Wiadomości

Polska Liga Halowa

Zdominowana przez śląskie "piątki" Polska Liga Halowa nie zrobi się bardziej trójmiejska. Gdyński Armet Bis, wicemistrz grupy północnej II ligi, odpadł w I rundzie baraży. Po klęsce w Gliwicach (2:8) również w hali SSP 31 wyraźnie uległ piłkarzom Radana 1:6 (1:3).

Nasz zespół, identycznie jak w pierwszym spotkaniu, rozpoczął od prowadzenia (już w 1 min trafił do siatki Marcin Lewandowski), ale po następnych 120 sekundach goście wyrównali. - W tym momencie straciłem nadzieje na odrobienie strat - przyznał Dariusz Bisewski, menedżer gdynian. Zresztą Armet i tak miał nikłe szanse na awans. Zdecydowanie najlepszy w ekipie Dawid Pomorski nie grał w Gliwicach, a w Chyloni wystąpił zaledwie dwie godziny po powrocie z Austrii, gdzie przebywał na obozie narciarskim. Ponadto nie mogli grać Marek Jakusz i Dariusz Wójcik.

- Bez napastnika nie ma mowy o sukcesie
- komentował Mariusz Fiłonowicz. Szef Unisoftu i wiceprzewodniczący komisji PZPN był bardzo niepocieszony: "To oczywiste, że kibicowałem Bisowi.

Mielibyśmy derby. Jednak Darek Bisewski powinien zadbać o szerszą kadrę. Do samego końca mógł wpisać na listę 25 zawodników. Na dodatek trzeci zespół grupy północnej, toruński Arpol, też przegrał baraż - z Octopusem Chorzów. W II rundzie baraży spotkają się więc wyłącznie piątki z Górnego Śląska...

BIS: Piotrowski - Lewandowski, Behmke, Pomorski, Chmieliński - Kalisz, Dziekan, K. Maszota, Chrzanowski - D. Wilk, Butkiewicz, Szelbracikowski.

Unisoft miał wolne w niedzielę, ponieważ Irex Sosnowiec nie przyjechał do Gdyni. Goście próbowali dokonać pewnej manipulacji, gdyż jutro, po zaległym meczu Frib-Ex Ruda Śl. - Jango Gliwice, może okazać się, że ich fatyga nad morze byłaby zbyteczna. Punkt zdobyty przez Jango, co jest raczej pewne, ostatecznie zepchnie Irex do baraży. - Z pewnością dostaniemy walkower - twierdzi Fiłonowicz, która wierzy w powtórzenie wyniku sprzed roku. - W niedzielę zagramy u siebie z Cuprum. Jeśli pokonamy polkowiczan, wskoczymy z szóstej na czwartą pozycję!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.