• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Prezentacja ATOM Trefl Sopot

Centrum U7 zyskało wymarzonego partnera. Nawiązaliśmy bowiem współpracę z najlepszą obecnie drużyną siatkarek w Polsce, zespołem ATOM Trefl Sopot, który w ostatnich trzech latach zdobył najpierw tytuł wicemistrzowski, a następnie dwa mistrzostwa z rzędu, z powodzeniem rywalizował również na arenie międzynarodowej. Uff... Od wymieniania wszystkich sukcesów w sumie młodego klubu może zakręcić się w głowie... Pierwszym owocem naszej współpracy będzie prezentacja zespołu połączona z integracją z kibicami. Odbędzie się ona 1 października o godzinie 18 w U7 w Gdyni i już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

ATOM to najlepsza obecnie polska drużyna, jeżeli chodzi o kobiecą siatkówkę. Co istotne, z każdym kolejnym rokiem jest coraz mocniejsza, a w jej składzie pojawiają się prawdziwe, światowe gwiazdy. W tamtym sezonie kibice zgromadzeni w ERGO Arenie mogli podziwiać talent i urodę Eriki Coimbry, wcześniej wzdychali z zachwytu po akcjach Neriman Ozsoy, teraz fani będą oklaskiwać Charlotte Leys, Briżitkę Molnar, no i oczywiście Izabelę Bełcik, Klaudię Kaczorowską, Zofię Efimienko, Yulię Shelukninę i wiele innych gwiazd, jakie w swoim składzie ma drużyna z Sopotu.

Dzięki tej współpracy regularnie będziemy mieć dla Was bilety na mecze "Atomówek" rozgrywane w ERGO Arena, zarówno te ligowe, jak i w Lidze Mistrzyń. Wejściówki będzie można wygrać zarówno w konkursach, które będą odbywać się na naszym obiekcie, jak i w zabawach, jakie będziemy organizować. Będziecie mieć także możliwość poznania najlepszych i utytułowanych zawodniczek, np. podczas wspólnej gry w kręgle z "Atomówkami". Ta najbliższa szansa trafi się już 1 października o godzinie 18 w U7 w Gdyni. Wtedy bowiem odbędzie się prezentacja mistrzowskiego i mającego naprawdę ogromne ambicje zespołu połączona z integracją z kibicami.

Co kryje się pod słowem integracja? Otóż do dyspozycji zespołu, jak i fanów będą tory bowlingowe, na których będziecie mogli pograć zupełnie ZA DARMO z siatkarkami. Będzie rywalizacja, ale będą również konkursy, w których będzie można wygrać różne, ciekawe nagrody. To spotkanie będzie stanowić również doskonałą okazję do tego, aby móc porozmawiać z kapitan Izą Bełcik, czy Yulią Shelukhiną, Mariolą Zenik, Charlotte Leys, Klaudią Kaczorowską, Anną Podolec, Briżitką Molnar - słowem - z czołowymi siatkarkami nie tylko w Polsce, ale i w Europie. To wyjątkowa szansa, bowiem nie będzie Was oddzielać żadna banda reklamowa, będziecie mogli pośmiać się, albo nawet stanąć do rywalizacji w bowling. Wreszcie, będzie to także doskonała okazja do tego, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy wziąć autograf lub zdobyć bilet na mecz, a przypomnijmy, że już w drugiej kolejce nowego sezonu (a w pierwszym spotkaniu rozgrywanym w ERGO Arena) czeka nas pojedynek na szczycie - ATOM zmierzy się bowiem z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza, czyli naprawdę godnym i równie mocnym rywalem. Ten pojedynek wstępnie zaplanowano na 12 października.

Naprawdę, rezerwujcie sobie ten termin - 1 października, godzina 18. Weźcie do ręki gruby flamaster i zakreślcie w kalendarzu tę datę. Tego dnia trafi się jedna z niewielu okazji do tego, aby poznać tak wyśmienite i utytułowane zawodniczki, a w dodatku mieć możliwość pogrania z nimi za darmo w kręgle lub bilard. Takiej okazji po prostu NIE MOŻECIE PRZEGAPIĆ!

Opinie

07.12 g.20.30
MKS Dąbrowa Górnicza
07.12 g.21.00
Lech Poznań
09.12 g.16.00
Industria Kielce
09.12 g.17.30
Chrobry Głogów
10.12 g.14.45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
06.12 g.19.00
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
05.12 g.21.00
Jastrzębski Węgiel
03.12 g.16.00
KGHM BC Polkowice
03.12 g.14.45
Aluron CMC Warta Zawiercie
03.12 g.12.40
Miedź Legnica

Okiem eksperta - piłka nożna

JERZY JASTRZĘBOWSKI 6 grudnia 2023 (44 opinie)

dziewiątki