnięty kibic w Polsce wie ze to LECHIA ZAWSZE NAD WAMI FARMAZONAMI

• 16 15

• (1)

Przecież na A1 lehia dostała wpis*dół.

• 4 2

• tak na A1 areczka sie szczyciła ze obiła Lechie....

ale niestety dla arkowców ukazał sie filmik,który jasno pokazuje,ze areczka jest dobra ale w sianiu farmazonu,bo jak Lechia do nich wyskoczyla,to palili wrotki az sie kurzyło

• 4 4

• Dziwne

Macie jakąś dziwną manię przypisywać sobie zasługi, w których nie ma waszych działań. Górka czy A1. Wszędzie działała milicja, nie wy. No ale z czegoś trzeba się cieszyć. A kibicowsko, no cóż? Nawet koleżanki z wisły się od was odwróciły. Biedny śląsk pewnie zrobi to samo.