Porażka w meczu na szczycie 3. kolejki

14 sierpnia 2010 (artykuł sprzed 13 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Już na trzeciej kolejce skończyła się zwycięska passa Bałtyku. W meczu lidera z wiceliderem II ligi grupy zachodniej gdynianie przegrali w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Grudziądz 0:2 (0:1). Kolejna szansa na punkty nadarzy się już w najbliższą środę o godzinie 18.00. Wówczas podopieczni Piotra Rzepki ugoszczą u siebie Lechię Zielona Góra

.

Rogóż 20, Domżalski 60

OLIMPIA: Zarzycki - Wacławczyk, Brede, Kowalski, Ratajczak, Rogóż, Pawlak, Kościukiewicz, Ruszkul (89 Adamczyk), Domżalski (73 Nowosielski), Sulej (84 Ekwueme)

BAŁTYK:: Matysiak - Łoziński, Benkowski, Król, Musuła - Kowalski, Martyniuk, Trochim, Granosik (57 Rakowski) - Malicki (71 Szostek), Michałek (68 Drzymała)

Po dwóch zwycięstwach różnicą jednego gola nad beniaminkami Bałtyk wspólnie z Zagłębiem Sosnowiec dzielił pozycję wicelidera tabeli. Dziś przyszło bronić tej eksponowanej pozycji w meczu wyjazdowym na terenie lidera. Niestety, podopieczni Piotra Rzepki nie dali rady drużynie, którą prowadzi były piłkarz i trener Lechii Gdańsk, Marcin Kaczmarek.

Biało-niebiescy przed przerwą kłopoty mieli po zakończeniu inauguracyjnego kwadransa. Przemysławowi Sulejowi w stuprocentowej okazji zabrakło jeszcze precyzji, ale Tomasz Rogóż, gdy znalazł się sam na sam z bramkarzem Bałtyku, nie zmarnował okazji na gola.

Po zmianie stron z każdą minutą robiło się coraz bardziej nerwowo. Obie drużyny miały zastrzeżenia do pracy arbitra. Krzysztof Jakubik (Siedlce) na trybuny odesłał drugiego szkoleniowca Olimpii, Tomasza Asensky'ego, 77. minucie nie uznał gola strzelonego przez Kacpra Rakowskiego, a dwie minuty później pokazał czerwoną kartkę Remigiuszowi Malickiemu, choć gdyński napastnik przebywał już wówczas na ławce rezerwowych.

Pozostałe wyniki 3. kolejki:
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1), Chojniczanka - Jarota Jarocin 3:2 (0:2), Lechia Zielona Góra - Polonia Słubice 1:2 (0:1), Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 2:2 (2:1), Tur Turek - Raków Częstochowa 6:2 (3:1), Czarni Żagań - GKS Tychy 1:2 (0:1). Niedziela: Polonia Nowy Tomyśl - Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:0), Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica (przełożony 1 września)

Opinie (47) ponad 20 zablokowanych

• Szkoda, ale na wiosnę wygramy z Olimpią u siebie i będzie ok. (1)

W środę wszyscy na mecz. Tylko Bałtyk !

• 27 14

• skąd wiesz że wygracie na wiosne wróżką jesteś?optymista sie znalazł hehe

• 3 9

• w bałtyku brakuje mi budynia na bramce:)

• 7 5

• W tym sezonie Olimpia awans (2)

Bałtyk ma szanse na 2 miejsce...do boju

• 15 10

• (1)

następne medium już wiesz kto awansuje no prosze a wróżysz z kart jeszcze ? fantasta la Bałtyk , wasz opis z meczu repry też w starym stylu aż wasi przyjaciele muszą was poprawiać że było inaczej la fantasta Bałtyk nie wyplewisz żyjemy w innym świecie co wy na ten temat wiecie hahaha !!!!

• 4 10

• P...c z ciebie śledziu

kolega nad twoim wpisem po prostu napisał jak uważa, kto jest jego faworytem do awansu po 3 kolejkach a ty wyjeżdzasz z jakimiś.. uciekaj na arkowcy.pl

• 3 1

• Bez pomyslu (1)

Ciagle gramy bez pomyslu i optymalnego ustawienia -Treneze wiecej wiary wpompuj w pilkarzy

• 7 4

• a byłeś na meczu że tak piszesz? Bo ja byłem!!!!!i nasi grali dobrze ! bramki po drzemkach w obronie! a sędzia to bez komentarza! bramki nie uznał prawidłowej ( wpierw pokazał na środek ale boczny że był faul!!!!) BAŁTYK GDYNIA!!!!

• 5 2

• OLYLLIIIMPIA GRUDZIĄDZ SIALALALALA

oby tak dalej gratuluje zwycięstwa w tym sezonie też przed bałtykiem

• 10 6

• DNO DNA bałtyk ....

• 8 17

• Jak przebiegał mecz,ilu pojechało do Grudziądza? (3)

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców biało-niebieskich.

• 9 6

• Mialem jechac ! ale mam sluzbe policyjna ! (2)

• 2 8

• ja to samo bracie tylko na dwójce siedze ! musze gazem machać jak wychodze z komisariatu bo dzieciaki ze wzgórza wiedzą komu (1)

kibicuje dobrze że mieszkam poza Gdynią!

• 2 7

• żal aż kipi.

mówią to śledzie, którzy mieszkają na Kaszebach i w Rumi, Redzie Wejherowie.

• 1 4

• W środę wszyscy na mecz!!!! Bałtyk Gdynia!!!

• 13 6

• TBG (4)

Kibiców z Gdynia jakieś 80-100 osób

• 9 8

• (3)

przecież telefony wam sie urywały tyle osób chciało jechać było zaineteresowanych wyjazdem wielki booom i tylko 80-100 was pojechało do grudy?