• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Prokom Cup - ćwierćfinały.

15 czerwca 2001 (artykuł sprzed 21 lat) 
Opinie
Sześciu polskich tenisistów i cztery tenisistki awansowało do ćwierćfinałów turnieju juniorów Prokom Cup na kortach Arki w Gdyni. Wśród dziewcząt do finału niezagrożenie zmierza faworyzowana Joanna Sakowicz.

Sakowicz (nr 1), zwyciężczyni dorosłego Ursynów Cup, bez większego wysiłku dotarła do 1/4 finału. Krakowianka eliminowała z gry rodaczki: 15-letnią Karolinę Rejniak z Tie-Breaku Warszawa (6:3, 6:3) oraz naszą nadzieję, Magdalenę Tokarską z SKT Sopot (6:1, 6:3). Niestety, już w pierwszej rundzie z imprezą pożegnała się rozstawiona z nr 3 Monika Krauze. 17-letnia zawodniczka SKT niespodziewanie uległa słowackiej kwalifikantce, młodszej o dwa lata Danieli Cyganikovej 4:6, 6:2, 6:7 (11). Mecz trwał grubo ponad trzy godziny. W trzecim secie Krauze przegrywała już 1:5, ale potrafiła wyciąnąć na 6:5. W tie-breaku obie zawodniczki miały piłki meczowe, ale szczęście było po stronie Słowaczki.

W turnieju chłopców niespodziankę sprawił sopocianin Robert Fiszer, który w pierwszym pojedynku wyeliminował nr 1 imprezy, Brazylijczyka Ricardo Barone. 16-letni Fiszer wygrał 2:6, 7:6 (10), 6:3. W drugiej partii sopocianin obronił aż trzy piłki meczowe.

Kryst.Głos Wybrzeża

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE