stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Prolog Charytatywny - Chód z Listonoszem

Wydarzenie w ramach

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w prestiżowym 52.Międzynarodowym Festiwalu Chodu - Puchar Poczty Polskiej, który odbędzie 26 sierpnia 2017r. na Podwalu Staromiejskim. Festiwal wspiera Miasto Gdańsk Marszałek Województwa i Wojewoda Pomorski, a Patronat Honorowy objął Kazimierz Smoliński Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tradycyjnie będzie to główne wydarzenie sportowe na zakończenie sezonu letniego w Gdańsku.

W ramach Festiwalu odbędzie się Prolog Charytatywny "Chód z Listonoszem" na dystansie 1000 m o godz. 14:35. Zapraszamy do udziału wszystkich: Rodziców i Dzieci, Młodzież i Osoby Starsze. Uczestnicy mogą maszerować także z kijkami. Prolog wyraża formułę "Sport dla Wszystkich, Zdrowie dla Każdego". Nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Celem jest promowanie prozdrowotnych aspektów chodu oraz realizacja celu charytatywnego we współpracy z Radiem Gdańsk.

Nie ma opłat wpisowych do Prologu! Zapisy internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com/Puchar Poczty lub na www.domtel-sport.pl/zgłoszenia/spis_masowe.php

Uczestnicy przy odbiorze koszulki i karty startowej proszeni są o przekazanie minimalnej dobrowolnej kwoty 5-10 zł na cel charytatywny ustalony przez Radio Gdańsk S.A.

Pierwszych zapisanych 500-600 osób przed STARTEM Prologu otrzyma w Biurze pamiątkową koszulkę, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 500-600 osób na mecie otrzyma "Pakiet Regeneracyjny". Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników. Z wszystkich Kart losowane będą upominki firmowe Poczty i inne.

Dla kwalifikowanych chodziarzy odbędzie się Chód Kobiet i Chód Mężczyzn 10 km o Puchar Prezesa Poczty Polskiej z udziałem znakomitych chodziarzy polskich i krajów UE. Chód Juniorów i Młodzieżowców 20 km będzie miał status Mistrzostw Polski PZLA. Na klasycznym dystansie 5km zostaną rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów oraz Chód Juniorek Młodszych i Młodzików. Na dystansie 3 km odbędą się Pomorskie Mistrzostwa Młodziczek.

Życzymy wszystkim powodzenia oraz z rywalizacji sportowej podczas 52. Festiwalu Chodu.
Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.biegdominika.com/Puchar Poczty

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

02.10 g.19.00
Zagłębie Sosnowiec
03.10 g.14.00
Edach Budowlani Lublin
03.10 g.15.00
Radunia Stężyca
30.09 g.20.30
MKS Będzin
30.09 g.18.00
Basket 25 Bydgoszcz
29.09 g.20.40
GKS Tychy
29.09 g.19.00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
29.09 g.17.30
GTK Gliwice