stat
PATRONAT

Polska - Serbia (3 opinie)

Meczem z Serbią w ERGO ARENIE polscy piłkarze ręczni zainaugurują kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2018. Biało-Czerwoni drogę do EHF EURO w Chorwacji rozpoczną w czwartek, 3 listopada o godz. 20:00 w hali na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety już w sprzedaży!

Pozostałymi rywalami polskich szczypiornistów w eliminacjach do ME 2018 będą reprezentacje Rumunii i Białorusi. Bezpośredni awans do europejskiego czempionatu w Chorwacji zapewnią sobie zespoły narodowe, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach.Mecz piłki ręcznej mężczyzn Polska - Serbia -
Praktyczne informacje dot. dojazdu


W czwartek, 3 listopada w ERGO ARENIE kolejne święto piłki ręcznej i mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Polska - Serbia. Spotkanie z udziałem polskich szczypiornistów z trybun ERGO ARENY obejrzy 10 000 kibiców.

W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że w wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną. Dedykowana trasa dojazdu - Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi:
- parking bezpośrednio przy Hali - 20 zł
- parking zlokalizowany przy ul. Łokietka - 10 zł


Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.

Na czas imprezy, już od godziny 18:30 udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie ulicy Pomorskiej.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie ERGO ARENY prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu, lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.
Drzwi dla publiczności otwieramy od godziny 18:30.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniu 3 listopada w godzinach 10:00 - 18:00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (numer 58-76-72-101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.


Dla reprezentacji Polski będzie to już czwarty mecz w gdańsko-sopockiej hali w tym roku! W kwietniu ERGO ARENA okazała się szczęśliwa dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, którzy wywalczyli awans do Igrzysk w Rio, pokonując Macedonię, Chile i Tunezję. Od 2012 roku reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn rozegrała w ERGO ARENIE 9 meczów, nie przegrała żadnego z pięciu, których stawką był awans do Igrzysk, Mistrzostw Świata czy Europy. Mecze Biało-Czerwonych na trybunach w ERGO ARENIE zgromadziły prawie 80 000 kibiców.

Bilety,od dziś w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, na www.eventim.pl, www.ergoarena.pl, oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  49 - 149 zł
Bilety w cenie:
Kategoria I – 149 pln
Kategoria II – 99 pln
Kategoria III – 49 pln
Grupy zorganizowane – 15 pln*

* bilety dla grup zorganizowanych (szkoły podstawowe + gimnazja w liczbie minimum 10 osób) nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów w tej strefie prosimy o wysłanie zamówienia na adres: zamowienia@ergoarena.pl
Osoby niepełnosprawne - Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl
Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

Opinie (3)

 • Kolejny sposób na to by pokazać... (1)

  Jak beznadziejnie nasza reprezentacja gra w piłkę połączony z kolejnym popisem rodzimych kiboli.

  • 1 6

  • Dodatkowo kolejny popis braku...

   Umiejętności czytania za zrozumieniem z mojej strony za co zresztą przepraszam. Teraz czas na wasze hejty.

   • 0 1

 • Kosovo je Srbia!

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

29.10 g.17.00
Unia Janikowo
29.10 g.19.30
HydroTruck Radom
30.10 g.15.00
Warta Poznań
30.10 g.17.00
Enea AZS Politechnika Poznań
27.10 g.19.00
mecz trwa
Hapoel Eilat
27.10 g.18.00
Beretta Familia Schio
26.10 g.15.45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26.10 g.13.30
Lechia Zielona Góra
24.10 g.17.30
81:86 po dogrywce
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz