Wiadomości

stat

Więcej gwiazd KSW 44 w Ergo Arenie. Nie tylko Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf

Borys Mańkowski po raz trzeci będzie walczyć w Ergo Arenie. W poprzednich starciach pokonywał kolejno Rafała Moksa oraz Asłambieka Saidowa.
Borys Mańkowski po raz trzeci będzie walczyć w Ergo Arenie. W poprzednich starciach pokonywał kolejno Rafała Moksa oraz Asłambieka Saidowa. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Organizatorzy gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie, odsłaniają coraz bardziej kartę walk. Znamy praktycznie wszystkie gwiazdy, które pojawią się w klatce na granicy Gdańska i Sopotu. Do Mariusza Pudzianowskiego i Karola Bedorfa dołączyli: Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek, Kleber Koike Erbst i Tomasz Oświeciński. Bilety w cenach 90-350 zł do nabycia na ebilet.pl.W LUTYM INFORMOWALIŚMY, ŻE MARIUSZ PUDZIANOWSKI I KAROL BEDROF BĘDĄ WALCZYĆ W CZERWCU W ERGO ARENIE

Zapowiada się ciekawa gala w Ergo Arenie. Poza walką wieczoru Mariusz Pudzianowski - Karol Bedorf, o której pisaliśmy wcześniej, w hali na granicy Gdańska i Sopotu pojawią się także inni, bardzo dobrzy zawodnicy.

Jednym z nich będzie były mistrz kategorii półśredniej KSW, Borys Mańkowski. "Diabeł Tasmański" stoczy pierwszą walkę w 2018 roku, zwycięstwo w niej może przybliżyć go do starcia o utracony tytuł, który od ostatniej gali posiada Dricus Du Plessis. Mańkowski ma za sobą dwie porażki. Na KSW 39 w maju 2017 roku stanął do pierwszej w historii KSW walki pomiędzy dwoma mistrzami i nieznacznie na punkty uległ legendzie, Mamedowi Chalidowowi. Pod koniec ubiegłego roku przystąpił do czwartej obrony pasa, ale tym razem lepszy od 28-latka okazał się Roberto Soldić. Jego rywal podczas gali w Ergo Arenie nie jest jeszcze znany.

W obiekcie na granicy Gdańska i Sopotu dojdzie także do rewanżowego starcia pomiędzy dwoma byłymi mistrzami kategorii piórkowej. Marcin Wrzosek wejdzie do klatki z Kleberem Koike Erbstem. Japończyk o brazylijskich korzeniach powróci do walki po znakomitym występie na KSW 41. Erbst pod koniec trzeciej rundy, duszeniem zza pleców pokonał Artura Sowińskiego i zrewanżował się zawodnikowi z Radzionkowa za jedyną porażkę w ostatnich ośmiu latach. Niestety dla reprezentanta Bonsai Jiu-Jitsu nie zatrzymał posiadanego wcześniej tytułu mistrzowskiego, ponieważ nie zmieścił się w limicie kategorii piórkowej. Na KSW 39: Colosseum grappler zdobył pas w starciu z Wrzoskiem, którego wypunktował po trzech zaciętych rundach. "Polski Zombie" stanie naprzeciw Erbsta po boju z Romanem Szymańskim na gali KSW 41 pod koniec ubiegłego roku. Trenujący w Shark Top Team zawodnik po 15 minutach zaciętej batalii był wyraźnie lepszy od poznaniaka i wywalczył sobie prawo do walki o pas z Japończykiem.

PODCZAS KSW 35 W ERGO ATENIE MAMED CHALIDOW POZOSTAŁ MISTRZEM, ALE CZY SPRAWIEDLIWIE?

W kategorii ciężkiej Bośniak Erko Jun, czyli jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych na świcie, sprawdzi formę aktora Tomasza Oświecińskiego. Dla Polaka będzie to druga zawodowa walka. W pierwszej pokonał rapera Pawła Mikołajuwa, znanego bardziej jako Popek.

Dostępne są już bilety na czerwcową galę. Można je nabyć na stronie ebilet.pl, w następujących kategoriach cenowych: 90, 130, 140, 150, 170, 190, 220, 250, 290 i 350 zł.

Tak zakończyła się poprzednia gala KSW w Ergo Arenie, która odbyła się dwa lata temu.

Opinie (33) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane