• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Praca na stadionie. Jak połączyć pasję do sportu z zarabianiem pieniędzy?

jag.
2 lutego 2023, godz. 13:00 
Opinie (40)
Na stadionie żużlowym do obsadzenia jest stanowisko konserwatora. Na stadionie żużlowym do obsadzenia jest stanowisko konserwatora.

Jak połączyć miłe z pożytecznym, czy pasję do sportu z zarabianiem pieniędzy? Ofertę dla kibiców, ale nie tylko, przedstawiły w ostatnim czasie: Gdański Ośrodek Sportu oraz Arka Gdynia. Na stadionie żużlowym przy ul. Zawodników można zostać konserwatorem, a na Stadionie Miejskim przy ul. Olimpijskiej pracować podczas meczów piłkarskich jako steward.

Jak połączyć sport z zarabianiem pieniędzy?Jak połączyć miłe z pożytecznym, czy pasję do sportu z zarabianiem pieniędzy? Od czasu do czasu to się udaje, a w sukurs poszukującym pracy kibicom idą kluby sportowe.

W ostatnim czasie takie oferty zamieściły Zdunek Wybrzeże Gdańsk i Arka Gdynia.

Konserwator na stadionie żużlowymKlub żużlowy promował ogłoszenie Gdańskiego Ośrodka Sportu, które zarządza obiektem przy ul. Zawodników i właśnie tam poszukuje konserwatora. Do jego obowiązków na stadionie żużlowym należeć ma: utrzymywanie zieleni (koszenie trawników, przycinanie żywopłotów za pomocą narzędzi mechanicznych, prace naprawcze i remontowe np. malowanie), obsługa pojazdów (elektrycznego typu melex, ciągnika i quada) oraz przygotowanie wyposażenia i obsługa zawodów żużlowych, a także innych imprez na stadionie.

Memoriał Henryka Żyto otworzy sezon żużlowy w Gdańsku w 2023 roku. Sprawdź datęWśród atrybutów branych pod uwagę, poza stażem, posiadanymi uprawnieniami i umiejętności, wymienione zostało "zainteresowanie sportem żużlowym".

Oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz dodatkowe wynagrodzenie za prace w dni wolne.

Kacper Gomólski wrócił do Wybrzeża i Gdańska. Jaką teraz dostał pracę?Informacje o warunkach pracy i wynagrodzeniu uzyskać w biurze obiektu (Brama Maratońska na stadionie przy ul. Zawodników 1, wejście po lewej) osobiście w godz. 8-14 lub telefonicznie pod numerem 517 806 577.

Steward na meczu piłki nożnej Arki GdyniaNatomiast Arka Gdynia po raz kolejny zaoferowała nie tylko możliwość pracy w charakterze stewarda podczas meczów na Stadionie Miejskim w Gdyni, ale również bezpłatne szkolenie. Wszyscy, którzy ukończą klubowy kurs, otrzymają zaświadczenia uprawniające do pracy także podczas innych imprez masowych.

Dlaczego restauracja-bar na stadionie w Gdyni kończy działalność?"Robiąc ten krok, wchodzisz do żółto-niebieskiej rodziny i tworzysz ją razem z nami" - zachęcał klub.
Arka Gdynia poszukuje stewardów oraz gwarantuje bezpłatny kurs, który daje uprawnienia do pracy na wszystkich imprezach masowych. Arka Gdynia poszukuje stewardów oraz gwarantuje bezpłatny kurs, który daje uprawnienia do pracy na wszystkich imprezach masowych.
Stewardzi na meczach pełnią funkcję przewodników, a ich podstawowych zadaniem jest zadbanie o komfort widzów oraz bezpieczeństwo podczas spotkań. Do obowiązków stewardów należy również pomoc kibicom w dotarciu na ich miejsce na trybunie.

Czy Grzegorz Witt zachowa pracę w sztabie reprezentacji Polski, mimo zmiany selekcjonera? Przeczytaj wywiadTo praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można było o nią aplikować pisząc pod adres sekretariat@arka.gdynia.pl z dopiskiem "STEWARD".

Typowanie wyników

Zyskaj +1 pkt, ale możesz też stracić -3 pkt

Zaznaczenie tej opcji podczas typowania skutkuje tym, że w przypadku trafienia rozstrzygnięcia zostanie przyznany dodatkowy 1 punkt, jednakże jeśli nie uda się poprawnie wytypować takiego spotkania zostaną odjęte aż 3 punkty.

Korzystanie z tej opcji jest nieobowiązkowe i jest dodatkowym elementem strategii pozwalającym na uzyskanie dodatkowych punktów. Sugerujemy z niej korzystać tylko w przypadku gdy jesteśmy pewni proponowanego rozstrzygnięcia, w przeciwnym wypadku możemy być narażeni na straty punktowe.

Jak typują inni?

82% 85 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% 1 typowanie REMIS
17% 18 typowań Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Twoje dane

GdyniaOlimpijska 5/9
HIT
3 pkt.
ARKA Gdynia
Wisła Kraków

Jak typowano

65% 173 typowania ARKA Gdynia
19% 51 typowań REMIS
16% 42 typowania Wisła Kraków

Twoje dane

jag.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
82% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
17% Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Tabela

1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
3 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
5 Ebebe PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0
6 Stelmet Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
7 Trans MF Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12 sierpnia 2022, godz. 18:00
HIT
87% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2% REMIS
11% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
GdańskDługie Ogrody
HIT
27% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
72% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Relacje LIVE

Najczęściej czytane