Wiadomości

Próba nerwów dla koszykarzy Pacesasa

Asseco Arka Gdynia

Adam Hrycaniuk walczy o piłkę.
Adam Hrycaniuk walczy o piłkę. fot. Piotr Pędziszewski / trojmiasto.pl

Niezwykle widowiskowe, zacięte ale chwilami też bardzo nerwowe było trzecie spotkanie półfinałów TBL pomiędzy Asseco Prokomem a Energą Czarnymi. Gdynianie wygrali tą prawdziwą wojnę nerwów i triumfowali na wyjeździe 70:66 (13:18, 20:17, 14:11, 23:20). Mistrzowie Polski odzyskali prowadzenie i w serii do czterech zwycięstw jest 2-1. Kolejne spotkanie już we wtorek również w Hali Gryfia.



Energa Czarni Słupsk

Cesnauskis 23, Jazvin 11, Blassingame 9, Roszyk 5, Leończyk 4 - Davis 5, Avery 5, Szawarski 4, Białek 0.
66:70
(18:13, 17:20, 11:14, 20:23)

Asseco Prokom Gdynia

Ewing 14, Eldridge 6, Varda 5, Szczotka 5, Witka 4 - Adams 14, Szubarga 8, Burrell 6, Hrycaniuk 5, Widenow 3, Frasunkiewicz 0.

Typowanie wyników

mecz ligowy
17.04.2011 godz.18:30
wartość: 3 punkty
Energa Czarni Słupsk
66:70
ASSECO PROKOM Gdynia

Jak typowano

1

28%

79 typowań

x

0%

2 typowania

2

72%

204 typowania


kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »


Relacja LIVE

1'
Eldridge z dystansu ale nie trafia
1'
Varda dwie zbiórki w ataku w jednej akcji, został sfaulowany pod koszem.
1'
Pierwszy wolny niecelny
[ICO]
1'
[0:1] Rzut wolny trafia Varda (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
1'
[2:1] 2 punkty zdobywa Leończyk (Energa Czarni Słupsk). Przepchnął Witkę pod koszem.
1'
Szczotka z półdystansu niecelnie ale zbiera Varda.
[ICO]
2'
[5:1] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Blassingame (Energa Czarni Słupsk). W ostatniej sekundzie akcji
3'
Eldridge nie trafia z czystej pozycji
3'
Varda z obwodu ale piłka tylko odbiła się od obręczy.
[ICO]
3'
[6:1] Rzut wolny trafia Roszyk (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
3'
[7:1] Rzut wolny trafia Roszyk (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
4'
[7:4] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Szubarga (Asseco Prokom Gdynia).
4'
Szubarga do Vardy jednak piłka wybita przez słupszczan w aut.
4'
Szczotka pod koszem nie trafia, zbiera Burrell ale sędziowie odgwizdują mu faul.
[ICO]
5'
[9:4] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
5'
Blassingame nie konczy skutecznie akcji.
5'
Po raz kolejny Szczotka nie trafia
[ICO]
5'
[9:6] 2 punkty zdobywa Hrycaniuk (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
6'
[11:6] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
6'
Szubarga długo rozgrywał zdecydował sie na samodzielną akcję ale nie trafił z lewego narożnika.
6'
Widenow nie trafił za 3
7'
Davis nie trafił wolnego
[ICO]
7'
[12:6] Rzut wolny trafia Davis (Energa Czarni Słupsk).
7'
Burrel odegrał na obwód do Adamsa ale w dalszym ciągu nie ma punktów dla gdynian.
[ICO]
7'
[13:6] Rzut wolny trafia Davis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
7'
[14:6] Rzut wolny trafia Davis (Energa Czarni Słupsk).
7'
Roszyk nie trafia, zbiera Varda po kontrze jednak nie trafia Szubarga
[ICO]
7'
[16:6] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
8'
Czas dla Asseco Prokomu
8'
Znów Widenow nie trafia
8'
Szczotka fauluje pod własnym koszem i będą kolejne wolne dla Czarnych.
8'
Roszyk nie trafia pierwszego wolnego.
8'
Roszyk nie trafia drugiego wolnego.
9'
Varda faulowany pod koszem.
9'
Varda nie trafia pierwszego wolnego
[ICO]
9'
[16:7] Rzut wolny trafia Varda (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
9'
[18:7] 2 punkty zdobywa Avery (Energa Czarni Słupsk).
9'
Widenow chciał odegrać pod kosz do Vardy ale zatrzymują piłkę nieprzepisowo Czarn
[ICO]
9'
[18:9] 2 punkty zdobywa Szczotka (Asseco Prokom Gdynia).
10'
Strata Davisa
[ICO]
10'
[18:10] Rzut wolny trafia Witka (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
10'
[18:11] Rzut wolny trafia Witka (Asseco Prokom Gdynia).
10'
Strata Davisa
[ICO]
10'
[18:13] 2 punkty zdobywa Varda (Asseco Prokom Gdynia).
10'
Koniec pierwszej kwarty: Czarni - Asseco Prokom 18:13.
[ICO]
11'
[20:13] 2 punkty zdobywa Szawarski. (Energa Czarni Słupsk).
11'
Ewing niecelnie, piłka nawet nie dolatuje do obręczy
[ICO]
12'
[20:15] 2 punkty zdobywa Witka (Asseco Prokom Gdynia).
12'
Widenow znów nie trafia, i Frasunkiewicz musiał faulem powstrzymać kontrę gospodarzy.
12'
Jazvin nie trafia spod kosza i zbiera Hrycaniuk
13'
Frasunkiewicz nie "dogadał się" z Hrycaniukiem.
13'
Cesnauskis nie trafia z półdystansu i zbieraja gdynianie.
13'
Eldridge podał prosto w ręce Cesnauskisa.
[ICO]
14'
[22:15] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
14'
[22:16] Rzut wolny trafia Eldridge (Asseco Prokom Gdynia).
14'
Drugiego wolnego nie trafia Eldridge ale wyrwał piłkę z rąk jednego ze słupszczan.
[ICO]
14'
[22:18] 2 punkty zdobywa Adams (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
15'
[23:18] Rzut wolny trafia Szawarski. (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
15'
[24:18] Rzut wolny trafia Szawarski. (Energa Czarni Słupsk).
15'
Blassingame na obwód do Leończyka, ten odegrał pod kosz do Jazvina ale wysoki gracz Czarnych faulowany.
15'
Jazvin nie trafia wolnego
[ICO]
15'
[25:18] Rzut wolny trafia Jazvin (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
16'
[25:20] 2 punkty zdobywa Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
16'
Czas dla Czarnych
16'
Burrell nie trafia wolnego
[ICO]
16'
[25:21] Rzut wolny trafia Burrell (Asseco Prokom Gdynia).
17'
Błąd 24 sekund słupszczan
[ICO]
17'
[25:23] 2 punkty zdobywa Adams (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
17'
[27:23] 2 punkty zdobywa Jazvin (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
18'
[27:25] 2 punkty zdobywa Adams (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
18'
[30:25] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Roszyk (Energa Czarni Słupsk).
18'
Sędziowie odgwizdują faul w ataku Vardzie
19'
Tym razem to Varda faulowany pod koszem
[ICO]
19'
[30:26] Rzut wolny trafia Varda (Asseco Prokom Gdynia).
19'
Drugiego wolnego Varda nie trafia ale zbierają gdynianie.
[ICO]
19'
[30:29] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Adams (Asseco Prokom Gdynia).
19'
Czas dla Czarnych
[ICO]
19'
[33:29] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
19'
Adams nie trafia
20'
Strata Blassingame`a i Czarni przerywają akcję ofensywną gdynian faulem
[ICO]
20'
[33:30] Rzut wolny trafia Szczotka (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
20'
[33:31] Rzut wolny trafia Szczotka (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
20'
[35:31] 2 punkty zdobywa Jazvin (Energa Czarni Słupsk). Po dograniu Roszyka.
20'
Ewing w indywidualnej akcji jednak faulowany pod koszem Czrnych.
[ICO]
20'
[35:32] Rzut wolny trafia Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
20'
[35:33] Rzut wolny trafia Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
20'
Avery w szybkiej kontrze ale nie trafia
20'
Koniec pierwszej połowy: Czarni - Asseco Prokom 35:33.
21'
Eldridge wycofał do Vardy ale ten nie trafia
21'
Witka również pudłuje
22'
Ewing przewraca się po starciu z Jazvinem
[ICO]
22'
[35:36] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eldridge (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
23'
[38:36] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Blassingame (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
23'
[38:38] 2 punkty zdobywa Eldridge (Asseco Prokom Gdynia).
23'
Eldridge nie trafia w ostatniej sekundzie akcji ale zbiera Witka
24'
Roszyk z narożnika boiska, jednak nie trafia.
25'
W ataku gospodarze ale nie kończą akcji celnym rzutem
[ICO]
26'
[41:38] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Blassingame (Energa Czarni Słupsk).
26'
Czas dla Asseco Prokomu
26'
Blassingame faulem przerywa akcję Szubargi
26'
Faul w ataku Burrella
27'
Szubarga prosto w ręce słupszczan
[ICO]
27'
[43:38] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk). Trafia z faulem
[ICO]
27'
[44:38] Rzut wolny trafia Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
27'
[44:41] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Adams (Asseco Prokom Gdynia).
28'
Błąd kroków Davisa
28'
Błąd 24 sekund gdynian
[ICO]
29'
[44:44] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Szubarga (Asseco Prokom Gdynia).
29'
Davis faulowany przez Szubargę pod koszem, później w ostrą dyskusję z Amerykaninem wdał się Hrycaniuk i otrzymał faul techniczny. Davis, również ukarany faulem technicznym.
[ICO]
29'
[45:44] Rzut wolny trafia Davis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
29'
[46:44] Rzut wolny trafia Davis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
30'
[46:46] 2 punkty zdobywa Burrell (Asseco Prokom Gdynia).
30'
Faul niesportowy odgwizdany Avery`emu
30'
Pierwszy wolny niecelny Ewinga
[ICO]
30'
[46:47] Rzut wolny trafia Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
30'
Koniec trzeciej kwarty: Czarni - Asseco Prokom 46:47
31'
Niezdrowe emocje udzieliły sie równiez publiczności, która skanduje: "Złodzieje, złodzieje"
[ICO]
31'
[48:47] 2 punkty zdobywa Jazvin (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
31'
[48:49] 2 punkty zdobywa Szubarga (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
32'
[50:49] 2 punkty zdobywa Jazvin (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
33'
[50:51] 2 punkty zdobywa Burrell (Asseco Prokom Gdynia). Punkty zostają uznane dopiero po interwencji komisarza zawodów.
[ICO]
33'
[50:52] Rzut wolny trafia Burrell (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
34'
[50:54] 2 punkty zdobywa Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
34'
Czwarty faul łapie Hrycaniuk
[ICO]
34'
[50:56] 2 punkty zdobywa Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
35'
[52:56] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk). Trafia z faulem
[ICO]
35'
[53:56] Rzut wolny trafia Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
35'
[53:59] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
36'
[55:59] 2 punkty zdobywa Jazvin (Energa Czarni Słupsk).
36'
Widenow fauluje pod koszem słupskim
[ICO]
36'
[56:59] Rzut wolny trafia Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
36'
Drugiego wolnego nie trafia Cesnauskis
[ICO]
37'
[56:62] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Widenow (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
37'
Davis (Energa Czarni Słupsk) fauluje po raz 5 i kończy udział w tym spotkaniu.
37'
Szczotka nie trafia wolnego
[ICO]
37'
[56:63] Rzut wolny trafia Szczotka (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
38'
[58:63] 2 punkty zdobywa Leończyk (Energa Czarni Słupsk).
38'
Widenow nie trafia za 3 a w odpowiedzi pudłuje Cesnauskis.
38'
Jazvin popełnia błąd kroków
39'
Obydwa zespoły grają krótkie alcje jednak nie są one zakończone celnymi rzutami.
[ICO]
39'
[58:64] Rzut wolny trafia Hrycaniuk (Asseco Prokom Gdynia).
39'
Drugiego wolnego nie trafia Hrycaniuk
40'
Znów zaiskrzyło na parkiecie i zawodników musiał rozdzielać sędzia
40'
Cesnauskis nie trafia wolnego
[ICO]
40'
[59:64] Rzut wolny trafia Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
40'
[59:65] Rzut wolny trafia Hrycaniuk (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
40'
[59:66] Rzut wolny trafia Hrycaniuk (Asseco Prokom Gdynia).
40'
Czas dla gdynian
40'
Faul Adamsa
[ICO]
40'
[60:66] Rzut wolny trafia Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
40'
[61:66] Rzut wolny trafia Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
40'
[63:66] 2 punkty zdobywa Cesnauskis (Energa Czarni Słupsk). Litwin przechwytuje piłke wprowadzana do gry przez gdynian.
[ICO]
40'
Blassingame (Energa Czarni Słupsk) fauluje po raz 5 i kończy udział w tym spotkaniu.
[ICO]
40'
[63:67] Rzut wolny trafia Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
40'
[63:68] Rzut wolny trafia Ewing (Asseco Prokom Gdynia).
40'
Hrycaniuk nie trafia wolnego
40'
Hrycaniuk nie trafia po raz kolejny
[ICO]
40'
[66:68] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Avery (Energa Czarni Słupsk).
[ICO]
40'
[66:69] Rzut wolny trafia Adams (Asseco Prokom Gdynia).
[ICO]
40'
[66:70] Rzut wolny trafia Adams (Asseco Prokom Gdynia).
40'
Koniec meczu: Energa Czarni - Asseco Prokom 66:70

opinie kibiców w trakcie relacji (26)



Ćwierćfinały
Asseco Prokom Gdynia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Turów Zgorzelec
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Trefl Sopot
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Polpharma Starogard Gdański
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
PBG Basket Poznań
7 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Anwil Włocławek
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Asseco Prokom Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 3
1
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Trefl Sopot
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał

Opinie (85) 3 zablokowane

  • Hej ASSECO!!!
    Mistrz jest tylko jeden

    • 62 20

  • (4)

    Rzeszów czeka :-]

    • 14 59

    • i po co prowokujesz?

      • 21 3

    • (1)

      CO WY Z TYM RZESZOWEM?

      • 15 6

      • tam wasza przyszłość APG!

        :-]

        • 7 27

    • nudny jesteś

      • 7 2

  • Finał w 3city !!!

    Finał w 3city !!! ze wskazaniem na APG oczywiście;)

    • 59 17

  • Pzdr Słupsk !~! (5)

    trudno; nie udało się wygrać .;.

    Doping Super!!
    miazga w porównaniu do popcornów apg!

    • 23 52

    • (3)

      może krzyczeliście fajnie, głośno. Ale ja cały czas słyszałam jedna przyśpiewkę "czarni" nie możecie czasami czegoś innego krzyczeć ;)

      • 12 5

      • (2)

        Była jeszcze jedna: złodziejeeee!

        • 16 2

        • zdecydowanie, to mają opanowane do perfekcji!!
          kibicom czarnych proponuję się zgłosić do eriki steinbach, bo ona zdaje się lubi takich pokrzywdzonych przez los

          • 15 3

        • Oni po prostu ładnie się przedstawiali ; D

          • 2 0

    • nie byłeś, nie widziałeś najwyżej w TV, więc nie miaucz

      Kotku Północy, a jak Ci się podoba bluzganie k...wami, rzucanie butelkami w przyjezdnych kibiców to idź sobie dziecko na piłkę kopaną

      • 8 3

  • Prokom GDYNIA Mistrz Polski w koszykówce

    brawo panowie!

    • 48 19

  • niepokonani od lat... 2 (2)

    ;-]

    • 20 27

    • musisz wrócić do szkółki i na matematyce nie chodź na wagary:))) (1)

      • 17 7

      • wracaj do lekcji!!

        • 8 11

  • bezstronność komentatorów, zwłaszcza pod koniec - porażająca! (1)

    gdyby mogli to oddaliby wygraną Czarnym najlepiej na kwadrans przed końcem.
    ale... wszyscy grają a wygrywa na koniec APG:)))
    let's go Prokom let's go!!!

    • 54 15

    • Dobrze prawisz -też ich nie mogę znieść.

      • 16 6

  • Czeka na bęcki w Ergo Arenie!!!

    Jeszcze paręnaście godzin :)

    • 10 22

  • Czarni powinni wygrać!~! (5)

    nie zasłużone zwycięstwo APG..
    sędziowanie skandaliczne!!

    • 16 50

    • nie wierzę że to wuj:)))

      A tak wogóle to widziałeś ten mecz? i czy na pewno ten?:)))

      • 18 3

    • przesadzasz

      wuju

      • 8 3

    • chyba inny mecz widziałeś

      • 11 3

    • spadaj fałszywy wuju przez małe wu

      • 7 1

    • ale dostali w tylek, bo grali z Mistrzem!!!!!!!

      • 7 2

  • gdyby varda, woods i widenow byli w formie...

    to byłaby 100-ówka

    • 39 12

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Terminarz

03.12 (czw) godz.12:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności MKS Dąbrowa Górnicza
07.12 (pon) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności HydroTruck Radom
14.12 (pon) Polpharma Starogard Gdański ASSECO ARKA Gdynia
20.12 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (nd) Pszczółka Start Lublin ASSECO ARKA Gdynia
21.11 (sob) godz.19:30 Anwil Włocławek 86:78 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 82:92 bez publiczności PGE Spójnia Stargard
04.11 (śr) godz.20:30 Zastal Enea BC Zielona Góra 104:58 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Zastal Enea BC Zielona Góra 13 12 1 1233:984 25
2 Legia Warszawa 14 11 3 1177:1070 25
3 TREFL SOPOT 15 9 6 1233:1133 24
4 Śląsk Wrocław 13 9 4 1052:975 22
5 Pszczółka Start Lublin 13 9 4 1011:969 22
6 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 14 8 6 1100:1098 22
7 Polski Cukier Toruń 14 6 8 1204:1246 20
8 Enea Astoria Bydgoszcz 14 6 8 1168:1225 20
9 King Szczecin 13 7 6 978:1040 20
10 PGE Spójnia Stargard 13 6 7 1045:1030 19
11 Anwil Włocławek 13 6 7 1100:1094 19
12 GTK Gliwice 13 6 7 1099:1112 19
13 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 1016:1079 18
14 HydroTruck Radom 14 4 10 1074:1185 18
15 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1032:1125 16
16 Polpharma Starogard Gdański 14 1 13 1125:1282 15

Wyniki 14 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA 86:78 (17:23, 24:19, 19:16, 26:20)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • HydroTruck Radom - King Szczecin 83:73 (17:23, 15:15, 19:25, 32:10)
  • Legia Warszawa - GTK Gliwice 95:85 (19:18, 20:22, 34:25, 22:20)
  • Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105:85 (29:18, 31:35, 21:12, 24:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 82:88 (15:16, 18:21, 17:27, 32:24)
  • PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71:60 (26:15, 17:10, 15:20, 13:15)
  • Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz (przełożony na 6.12)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki
  • Polpharma - MKS 91:99 (24:31, 22:22, 19:21, 26:25)

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 03.12.2020 godz. 12:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

90 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

0 typowań

TYPUJ!

Najwyżej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 13 29 76.9%
2. Tomasz Chrostowski 12 28 75%
3. Waldemar Niklas 13 25 69.2%
4. Radosław Kalkowski 13 24 69.2%
5. Patryk Łokucijewski 13 24 69.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »