Wiadomości

stat

Więcej gwiazd KSW 44 w Ergo Arenie. Nie tylko Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf

Borys Mańkowski po raz trzeci będzie walczyć w Ergo Arenie. W poprzednich starciach pokonywał kolejno Rafała Moksa oraz Asłambieka Saidowa.
Borys Mańkowski po raz trzeci będzie walczyć w Ergo Arenie. W poprzednich starciach pokonywał kolejno Rafała Moksa oraz Asłambieka Saidowa. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Organizatorzy gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie, odsłaniają coraz bardziej kartę walk. Znamy praktycznie wszystkie gwiazdy, które pojawią się w klatce na granicy Gdańska i Sopotu. Do Mariusza Pudzianowskiego i Karola Bedorfa dołączyli: Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek, Kleber Koike Erbst i Tomasz Oświeciński. Bilety w cenach 90-350 zł do nabycia na ebilet.pl.W LUTYM INFORMOWALIŚMY, ŻE MARIUSZ PUDZIANOWSKI I KAROL BEDROF BĘDĄ WALCZYĆ W CZERWCU W ERGO ARENIE

Zapowiada się ciekawa gala w Ergo Arenie. Poza walką wieczoru Mariusz Pudzianowski - Karol Bedorf, o której pisaliśmy wcześniej, w hali na granicy Gdańska i Sopotu pojawią się także inni, bardzo dobrzy zawodnicy.

Jednym z nich będzie były mistrz kategorii półśredniej KSW, Borys Mańkowski. "Diabeł Tasmański" stoczy pierwszą walkę w 2018 roku, zwycięstwo w niej może przybliżyć go do starcia o utracony tytuł, który od ostatniej gali posiada Dricus Du Plessis. Mańkowski ma za sobą dwie porażki. Na KSW 39 w maju 2017 roku stanął do pierwszej w historii KSW walki pomiędzy dwoma mistrzami i nieznacznie na punkty uległ legendzie, Mamedowi Chalidowowi. Pod koniec ubiegłego roku przystąpił do czwartej obrony pasa, ale tym razem lepszy od 28-latka okazał się Roberto Soldić. Jego rywal podczas gali w Ergo Arenie nie jest jeszcze znany.

W obiekcie na granicy Gdańska i Sopotu dojdzie także do rewanżowego starcia pomiędzy dwoma byłymi mistrzami kategorii piórkowej. Marcin Wrzosek wejdzie do klatki z Kleberem Koike Erbstem. Japończyk o brazylijskich korzeniach powróci do walki po znakomitym występie na KSW 41. Erbst pod koniec trzeciej rundy, duszeniem zza pleców pokonał Artura Sowińskiego i zrewanżował się zawodnikowi z Radzionkowa za jedyną porażkę w ostatnich ośmiu latach. Niestety dla reprezentanta Bonsai Jiu-Jitsu nie zatrzymał posiadanego wcześniej tytułu mistrzowskiego, ponieważ nie zmieścił się w limicie kategorii piórkowej. Na KSW 39: Colosseum grappler zdobył pas w starciu z Wrzoskiem, którego wypunktował po trzech zaciętych rundach. "Polski Zombie" stanie naprzeciw Erbsta po boju z Romanem Szymańskim na gali KSW 41 pod koniec ubiegłego roku. Trenujący w Shark Top Team zawodnik po 15 minutach zaciętej batalii był wyraźnie lepszy od poznaniaka i wywalczył sobie prawo do walki o pas z Japończykiem.

PODCZAS KSW 35 W ERGO ATENIE MAMED CHALIDOW POZOSTAŁ MISTRZEM, ALE CZY SPRAWIEDLIWIE?

W kategorii ciężkiej Bośniak Erko Jun, czyli jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych na świcie, sprawdzi formę aktora Tomasza Oświecińskiego. Dla Polaka będzie to druga zawodowa walka. W pierwszej pokonał rapera Pawła Mikołajuwa, znanego bardziej jako Popek.

Dostępne są już bilety na czerwcową galę. Można je nabyć na stronie ebilet.pl, w następujących kategoriach cenowych: 90, 130, 140, 150, 170, 190, 220, 250, 290 i 350 zł.

Tak zakończyła się poprzednia gala KSW w Ergo Arenie, która odbyła się dwa lata temu.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (33)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2018

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane