stat
PATRONAT

Pomerania O-Festival dzień 4

Orienteering w najlepszym wydaniu - to hasło przewodnie tegorocznego O-Festivalu! 
Pomerania O-Festival to wydarzenie Pomorskiego Klubu Orientacji HARPAGAN, którego historia sięga 2005 roku.



DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
Pomerania O-Festival to propozycja aktywnego spędzenia długiego weekendu. Klub Harpagan, jako doświadczony organizator setek imprez, proponuje wysokiej jakości ciekawe trasy i organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Zapraszamy do Gdańska!

Pomerania O-Festival to:
- 4 dni aktywności z mapą
- 5 etapów Rowerowej Jazdy na Orientację (Puchar Polski, Mistrzostwa Polski, Ranking Światowy Weteranów) (więcej o RJnO przeczytasz tutaj)
- 3 etapy Biegu na Orientację
- 1 etap Orientacji Precyzyjnej (więcej o Orientacji Precyzyjnej przeczytasz tutaj)
- tajemnicze O-eventy
- ciekawe techniczne trasy na aktualnych mapach

Jaką trasę wybrać?
Do wyboru naszych uczestników jest sporo tras, zarówno w biegu na orientację, jak i w rowerowej jeździe na orientację.
Jeśli jesteś osobą początkującą możesz wystartować w kategoriach OPEN - trasy te przygotowane są pod względem długości i trudności z myślą o uczestnikach stawiających pierwsze kroki z mapą.
Jeśli miałeś/miałaś do czynienia z orientacją sportową, to zapraszamy Cię do udziału na trasach wg kategorii wiekowych. 

Program
6 CZERWCA 2021, NIEDZIELA

10.00 - 12.00 - RJnO etap 4 - Sulmin - dystans średni (ogólnopolski ranking współczynnik 1,0)
11.00 - 14.00 - BnO etap 4 - Sulmin - dystans średni (ogólnopolski ranking, współczynnik 1,1)
11.00 - 14.00 - BnO - Impreza na Orientację HARPUŚ po Sulminie
14.00 - 14.30 - Podsumowanie zawodów Pomerania O-Festival oraz Ceremonia wręczenia dyplomów i nagród

Zobacz jak wyglądał O-Festival w poprzednich latach 
O-Festival na Facebooku 
www.harpagan.pl/pomerania/
Instagram Harpagan_
 

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
08.07 g.20.00
Lech Poznań
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok